Generał Daimos 1978-1979

Tôshô Daimos
Serial

Uciekinierzy ze zniszczonego systemu słonecznego docierają na Ziemię z zamiarem jej skolonizowania. Kosmici przypominają z wyglądu anioły, co w porównaniu z ich zachowaniem jest raczej mylące. Najeźdźcy posiadają swą bazę, która znajduje się głęboko pod wodą. Stamtąd wysyłają do walki przeciw Ziemianom potężne roboty,… zobacz więcej

Sezony
Lata

Uciekinierzy ze zniszczonego systemu słonecznego docierają na Ziemię z zamiarem jej skolonizowania. Kosmici przypominają z wyglądu anioły, co w porównaniu z ich zachowaniem jest raczej mylące. Najeźdźcy posiadają swą bazę, która znajduje się głęboko pod wodą. Stamtąd wysyłają do walki przeciw Ziemianom potężne roboty, które niszczą świat. W obronie Ziemian staje grupka ludzi, która skonstruowała mecha bitewnego zwącego się Generał Daimos... Anonimowy

Gatunek
Akcja, Romans, Sci-Fi, Dramat, Animowany
Słowa kluczowe
robot, anime
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
1978-04-01 (świat)
Kraj produkcji
Japonia
Inne tytuły
General Daimos
Toushou Daimos
Battle Commader Daimos
Fighting General Daimos
Fighting King Daimos
Starbirds
Czas trwania
30 minut
Wiadomości 1
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 2
majak01 10

Daimos – Świetna baja- pamiętam jak byłem mały i ją oglądałem, byłem nią wtedy zachwycony. Zresztą teraz też myślę, że to bardzo bobre azjatyckie anime. :)
Pozdrawiam :)

Ronaldinho majak01 10

Prawda. Oglądałem to mając kilka lat, tak na początku lat 90’ oczywiście na Polonii 1 :) Kultowe anime. W domu mam nawet zdjęcie telewizora z Daimosem na ekranie, tak mi się podobał jak byłem dzieckiem, że chciałem mieć takie zdjęcie, wiem śmieszne :)

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Bluejohn_26
44 pkt.
2
Milas
10 pkt.
3
Camizi
9 pkt.
4
Ronaldinho
8 pkt.
5
Jankes
3 pkt.
6
wietwia
2 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…