SpongeBob Kanciastoporty 1999-

SpongeBob SquarePants
Serial

W mieście Bikini Bottom, gdzieś na dnie Pacyfiku żyje sobie żółta, prostokątna gąbka o imieniu Spongebob. Mieszka on w wielkim ananasie, razem ze swoją domową przytulanką - Garym i kocha swoją pracę jako kucharz w barze Fast-Food. Spongebob jest miły, przyjacielski i trochę roztrzepany. Jego spojrzenie na świat jest… zobacz więcej

Na platformach streamingowych

  • 7 sezonów
  • 6 sezonów
  • 3 sezony

W mieście Bikini Bottom, gdzieś na dnie Pacyfiku żyje sobie żółta, prostokątna gąbka o imieniu Spongebob. Mieszka on w wielkim ananasie, razem ze swoją domową przytulanką - Garym i kocha swoją pracę jako kucharz w barze Fast-Food. Spongebob jest miły, przyjacielski i trochę roztrzepany. Jego spojrzenie na świat jest wręcz pozbawione sensu, który odbierają mu chytry sąsiad Tadeusz oraz sam szef restauracji - Pan Rak, który wprowadza w świat cichej gąbki odrobinę dorosłości i odpowiedzialności. Ale nawet, kiedy wszystko toczy się beznadziejnie, jego najlepsi przyjaciele, po części tępy Patryk oraz wiewiórka Sandy zawsze trzymają go przy sobie... Aseq

Gatunek
Komedia, Familijny, Animowany
Słowa kluczowe
przyjaźń, ocean, woda, przygoda zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
1999-07-17 (świat)
Kraj produkcji
USA
Inne tytuły
SpongeBob (USA) (tytuł skrócony)
Spongeboy Squarepants (USA) (tytuł roboczy)
Wiek
od 7 lat
Czas trwania
odc.: 23 minut
Wiadomości 3
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 6
Camizi 8

Nie dziwi mnie ani trochę, że perypetie wesołej gąbki zyskały aż taką popularność. Humoru co nie miara, a ten jest bardzo uniwersalny. Uśmieją się i dzieciaki, i dorośli. Fajnych bohaterów też nie brakuje. Do tego ciągle ryje banie takimi sytuacjami jak pływanie w jeziorze usytuowanym na dnie oceanu itp.

Flames23 8

Zabawna żółta gąbka:-) – Siedziałem sobie z pilotem w ręku na sofie, szukam po kanałach ciekawej pozycji, i nagle słyszę od syna 'ooo to, tata tooo!!!'. Od tego momentu śledzę wraz z nim przygody tej małej żółtej gąbki w kanciastych spodniach, i nie da się ukryć mamy przy tym niezły ubaw. Polecam;)

majak01 Flames23 5

Ambitne baki puszczasz synowi :P Faktycznie uśmiać się można konkretnie, jest tam mnóstwo przezabawnych, głupawych scenek. Już sam wygląd bohatera wzbudza poczucie humoru każdego widza.

Chemas majak01 8

@majak01 jeśli chcesz ambitnej bajki, pooglądaj sobie obrady sejmu!

Chemas 8

Nie wiem, czy ja jestem jakiś dziwny, czy może na starość dziecinnieję, ale bawi mnie ta bajka. Ostatnio wypuścili serialik Koralowe przygody, chyba młodość Gąbki, też mnie bawi. Coś ze mną nie tak?

YanYool99 7

Kiedyś naprawdę świetna i rozbrajająca krecha z mnóstwem absurdalnych pomysłów, ale dobrze byłoby, żeby już od dawna Nick nie ciągnął jej dla hajsu.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
fredaser
627 pkt.
2
Bluejohn_26
328 pkt.
3
Bezokolicznik
120 pkt.
4
Spinnaker
80 pkt.
5
baska201
58 pkt.
6
Camizi
42 pkt.
7
piotrek681
26 pkt.
8
aang99
22 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…