Poza kontrolą 2006/I

Broken
Film

Początkująca piosenkarka Hope w poszukiwaniu lepszego życia przenosi się z Ohio do Los Angeles. Jednak realizacja marzeń nie jest łatwa. Nadzieja na karierę w showbiznesie szybko się rozwiewa, a dziewczyna czuje się coraz bardziej sfrustrowana i osamotniona. Lekiem na całe zło okazuje się być Will – przystojny i uroczy… zobacz więcej

Aktorzy
, ,
Heather Graham
jako Hope
Jeremy Sisto
jako Will
Valerie Azlynn
jako Jessica
Randall Batinkoff
jako Cliff
James Brandon
jako Alex
Jake Busey
jako Vince
Scarlett Chorvat
jako Dziewczyna
Chad Cunningham
jako David
Kevin Daniels
jako Franklin
Linda Hamilton
jako Karen
Tess Harper
jako Clare

Początkująca piosenkarka Hope w poszukiwaniu lepszego życia przenosi się z Ohio do Los Angeles. Jednak realizacja marzeń nie jest łatwa. Nadzieja na karierę w showbiznesie szybko się rozwiewa, a dziewczyna czuje się coraz bardziej sfrustrowana i osamotniona. Lekiem na całe zło okazuje się być Will – przystojny i uroczy chłopak, który zakochuje się w Hope do szaleństwa – i z wzajemnością. Wybucha szalona namiętność, młodzi nie wyobrażają sobie życia bez siebie. Jednak Will wnosi w życie Hope nie tylko miłość – również swoje uzależnienie od narkotyków. Kiedy dziewczyna uświadamia sobie, że jest na najlepszej drodze do zagłady, postanawia uwolnić się z toksycznego związku. Znajduje pracę kelnerki i próbuje rozpocząć nowe życie. Jednak Will nie chce się z tym pogodzić... opis dystrybutora

Gatunek
Dramat, Thriller
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2007-02-08 (świat), 2008-06-11 (dvd)
Wytwórnia
Walk on the Beach Productions
Broken the Motion Picture Co.
Kraj produkcji
USA
Inne tytuły
Przegrana (Polska) (tytuł TV)
Czas trwania
97 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 1
Khaosth 6

6,5 – Dobry koncept na polemikę z mitem "wiara czyni cuda", jednak poszczególne wątki poboczne nie wciągają a finałowe spoiwo łatwo odgadnąć.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Hsi_Nao
58 pkt.
2
ProZak
8 pkt.
3
Khaosth
6 pkt.
4
k4c5er
5 pkt.
5
kubor
3 pkt.
6
kaskader
3 pkt.
7
Anonimowy
2 pkt.
8
kampai
1 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…