Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Marco Martani | ||
Denver Beattie
(asystent)
|
||
Eleonora Ceci
(asystent)
|
||
Chiara Della Longa
(asystent)
|
||
Daniele Fabrizi
(asystent-stażysta)
|
||
Matteo Parenti
(asystent)
|
||
Alessandro Pascuzzo
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Fausto Brizzi | ||
Marco Martani | ||
Luca Poldelmengo
(również) (historia)
|
||
Doriana Bonora
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Elide Cortesi
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Federica Lucisano
producent
|
||
Fulvio Lucisano
producent
|
||
Giulio Steve
nadzorca produkcji
|
||
Benedetta Altissimi
kierownik produkcji
|
||
Simona Batistelli
kierownik produkcji
|
||
Marco Mauti
kierownik postprodukcji
|
||
Maurizio Pastrovich
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Nicolas Vaporidis
Diego Santini
|
||
Giorgio Faletti
Franco „Podstawowy” Zorzi
|
||
Carolina Crescentini
Asia
|
||
Thamisanqa Molepo
Said
|
||
Fabio Camilli
Petacchi, komisarz
|
||
Matteo Urzia
Samuele
|
||
Paolo Bernardini
Puccio
|
||
Pietro Ragusa
Tanabuso
|
||
Valon Ratkoceri
Unca
|
||
Maria Paiato
Italia
|
||
Gerolamo Alchieri
Cima
|
||
Stefano Antonucci
Stefano
|
||
Tommaso Ramenghi
Insp. De Paolis
|
||
Dario Cassini
Silvio Cola
|
||
Alfredo Pea
Kapitan
|
||
Ninetto Davoli
Pompo
|
||
Eleonora Ceci
Dziewczyna Puccio
|
||
Nicole Cherubini
Benedetta, córka Primary
|
||
Luca Concutelli
Palletta
|
||
Fabrizio Giannini
Moroni, agent
|
||
Michael Korovkin
Victor
|
||
Erica Lico
Dziewczyna Silvio Cola
|
||
Urbano Lione
Mężczyzna w fabryce mebli
|
||
Maurizio Lops
Sguazzino, agent
|
||
Paola Minaccioni
Mancini, agentka
|
||
Stephanie Morin
Żona Primario
|
||
Francesca Nunzi
Kobieta w fabryce mebli
|
||
Bruno Pavoncello
Renato
|
||
Cecilia Sagnelli
Dziewczyna Unci
|
||
Stefano Viali
Ojciec Diega
|
||
Yoon C. Joyce
Pang
|
||
Sergio Zecca
Agent
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Marcello Montarsi | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Paolo Buonvino | ||
Kostiumy | Ocena | |
Monica Simeone | ||
Elena Minesso
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Luciana Pandolfelli | ||
Ercole Cosmi
(technik)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Emanuele Bossi
aranżer
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Elena Gregorini
główny stylista
|
||
Simone Gregoris
charakteryzator
|
||
Diego Prestopino
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Maria Stilde Ambruzzi
scenograf
|
||
Roberta Amodio
scenograf (asystent)
|
||
Federica Russo
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Gianluca Basili
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Sergio Basili
imitator dźwięku
|
||
Daniela Bassani
montaż dźwięku
|
||
Marco Saveriano
dźwięk (asystent)
|
||
Antonio Tirinelli
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Gabriele Conti
technik muzyki (asystent)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Massimo Cardajoli
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Denver Beattie
dobór obsady
|
||
Ercole Cosmi
zecer
|
||
Marco Mauti
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Alessandro Pantanella
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Giorgio Antonini
koordynator kaskaderów
|
||
Diego Guerra
kaskader dublujący
|
||
Roberto Libertini
kaskader
|
||
Federico Regazzo
kaskader dublujący
|
||
Daniele Caiuli
elektryk
|
||
Francesca Martino
fotosista
|
||
Livio Montarsi
operator kamery (asystent)
|
||
Massimo Gubinelli
mierzący temperaturę barwową
|
||
Nazzareno Neri
kolorysta
|
||
Ercole Cosmi
projekt czołówki
|
||
Clara Mancini
księgowy
|
||
Mario Mercuri
księgowy
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…