Przed burzą 2007

Storm Warning

Para młodych ludzi sukcesu podczas weekendowej wycieczki jachtem motorowym zostaje zaskoczona przez burzę. Co gorsza w łodzi wysiada silnik. Młodzi ludzie są zmuszeni spędzić burzową noc w odludnej, nieprzyjaznej okolicy. Wkrótce okaże się jednak, że nie są tu sami. Niestety ich towarzysze lubią bawić się kosztem innych.

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Obsada Zobacz pełną obsadę

Nadia Farès
jako Pia
John Brumpton
jako Poppy
Robert Taylor
jako Rob
David Lyons
jako Jimmy
Mathew Wilkinson
jako Brett

Fabuła

Para młodych ludzi sukcesu podczas weekendowej wycieczki jachtem motorowym zostaje zaskoczona przez burzę. Co gorsza w łodzi wysiada silnik. Młodzi ludzie są zmuszeni spędzić burzową noc w odludnej, nieprzyjaznej okolicy. Wkrótce okaże się jednak, że nie są tu sami. Niestety ich towarzysze lubią bawić się kosztem innych. opis dystrybutora

Gatunek
Horror
Słowa kluczowe
narkotyk, wyspa, uwięzienie

Zobacz także

Szczegóły

Premiera
2007-05-17 (świat), 2008-02-11 (dvd)
Kraj produkcji
Australia
Wiek
od 18 lat
Czas trwania
82 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 1

Avatar square 200x200

Justyna007 2013-11-25 5

[5/10] Średni – Jak często bywa przez głupotę głównych bohaterów w horrorach życzy im się w pewnym momencie śmierci, no bo kto taką łódeczką wypływa przed burzą w nieznane zarośla, z zagrożeniem obecności krokodyli, po nocy włamuje się do czyjegoś domu (po takim bałaganie i widoku dmuchanej-zużytej lalki myśli, że mieszka tam ktoś normalny i zostaje na dłużej jeszcze przeszukując szopę pełną konopi), potem razem biorą prysznic jakby wielce się ubrudzili…no ale bez takiej głupoty nie było by filmu. Na szczęście kobieta zaczęła myśleć o przetrwaniu i uratowała siebie i ciamajdę męża.

Współtworzą