Chłopaki też płaczą 6.6

Peter (Jason Segel) jest drugorzędnym kompozytorem muzyki filmowej, którego życie zostaje wywrócone do góry nogami, kiedy jego dziewczyna – Sarah Marshall (Kristen Bell), popularna gwiazda filmowa – rzuca go dla przystojnego gwiazdora rocka. Zobacz do jakich poświęceń zdolny jest facet, aby zapomnieć o dziewczynie i dokąd go to zaprowadzi!

Zgłoś naruszenie Redband trailer

Komentarze 21

Justyna007 2013-05-03 6

[6/10] Może być – Lekka, śmieszna i przyjemna, z ładnym krajobrazem.

rast26 2010-10-22 9

9/10 – Jak dla mnie to film przedni znakomite role Jasona Segela i Russella Branda

Redox 2010-08-11 6

6/10 – Zadziwiająco przyjemna i sympatyczna komedyjka!

Fabuła co prawda nie wychodzi ze strefy seksu, sprośnych żartów, ale udało się zachować lekkość przekazu i pewny dystans, którego brakuje tego typu filmom. Judd Apatow zebrał ekipę aktorów (m.in. duet Segel-Rudd, który wystąpili również razem w "Stary, kocham cię"), których bardzo lubię i to w dużej mierze oni sprawili, że film potrafi być naprawdę zabawny.

Zabawne gagi, hawajska sceneria i fajnie wykonana piosenka przez głównego bohatera :) Czego chcieć więcej?

Teraz tylko czekać na "Get Him to the Greek" i mieć nadzieję, że kontynuacja okaże się równie dobrą komedią jak ta.

krytyk_filmowy 2009-09-11 7

płaczą ze śmiechu:) – film nad wyraz dobry! w porównaniu do innych amerykańskich produkcji film ten stoi na czele, śmieszny, romantyczny, troche seksu i golizny:) świetna rola Russell Branda- ma małe role w filmach ale znaczące. Polecam!

dannyXXX 2009-07-26 8

spoko komedia – Spoko sofcik,idealny na niedzielne popołudnie.Kilka fajnych akcji,;) Jedno ale oczywiście mam.Peter Bretter niesamowicie sztywny kloc i kołek.Nie potrafi grac,nie pasuje to tej roli.

Następne