Chłopaki też płaczą 6.6

Peter (Jason Segel) dopiero co rozstał się ze swoją dziewczyną, gwiazdą telewizyjną, Sarą (Kristen Bell). Próbując pocieszyć Petera, jego przyjaciel wysyła go na wakacje na gorące Hawaje. Tam niestety Peter spotyka swoją byłą ukochaną, wraz z jej nowym chłopakiem, na domiar złego wszyscy zamieszkali w tym samym hotelu.

Zgłoś naruszenie Redband trailer

Komentarze 21

Justyna007 2013-05-03 6

[6/10] Może być – Lekka, śmieszna i przyjemna, z ładnym krajobrazem.

rast26 2010-10-22 9

9/10 – Jak dla mnie to film przedni znakomite role Jasona Segela i Russella Branda

Redox 2010-08-11 6

6/10 – Zadziwiająco przyjemna i sympatyczna komedyjka!

Fabuła co prawda nie wychodzi ze strefy seksu, sprośnych żartów, ale udało się zachować lekkość przekazu i pewny dystans, którego brakuje tego typu filmom. Judd Apatow zebrał ekipę aktorów (m.in. duet Segel-Rudd, który wystąpili również razem w "Stary, kocham cię"), których bardzo lubię i to w dużej mierze oni sprawili, że film potrafi być naprawdę zabawny.

Zabawne gagi, hawajska sceneria i fajnie wykonana piosenka przez głównego bohatera :) Czego chcieć więcej?

Teraz tylko czekać na "Get Him to the Greek" i mieć nadzieję, że kontynuacja okaże się równie dobrą komedią jak ta.

krytyk_filmowy 2009-09-11 7

płaczą ze śmiechu:) – film nad wyraz dobry! w porównaniu do innych amerykańskich produkcji film ten stoi na czele, śmieszny, romantyczny, troche seksu i golizny:) świetna rola Russell Branda- ma małe role w filmach ale znaczące. Polecam!

dannyXXX 2009-07-26 8

spoko komedia – Spoko sofcik,idealny na niedzielne popołudnie.Kilka fajnych akcji,;) Jedno ale oczywiście mam.Peter Bretter niesamowicie sztywny kloc i kołek.Nie potrafi grac,nie pasuje to tej roli.

Następne