Laleczka 5.9

Syn otrzymuje od matki prezent na urodziny, jest nim laleczka, która jak się okazuje ma dużo mroczniejszą historię niż się wydaje.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 8

LakiLou 7

Pozytywnie mnie zaskoczył ten remake. Miał naprawdę świetny pomysł na siebie, a nie jak to zazwyczaj bywa w przypadku takich filmów czyli przedstawia to, co znane w nowej oprawie. Motyw z nauką z Chucky’ego między innymi przez oglądanie Teksańskiej masakry piłą mechaniczną po prostu genialny. Jedyne, co mi tutaj nie zagrało to wygląd lalki oraz końcówka, a tak poza tym to był naprawdę bardzo dobry film.

Siwy1984 6

Cieszę się że powstała jakaś nowa produkcja o zabójczej lalce (takie filmy są u mnie zawsze mile widziane) jednak uważam że niepotrzebne było tu wklejanie na siłę historii z Chucky’m.
Spokojnie mógłby to być po prostu inny film o zupełnie innej lalce i innym tytule a nie kolejny remake..
Fajnie się to nawet oglądało, ale porównywać tego filmu z oryginałem z 1988 roku nawet bym nie śmiał..
Jako osobna produkcja wypada nawet zacnie, jako remake "Child’s Play" raczej słabo.
Ode mnie mocne 6/10.

ferhin2 6

mieszane odczucia. Chucky zawsze był duszą mordercy, a tu lalką pozbawioną zabezpieczeń. Jednakże ogólnie sporo ciekawych pomysłów.

Hibeey

Film jako odwzorowanie prawdziwej Laleczki Chucky to dno, ale jako kompletnie inna historia, która wykorzystuje tylko postaci (które i tak są ogromnie pozmieniane), film jest dla mnie arcydziełem, bawiłem się świetnie.

ana481516 4

Nie umywa się do oryginałów Chucky’ego, jakaś tania podróba. Zdaje mi się, że w jednej scenie usłyszałam głos aktora podkładającego głos do lalki w org…