Sąsiedzi 1976-2003

Pat a Mat

Pat i Mat to zdecydowanie jedna z najsłynniejszych par sąsiadów w kinie. Obaj plastelinowi bohaterowie żyją w domach położonych obok siebie. W każdym odcinku próbują coś naprawić, zbudować. Mimo iż to nie zawsze im wychodzi, nie załamują się i pracują dotąd aż zrobią to co zamierzyli z zadowalającym efektem.

Odcinki zobacz wszystkie 78 odcinki

Obsada

Uzupełnij obsadę dla tego filmu

Fabuła

Pat i Mat to zdecydowanie jedna z najsłynniejszych par sąsiadów w kinie. Obaj plastelinowi bohaterowie żyją w domach położonych obok siebie. W każdym odcinku próbują coś naprawić, zbudować. Mimo iż to nie zawsze im wychodzi, nie załamują się i pracują dotąd aż zrobią to co zamierzyli z zadowalającym efektem. Anonimowy

Gatunek
Animowany, Krótkometrażowy, Familijny
Słowa kluczowe
awaria, pomoc, relacja sąsiad-sąsiad, współpraca zobacz więcej

Zobacz także

Szczegóły

Kraj produkcji
Czechosłowacja

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 6

pajki_filmaniak 2019-03-06 8

kolejna animacja dzieciństwa

Chemas 2018-10-14 10

Arcydzieło wśród animacji jak dla mnie. Niepowtarzalne.

Czechu 2009-06-03 10

Dokładanie – super pomysł na film, krótki, prosty w wyglądzie i śmieszny, nic więcej nie trzeba:). Polecam kto jeszcze nie widział, pewnie nie będzie żałował gdy zobaczy 10.

kamikaze 2006-06-19

czad filmek – nie ma co, kiedyś to się oglądało, teraz się ogląda i się będzie oglądało – życiowy filmek chciałoby sie powiedzieć :-)))))))))

kil98 kamikaze 2007-04-30

Ten film jest super :D :D

Anonimowy kamikaze 2007-04-30

WooooW aż uśmiecha od ucha do ucha na twarzy dostaje gdy oglądam ten serialik:))))) Jedna z lepszych bajeczek z jajem:]]]]

Współtworzą