Bogaci bankruci 7.2

Ojciec Michaela Blutha zostaje aresztowany za "kreatywną księgowość" w firmie, a środki finansowe rodziny zostają zamrożone. Michael, wdowiec z 13-letnim synem zostaje więc zmuszony do opieki nad swoją dysfunkcyjną rodziną, co w ekscentrycznej rodzince wywołuje nielichą panikę - zwłaszcza, że żyją ponad stan i muszą przystosować się do nowej sytuacji finansowej.

Zgłoś naruszenie Sezon 5: Zwiastun #1

Komentarze 5

YanYool99 2017-08-20 5

Nie wiem, co ludzie w tym widzą. Nie potrafię wczuć się w humor, który zajeżdża mi brytyjskim. Ale sam pomysł jest niezły.

Caps_L 2006-10-21 10

Świetny serial:) – Inteligentne dialogi, świetne aktorstwo, schizowe sytuacje… Aż żal, że serial skończył się tak szybko :(
Wszystkich fanów zapraszam na, raczkujące na razie, polskie forum serialu: http://www.arresteddevelopment.fora.pl

Zobacz wszystkie 3 odpowiedzi Ukryj odpowiedzi
liquidql Caps_L 2007-01-05

serial zapowiada sie bardzo fajnie…szkoda, ze polskich napisow niewiele. ale co tam ;]

caryca84 Caps_L 2011-03-29

Ja nie oceniam, bo obejrzałam zaledwie dwa odcinki, ale tak mnie wynudził, że więcej nie obejrzę raczej. Ściągnęłam go, bo podobno był właśnie taki super – jednak nie dla mnie – zieeew.

Bluejohn_26 Caps_L 2014-08-28

Ja obejrzałem 4 odcinki, skuszony świetnymi recenzjami serialu, oraz wysokimi ocenami na kilku portalach filmowych. Niestety muszę stwierdzić, że zdecydowanie nie jest to "komedia" w moim guście. Fabularnie jest dość nijako, aktorsko dość drętwo, a biorąc pod uwagę, że jest to komedia, jest raczej tragicznie. W trakcie pierwszych 4 odcinków nie rozbawiła mnie choćby jedna scena, dlatego odpuszczam sobie dalsze oglądanie.

Następne