Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
J.J. Abrams |
7,2
|
|
Vic Armstrong
(reżyser drugiej ekipy)
|
3,0
|
|
Eric Schwab
(reżyser drugiej ekipy) (Niemcy)
|
||
Brandon Lambdin
(asystent)
|
||
Mathew Dunne
(asystent)
|
||
Tommy Gormley
(asystent)
|
||
Tommy Harper
(asystent)
|
||
Gianluca Mangiasciutti
(asystent)
|
||
Andrew Ward
(asystent)
|
||
David Waters
(asystent)
|
||
Inti Carboni
(asystent) (Włochy)
|
||
Edoardo Ferretti
(asystent) (Włochy)
|
||
Nicola Marzano
(asystent) (Włochy)
|
||
Edoardo Petti
(asystent) (Włochy)
|
||
Daniele Ramazzotti
(asystent) (Włochy)
|
||
Luigi Spoletini
(asystent) (Włochy)
|
||
Valerio Stati
(asystent) (Włochy)
|
||
Silvia Vascellari
(asystent) (Włochy)
|
||
Jia Ji Cheng
(asystent) (Chiny)
|
||
Fannie Dai Hong
(asystent) (Chiny)
|
||
Crystal Gong Chun
(asystent) (Chiny)
|
||
Richard Hughes
(asystent) (Chiny)
|
||
Lemon Liu
(asystent) (Chiny)
|
||
Eddie Thorne
(asystent) (Chiny)
|
||
Wen Jie Yang
(asystent) (Chiny)
|
||
Thomas Coe
(asystent) (Wirginia)
|
||
Jamie Marshall
(asystent) (Wirginia) (Waszyngton)
|
||
Sylvia Liu
(asystent) (Szanghaj)
|
||
Brad Arnold
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Velvet Andrews-Smith
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Leonardo Corbucci
(asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Gregory J. Pawlik Jr.
(asystent-stażysta)
|
8,0
|
|
Scenariusz | Ocena | |
J.J. Abrams |
7,2
|
|
Alex Kurtzman |
8,0
|
|
Roberto Orci |
8,0
|
|
Charlotte Fontijn
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa) (Włochy)
|
||
Jodi Tripi
(dokumentacja: materiał filmowy)
|
||
Producenci | Ocena | |
Tom Cruise
producent
|
7,6
|
|
Paula Wagner
producent
|
||
Stratton Leopold
producent wykonawczy
|
||
Arthur Anderson
współproducent
|
||
Bill Borden
nadzorca produkcji
|
||
Sanping Han
producent wykonawczy
|
||
Tao Jiang
współproducent
|
||
Doming Shi
współproducent
|
||
Enzo Sisti
kierownik produkcji
|
||
Guichun Wang
współproducent
|
||
Buting Yang
producent wykonawczy
|
||
Hai Cheng Zhao
producent
|
||
Candice D. Campos
koordynator produkcji
|
||
Debbi Bossi
nadzorca postprodukcji
|
||
Andrea Alunni
kierownik produkcji (Włochy)
|
||
Matthew J. Birch
nadzorca produkcji
|
||
Vito Colazzo
kierownik produkcji (Włochy)
|
||
Willy Faso
kierownik produkcji (asystent) (Włochy)
|
||
Steve Harding
kierownik produkcji (Chiny)
|
||
Steve Lionetti
nadzorca produkcji (Chiny)
|
||
Daniel Mattig
kierownik produkcji (druga ekipa) (Niemcy)
|
||
Michael Scheel
kierownik produkcji (druga ekipa) (Niemcy)
|
||
Debbie Schwab
nadzorca produkcji (druga ekipa)
|
||
David Witz
kierownik produkcji
|
||
R. Ben Adams
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Russell Allen
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Cheryl Andryco
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Whitney Arnold
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Kadija Bangura
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Brian Bartusiak
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ashley Berlanga
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Brittney Berlanga
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Lori Berlanga
koordynator produkcji (również) (druga ekipa)
|
||
Billy Bonifield
koordynator produkcji (Chiny)
|
||
Marcin Borkowski
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Deon Boyce
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jeff Buitenveld
producent (asystent)
|
||
Victoria Coloruno-Caretto
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy) (druga ekipa)
|
||
Leon Dewayne Cozy
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Julie Cummings
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Barry Ellenberger
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aaron C. Fitzgerald
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Matthew Fortino
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Alessandra Fortuna
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Kelli Franklin
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Steven Fulton
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Michael A. Galasso
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Christopher Garnett
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Russell Geltman
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Gabe Gerber
kierownik produkcji (asystent)
|
||
David Giammarco
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Chris Gibson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Veloz Gomez
kierownik produkcji (asystent)
|
||
David Gross
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Larissa Grudt
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Pinghu Gu
koordynator produkcji (Chiny)
|
||
Melanie Hall
kierownik produkcji (asystent) (Wirginia)
|
||
Prescott Harvey
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Tyson Hilgenberg
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Dana Imsande
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Shavsha Israel
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Andrea Jones-Rooy
kierownik produkcji (asystent) (stażysta) (Chiny)
|
||
Tim Kane
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jason Z. Kemp
kierownik produkcji (asystent) (Włochy) (USA)
|
||
April Klimko
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Matti Kluttz
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Kenneth Ko
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Scott Koche
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ryan Krayser
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Marisa La Tour
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jennifer Lewicki
koordynator produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Oleg Livits
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Matt Lombardo
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Sarah Lorenz
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Gary A. Martin
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Norma Marie Mascia
koordynator produkcji (Włochy)
|
||
Richard McDonough
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Maureen McEvoy
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Maham Mehrabi
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Nata More
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Claudia Moscatello
koordynator produkcji (asystent) (Włochy)
|
||
Lauren Niggl
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Kevin O'Neil
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Chris Patton
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy) (Calabasas)
|
||
Giampiero Pelusi
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Bobby Peoples
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jill K. Perno
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Scooter Perrotta
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jeremiah Pitman
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Chris Raines
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Brett Robinson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Matthew Roseman
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Nicholas Ryan
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Elyse Sams
kierownik produkcji (asystent) (Wirginia) (Waszyngton)
|
||
Giuseppe Santoni
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Christopher Scott
kierownik produkcji (asystent) (Waszyngton)
|
||
Alessia Silvetti
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Zack Smith
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Chava Sobol
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy) (Calabasas)
|
||
Imke Sommerkamp
koordynator produkcji (druga ekipa) (Niemcy)
|
||
Stefan Sonnenfeld
producent wykonawczy
|
||
Brian Sperber
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Justin Tables
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Maggie Tang
koordynator produkcji
|
||
David Thomas
kierownik produkcji (asystent)
|
||
David Vogel
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Troy Wagner
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Bill Wang
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Lawrence "Law" Watford
kierownik produkcji (asystent)
|
||
April YeFang
koordynator produkcji
|
||
Jason Zorigian
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Gio Messale
koordynator produkcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brian Witten
nadzorca produkcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Tom Cruise
Ethan Hunt
|
7,6
|
|
Billy Crudup
John Musgrave
|
6,7
|
|
Michelle Monaghan
Julia Meade
|
6,8
|
|
Simon Pegg
Benji Dunn
|
7,7
|
|
Bahar Soomekh
Tłumaczka Daviana
|
6,5
|
|
Jeff Chase
Ochroniarz Daviana
|
7,0
|
|
Michael Berry Jr.
Porywacz Juli
|
6,0
|
|
Carla Gallo
Beth
|
||
Paul Keeley
Ken
|
||
Jane Daly
Matka
|
||
Tracy Middendorf
Ashley, przyjaciółka Juli
|
||
Greg Grunberg
Kevin
|
||
Aaron Paul
Rick
|
7,1
|
|
Colleen Crozier
Gość na przyjęciu
|
||
Sean O'Bryan
Gość na przyjęciu
|
6,0
|
|
Sasha Alexander
Melissa Meade
|
7,2
|
|
Bruce French
Ksiądz na pogrzebie
|
||
Anne Betancourt
Pielęgniarka Sally
|
||
Paolo Bonacelli
Monsignore
|
||
Michelle Arthur
Pracownik linii lotniczych
|
||
Robert Alonzo
Strażnik
|
||
Ellen Bry
Matka Lindsey
|
||
Sally Elphick
Kobieta na pogrzebie
|
||
Kathryn Fiore | ||
Jillian Fontaine
Radna IMF
|
||
Diane Gaeta
Asystentka Brassela
|
||
Michael G. Kehoe
Mike, pracownik szpitala
|
6,0
|
|
Eddie Marsan |
7,0
|
|
Brandon Molale
Facet od tortur
|
6,0
|
|
Kwame Rakes
Kierowca VA
|
6,0
|
|
Rose Rollins
Ellie
|
||
James Shanklin
Ksiądz w szpitalu
|
||
John H. Tobin
Ochroniarz w Watykanie
|
6,0
|
|
Sabra Williams
Annie
|
6,0
|
|
Bellamy Young
Rachel
|
||
José Zúñiga
Agent Pete
|
6,5
|
|
Ben Solenberger
Pracownik na poczcie / Radny IMF (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Jasmine Brooke White
Klient (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ty Williams
Zbir (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ving Rhames
Luther Stickell
|
7,0
|
|
Philip Seymour Hoffman
Owen Davian
|
7,7
|
|
Laurence Fishburne
John Brassel
|
7,4
|
|
Val Kilmer
Szef Impossible Missions Force
|
7,3
|
|
Jonathan Rhys Meyers
Declan
|
6,9
|
|
Keri Russell
Lindsey
|
7,2
|
|
Maggie Q
Zhen
|
7,2
|
|
Dana Dru Evenson
Kobieta postrzelona na moście
|
||
Michael Bennett
Gość na przyjęciu w Watykanie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jaymes Butler
Agent (niewymieniony w czołówce)
|
||
George Cheung
Gracz w Szanghaju (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Dan Mindel
Lekarz (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Dan Mindel |
7,0
|
|
Jeremy Braben
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
8,0
|
|
David B. Nowell
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
||
Mitchell Amundsen
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
8,0
|
|
Mike Benson
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Stephen St. John
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
6,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Michael Giacchino |
8,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Colleen Atwood | ||
Cheryl Beasley Blackwell
(nadzorca kostiumów)
|
||
Christine L. Cantella
(asystent)
|
||
Stephanie Portnoy Porter | ||
Montaż | Ocena | |
Maryann Brandon |
6,0
|
|
Mary Jo Markey |
8,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Sheryl Blum
nadzorca stylizacji
|
||
Michèle Burke
projektant makijażu
|
||
Michèle Burke
nadzorca charakteryzacji
|
||
Barney Burman
efekty specjalne makijażu
|
||
Desiree Corridoni
główny stylista (Włochy)
|
||
Maria Teresa Corridoni
nadzorca stylizacji (Włochy)
|
||
Maggie Fung
główny charakteryzator
|
||
Warren Hanneman
fryzjer (Chiny)
|
||
Margie Kaklamanos
charakteryzator (druga ekipa)
|
||
Margie Kaklamanos
nadzorca charakteryzacji
|
||
Eddie Liu
charakteryzator (asystent) (Chiny)
|
||
Daniela Liuzzi
charakteryzator (dodatkowy) (Włochy)
|
||
Veronica Luongo
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Kerry Mendenhall
fryzjer (druga ekipa)
|
||
Viviane Normand
główny stylista
|
||
Mario Pegoretti
fryzjer
|
||
Giulio Pezza
charakteryzator
|
||
Francisco X. Pérez
nadzorca charakteryzacji
|
||
Deborah Rutherford
główny charakteryzator
|
9,0
|
|
Elaina P. Schulman
fryzjer
|
||
Terrie Velazquez Owen
nadzorca stylizacji
|
||
Elizabeth Villamarin
charakteryzator
|
||
Lynda Kyle Walker
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Scott Chambliss
scenograf
|
||
Dennis Bradford
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Sean Haworth
dyrektor artystyczny
|
9,0
|
|
Kevin Kavanaugh
dyrektor artystyczny
|
9,0
|
|
Gary Kosko
dyrektor artystyczny
|
||
Domenic Silvestri
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Karen Manthey | ||
Daniel T. Dorrance | ||
Gary Freeman |
8,0
|
|
Yu Bai Yang | ||
Chad S. Frey
projektant wnętrz
|
||
Mark Lucero
projektant wnętrz
|
||
Aleksandar Sasha Matic
projektant wnętrz
|
||
Andrew Reeder
projektant wnętrz
|
||
Maya Shimoguchi
projektant wnętrz
|
7,0
|
|
Stella Vaccaro
projektant wnętrz
|
||
Sylvain Despretz
scenopis obrazkowy
|
||
J. André Chaintreuil
cyfrowy projekt wnętrz
|
||
Terry Atchison
zbrojmistrz
|
||
Howard Fannon
główny rekwizytor (asystent) (druga ekipa)
|
||
Otniel Gonzalez
zbrojmistrz
|
||
Trey Howard
zbrojmistrz (asystent)
|
||
Ron Licari
zbrojmistrz (asystent)
|
||
Harry Lu
zbrojmistrz
|
||
William Yuk Fai Yong
zbrojmistrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Paul Timothy Carden
montaż postsynchronu
|
||
Anna MacKenzie
montaż postsynchronu
|
||
Don Coufal
mikrofoniarz
|
||
David Holmes
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
William Munroe
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Kurt Peterson
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
James Bolt
mikser (dodatkowy)
|
||
Carmen Flores De Tanis
montaż dźwięku (asystent)
|
||
John Dunn
dźwięk (dodatkowy)
|
||
Victor Ray Ennis
montaż dźwięku (asystent)
|
8,0
|
|
Paul Flinchbaugh
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Robin Harlan
imitator dźwięku
|
||
Laura Harris Atkinson
montaż dialogów
|
||
Matthew Harrison
montaż imitacji
|
||
Daniel S. Irwin
montaż postsynchronu
|
||
Daniel S. Irwin
montaż dialogów
|
||
Kenneth L. Johnson
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Michael Kamper
montaż efektów dźwiękowych
|
||
David Kudell
montaż postsynchronu (asystent)
|
||
Susan Kurtz
montaż dialogów
|
||
Cecilia Lanzi
dźwięk (asystent)
|
||
Linda Lew
montaż imitacji
|
||
Robert Maxfield
okablowanie
|
||
Jay Meagher
mikser (druga ekipa)
|
||
Sarah Monat
montaż imitacji
|
||
Ronnie Morgan
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Mark Ormandy
operator dźwięku
|
||
Jeremy Pitts
montaż imitacji
|
||
Paul D. Poduska
dźwięk (dodatkowy)
|
||
Alan Rankin
projektant dźwięku
|
||
Randy Singer
mikser imitacji
|
||
Matthew Sordello
dźwięk
|
||
Beth Sterner
montaż dźwięku
|
||
Mark P. Stoeckinger
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Mike Szakmeister
montaż dialogów
|
||
Jon Title
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Susumu Tokunow
mikser (dodatkowy)
|
||
Kerry Dean Williams
nadzorca postsynchronu
|
||
Eric Taylor Williamson
operator postsynchronu
|
||
Scott Wolf
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Peter Zinda
montaż dźwięku
|
||
Christopher Flick
montaż imitacji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Craig Heath
operator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
T.C. Spriggs
montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Daniel Acon
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Benedict C. Adams
technik
|
||
Renato Agostini
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Eric Allard
technik
|
8,0
|
|
Ryan Arndt
technik
|
||
Roy Augenstein
technik
|
||
Steve Austin
nadzorca efektów specjalnych
|
6,0
|
|
Gary D. Bierend
technik
|
8,0
|
|
David Blitstein
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Kevin Bowers
technik
|
||
Eric Cook
technik
|
8,0
|
|
Antonio Corridori
technik
|
||
Maurizio Corridori
technik
|
7,0
|
|
Stefano Corridori
technik
|
||
Steve Dearth
technik
|
||
Matthew J. Downey
technik
|
||
Roderic 'Mick' Duff
koordynator efektów specjalnych
|
8,0
|
|
David Eland
technik
|
7,0
|
|
Ron Epstein
technik
|
||
Steven Carlton Ficke
technik
|
9,0
|
|
Ronald D. Goldstein
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Keith Haynes
technik
|
||
Joe Heffernan
technik
|
||
Thomas R. Homsher
technik
|
7,0
|
|
Shawn Jacoby
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Todd Jensen
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Bruce Law
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Richard Landerer
technik
|
||
Sylvio Lienert
efekty specjalne (asystent)
|
||
David Marten
technik
|
||
Ronald W. Mathews
technik
|
7,0
|
|
William P. McGinley
technik
|
||
Marco Moneta
technik
|
||
Robert L. Olmstead
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Bryan Phillips
technik
|
||
Jeff Rand
technik
|
||
Bernd Rautenberg
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Gintar Repecka
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Lee Rider
technik
|
||
Alan Rifkin
technik
|
||
Mike Rifkin
technik
|
||
Daniel Sudick
koordynator efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Clark Templeman
technik
|
||
Thomas Thiele
technik
|
||
David Waine
technik
|
||
Steven Scott Wheatley
technik
|
||
Dennis Yeager II
efekty specjalne
|
7,0
|
|
Richard Zarro
technik
|
||
Thomas Schultz
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Vic Armstrong
koordynator kaskaderów
|
3,0
|
|
Claudio Pacifico
koordynator kaskaderów (Włochy)
|
||
Joey Box
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Tyler Bizzell
kierowca precyzyjny
|
||
Sean Christopher
kierowca precyzyjny
|
||
Rick Kain
kierowca precyzyjny
|
||
Dovile Mark
kierowca precyzyjny
|
||
Angelique Midthunder
kierowca precyzyjny
|
||
Spice Williams-Crosby
kierowca precyzyjny
|
||
Casey O'Neill
kaskader dublujący: Tom Cruise
|
6,0
|
|
James Armstrong
kaskader
|
||
Nina Armstrong
kaskader
|
||
Scott Armstrong
kaskader
|
||
Wendy Armstrong
kaskader
|
||
Andy Cheng
kaskader
|
||
Eliza Coleman
kaskader
|
||
Peter Epstein
kaskader
|
7,0
|
|
Dana Dru Evenson
kaskader
|
||
Tanner Gill
kaskader
|
6,0
|
|
Randy Hall
kaskader
|
||
Terry Jackson
kaskader
|
||
Chris Palermo
kaskader
|
6,0
|
|
Jim Palmer
kaskader
|
6,0
|
|
Marcus Young
kaskader
|
||
Joey Box
koordynator kaskaderów (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Alonzo
choreograf walk (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gianni Biasetti Sr.
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Burden
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Jonathan Erickson Eisley
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
J. Armin Garza II
kierowca kaskader (samochód z kamerą) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Emiliano Novelli
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Palermo
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Kerry Rossall
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Errol Sack
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
George A. Sack Jr.
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kevin Scott
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Starlotte Smith Holguin
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jennifer Caputo
kaskader dublujący: Michelle Monaghan (niewymieniony w czołówce)
|
||
Conrade Gamble
kaskader dublujący: Ving Rhames (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mickey Giacomazzi
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Ming Qiu
kaskader dublujący: Maggie Q (niewymieniony w czołówce)
|
||
Heidi Moneymaker
kaskader dublujący: Keri Russell (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Marty Murray
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Aaron Wagner
kaskader dublujący: Jonathan Rhys Meyers (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Gianluca Petrazzi
układacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Laura Albert
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Wade Allen
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gregory J. Barnett
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Massimiliano Bianchi
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jack Carpenter
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eric Chambers
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carl Ciarfalio
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark De Alessandro
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Annie Ellis
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dane Farwell
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Al Goto
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Toby Holguin
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Yoshio Iizuka
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Jesse V. Johnson
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
4,0
|
|
Rob King
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Will Leong
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ron McCord
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rex Reddick
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Simon Rhee
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Mark Riccardi
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jason Rodriguez
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Ross
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Karin Silvestri
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Gunter Simon
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Smith
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jerry Trimble
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christopher J. Tuck
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Massimiliano Ubaldi
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Samuel Le
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Jon Valera
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
5,0
|
|
Garrett Warren
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Thom Khoury Williams
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gang Wu
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Danny Wynands
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Chris Haarhoff
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Kevin Hefner
operator kamery
|
||
Kevin Hefner
fotosista
|
||
Michael Ferris
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Philippe Carr-Forster
operator kamery
|
||
Bruce Benson
pilot helikoptera
|
||
Kevin LaRosa
pilot helikoptera
|
||
Scott Rathner
operator kamery (asystent)
|
||
Don Steinberg
operator kamery (asystent)
|
||
Eric Tramp
operator kamery (asystent)
|
||
Riccardo Umetelli
prowadzący ostrość
|
||
Naomi Villanueva-Brunner
operator kamery (asystent)
|
||
John T. Connor
operator kamery (asystent)
|
||
Christopher Duskin
operator kamery (niewymieniony w czołówce)
|
||
Colin Anderson
operator steadicam
|
||
Colin Anderson
operator kamery
|
||
Dan Feinstein
zecer
|
||
Robert Alonzo
kaskader / kaskader (rezerwowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Federico Benvenuti
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Burden
kaskader
|
6,0
|
|
Conrade Gamble
kaskader
|
||
Craig Jensen
kaskader / kaskader (rezerwowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Billy D. Lucas
kaskader
|
||
Alberto Martello
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ed McDermott II
kierowca precyzyjny
|
||
Peter Miles
kaskader
|
||
Peter Miles
układacz
|
||
Heidi Moneymaker
kaskader
|
6,0
|
|
Michiko Nishiwaki
kaskader
|
||
Eric Norris
kaskader
|
||
Dan Plum
kaskader
|
||
Ming Qiu
kaskader
|
||
Buster Reeves
kaskader
|
6,0
|
|
Scotty Richards
kierowca precyzyjny (koordynator)
|
||
Kerry Rossall
kaskader
|
||
George A. Sack Jr.
kaskader
|
||
Dennis Scott
kaskader / kaskader (rezerwowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Russell Solberg
kaskader
|
||
C.C. Taylor
kaskader
|
5,0
|
|
Mark Aaron Wagner
kaskader
|
6,0
|
|
Don Whatley
kierowca precyzyjny
|
||
Glen Yrigoyen
kaskader
|
||
Michael Ahl
kierowca precyzyjny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Blalock
kaskader (rezerwowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alice Chen
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sophia Crawford
kaskader (rezerwowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Doc Duhame
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kofi Elam
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thomas Matthew Jackson
pilot kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael 'Pugita' Kobayashi
kaskader (rezerwowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richie Gaona
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hugh Aodh O'Brien
kaskader (rezerwowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Ryan
kaskader (rezerwowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ray Siegle
kaskader (rezerwowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Stefanich
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jen Kuo Sung
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ator Tamras
kaskader (rezerwowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Martin Valinsky
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ty Williams
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scott Workman
kaskader (rezerwowy) (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
Francesco Pintore
operator kamery (asystent) (Włochy)
|
||
Jasin Boland
fotosista
|
||
Luke Allein
operator kamery (asystent)
|
||
Tyler Allison
operator kamery (asystent)
|
||
Martin Bosworth
oświetlenie
|
||
J.A. Byerly
oświetlenie
|
||
Danny Ault
elektryk
|
||
Wayne Baker
operator kamery (technik) (zdjęcia lotnicze)
|
||
Sammy Beavers
elektryk
|
||
Leonardo Beltrame
elektryk
|
||
Salvatore Bognanni
operator kamery (asystent) (dodatkowy) (Włochy)
|
||
Akemi Abe
zecer
|
||
Kimberly Aguirre
księgowy
|
||
Oliver Berger
księgowy (asystent) (Niemcy)
|
||
Phil Besa
księgowy (asystent)
|
||
Oscar Blandi
konsultant (styl)
|
||
David Bojarski
księgowy (asystent)
|
||
Jerry Carville
księgowy (asystent)
|
||
Carson R. Cultner
księgowy (asystent) (dodatkowy)
|
||
Jamie Daddio
księgowy (asystent)
|
||
Jennifer De Minco
dubler: Michelle Monaghan
|
10
|
|
Sean Fairburn
inżynier wizji (HD)
|
||
Maria Fiorito
księgowy produkcji
|
||
Charlotte Franklin
księgowy
|
||
David Giammarco
konsultant (kreatywny)
|
||
Edward E. Giddens
księgowy (asystent)
|
||
Todd Hacker
dubler: Tom Cruise
|
||
Hiromi Marder
księgowy
|
||
Christopher Mauldin
Aaron Paul / dubler: Billy Crudup
|
||
Helen Medrano
księgowy produkcji
|
||
Karin Mercurio
księgowy
|
||
Johnny Mulligan
księgowy (asystent) (Chiny)
|
||
Irina Naydichev
księgowy
|
||
Carla Maria Perrina
księgowy
|
||
Andrea Piria
księgowy
|
||
Bryant Powell
dubler
|
||
Stefano Priori
księgowy produkcji (Chiny)
|
||
Yvonne Ramond
księgowy
|
||
Lori M. Roberts
księgowy (druga ekipa)
|
||
Anna Schmigalla
księgowy produkcji (Niemcy)
|
||
Lena Schmigalla
księgowy (asystent) (Niemcy)
|
||
Eric Schwab
konsultant (wizualny)
|
||
Kelly Sells
dubler: Keri Russell
|
||
Massimiliano Sisti
księgowy (asystent)
|
||
Guin Solomon
treser zwierząt
|
||
Steve Solomon
treser zwierząt
|
||
Gene Strange
księgowy produkcji
|
||
Lora Marie Taylor
księgowy
|
||
Alexander von Roon
dubler
|
||
Richard S. Wilson
księgowy (asystent)
|
||
Howard Young
księgowy produkcji
|
||
Alan Blackney
dubler (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alfred Ainsworth Jr.
inżynier wizji (playback)
|
||
Jonathan Hook
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Douglas Dresser
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Douglas Dresser
dokumentacja scenograficzna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roy Alon
koordynator kaskaderów
|
||
Michael Caradonna
kierowca precyzyjny
|
||
Emanuel Comanducci
kaskader
|
||
Giampiero Comanducci
kaskader
|
||
Diego Guerra
kierowca kaskader
|
||
Roberto Libertini
kaskader
|
||
Alessandro Novelli
kaskader
|
||
Charles Page
kierowca kaskader
|
||
Valentina Rossi Stuart
kaskader
|
||
LaFaye Baker
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lisa Hoyle
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kori Murray
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dan Plum
układacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Shepherd
kierowca precyzyjny (niewymieniony w czołówce)
|
||
David James
fotosista
|
Pozostałe
Proszę czekać…