Mission: Impossible III 6.8

Tym razem agent Ethan Hunt stawi czoło najbardziej zatwardziałemu przestępcy, z jakim kiedykolwiek przyszło mu się zmierzyć – Owenowi Davianowi. Davian jest handlarzem najnowszych odkryć technologicznych. A jak na „zbira książkowego przystało” – nie ma on żadnych skrupułów, żeby dostać to, co, jak sądzi, mu się należy. Ethan próbuje schwytać przestępcę, a także uratować swoją niedawno poślubioną żonę Julię, która została porwana przez Deviana. Pościgi, strzelanina, szybkie samochody, piękne dziewczyny i sytuacje mrożące krew w żyłach – to można zobaczyć w M:I:3

Obsada

Reżyseria
Średnia
J.J. Abrams 7.2
Vic Armstrong
(reżyser drugiej ekipy)
3.0
Eric Schwab (reżyser drugiej ekipy) (Niemcy) -
Brandon Lambdin (asystent) -
Mathew Dunne (asystent) -
Tommy Gormley (asystent) -
Tommy Harper (asystent) -
Gianluca Mangiasciutti (asystent) -
Andrew Ward (asystent) -
David Waters (asystent) -
Inti Carboni (asystent) (Włochy) -
Edoardo Ferretti (asystent) (Włochy) -
Nicola Marzano (asystent) (Włochy) -
Edoardo Petti (asystent) (Włochy) -
Daniele Ramazzotti (asystent) (Włochy) -
Luigi Spoletini (asystent) (Włochy) -
Valerio Stati (asystent) (Włochy) -
Silvia Vascellari (asystent) (Włochy) -
Jia Ji Cheng (asystent) (Chiny) -
Fannie Dai Hong (asystent) (Chiny) -
Crystal Gong Chun (asystent) (Chiny) -
Richard Hughes (asystent) (Chiny) -
Lemon Liu (asystent) (Chiny) -
Eddie Thorne (asystent) (Chiny) -
Wen Jie Yang (asystent) (Chiny) -
Thomas Coe (asystent) (Wirginia) -
Jamie Marshall (asystent) (Wirginia) (Waszyngton) -
Sylvia Liu (asystent) (Szanghaj) -
Brad Arnold (asystent) (druga ekipa) -
Velvet Andrews-Smith (dodatkowy) (asystent) -
Leonardo Corbucci (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Gregory J. Pawlik Jr.
(asystent-stażysta)
8.0
Scenariusz
Średnia
J.J. Abrams 7.2
Alex Kurtzman 8.0
Roberto Orci 8.0
Producenci
Średnia
Tom Cruise
producent
7.3
Paula Wagner
producent
-
Stratton Leopold producent wykonawczy -
Arthur Anderson współproducent -
Bill Borden
nadzorca produkcji
-
Sanping Han producent wykonawczy -
Tao Jiang współproducent -
Doming Shi współproducent -
Enzo Sisti kierownik produkcji -
Guichun Wang współproducent -
Buting Yang producent wykonawczy -
Hai Cheng Zhao producent -
Candice D. Campos koordynator produkcji -
Debbi Bossi nadzorca postprodukcji -
Andrea Alunni kierownik produkcji (Włochy) -
Matthew J. Birch nadzorca produkcji -
Vito Colazzo kierownik produkcji (Włochy) -
Willy Faso kierownik produkcji (asystent) (Włochy) -
Steve Harding kierownik produkcji (Chiny) -
Steve Lionetti nadzorca produkcji (Chiny) -
Daniel Mattig kierownik produkcji (druga ekipa) (Niemcy) -
Michael Scheel kierownik produkcji (druga ekipa) (Niemcy) -
Debbie Schwab nadzorca produkcji (druga ekipa) -
David Witz kierownik produkcji -
Aktorzy
Średnia
Tom Cruise
Ethan Hunt
7.3
Billy Crudup
John Musgrave
6.3
Michelle Monaghan
Julia Meade
7.1
Simon Pegg
Benji Dunn
7.5
Bahar Soomekh
Tłumaczka Daviana
6.5
Jeff Chase
Ochroniarz Daviana
7.0
Michael Berry Jr.
Porywacz Juli
6.0
Carla Gallo
Beth
5.5
Paul Keeley
Ken
-
Jane Daly
Matka
-
Tracy Middendorf
Ashley, przyjaciółka Juli
7.0
Greg Grunberg
Kevin
8.0
Aaron Paul
Rick
7.0
Colleen Crozier Gość na przyjęciu -
Sean O'Bryan
Gość na przyjęciu
6.0
Sasha Alexander
Melissa Meade
7.2
Bruce French
Ksiądz na pogrzebie
6.0
Anne Betancourt
Pielęgniarka Sally
-
Paolo Bonacelli
Monsignore
-
Michelle Arthur
Pracownik linii lotniczych
-
Robert Alonzo
Strażnik
6.0
Ellen Bry
Matka Lindsey
-
Sally Elphick Kobieta na pogrzebie -
Kathryn Fiore -
Jillian Fontaine Radna IMF -
Diane Gaeta Marshall-Green
Asystentka Brassela
-
Michael G. Kehoe
Mike, pracownik szpitala
6.0
Eddie Marsan 7.1
Brandon Molale
Facet od tortur
6.0
Kwame Rakes
Kierowca VA
6.0
Rose Rollins
Ellie
-
James Shanklin
Ksiądz w szpitalu
-
John H. Tobin
Ochroniarz w Watykanie
6.0
Sabra Williams
Annie
6.0
Bellamy Young
Rachel
5.0
José Zúñiga
Agent Pete
6.5
Ben Solenberger
Pracownik na poczcie / Radny IMF (niewymieniony w czołówce)
6.0
Jasmine Brooke White Klient (niewymieniony w czołówce) -
Ty Williams
Zbir (niewymieniony w czołówce)
-
Ving Rhames
Luther Stickell
7.0
Philip Seymour Hoffman
Owen Davian
7.4
Laurence Fishburne
John Brassel
7.2
Val Kilmer
Szef Impossible Missions Force
7.3
Jonathan Rhys Meyers
Declan
7.3
Keri Russell
Lindsey
7.2
Maggie Q
Zhen
7.2
Dana Dru Evenson
Kobieta postrzelona na moście
6.0
Michael Bennett Gość na przyjęciu w Watykanie (niewymieniony w czołówce) -
Jaymes Butler
Agent (niewymieniony w czołówce)
-
George Cheung
Gracz w Szanghaju (niewymieniony w czołówce)
7.0
Dan Mindel
Lekarz (niewymieniony w czołówce)
7.0
Zdjęcia
Średnia
Dan Mindel 7.0
Jeremy Braben (dyrektor ds. fotografii lotniczej) 8.0
David B. Nowell
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
9.0
Mitchell Amundsen
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
8.0
Mike Benson (kierownik zdjęć) (druga ekipa) -
Stephen St. John (kierownik zdjęć) (druga ekipa) 6.0
Kompozytorzy
Średnia
Michael Giacchino 8.0
Kostiumy
Średnia
Colleen Atwood 8.0
Montaż
Średnia
Maryann Brandon 6.0
Mary Jo Markey 8.0
Charakteryzacja
Średnia
Sheryl Blum nadzorca stylizacji -
Michèle Burke projektant makijażu -
Michèle Burke nadzorca charakteryzacji -
Barney Burman
efekty specjalne makijażu
-
Desideria Corridoni główny stylista (Włochy) -
Maria Teresa Corridoni nadzorca stylizacji (Włochy) -
Maggie Fung główny charakteryzator -
Warren Hanneman fryzjer (Chiny) -
Margie Kaklamanos charakteryzator (druga ekipa) -
Margie Kaklamanos nadzorca charakteryzacji -
Eddie Liu charakteryzator (asystent) (Chiny) -
Daniela Liuzzi charakteryzator (dodatkowy) (Włochy) -
Veronica Luongo charakteryzator (dodatkowy) -
Kerry Mendenhall
fryzjer (druga ekipa)
-
Viviane Normand główny stylista -
Mario Pegoretti fryzjer -
Giulio Pezza charakteryzator -
Francisco X. Pérez nadzorca charakteryzacji -
Deborah Rutherford
główny charakteryzator
9.0
Elaina P. Schulman fryzjer -
Terrie Velazquez Owen nadzorca stylizacji -
Elizabeth Villamarin charakteryzator -
Lynda Kyle Walker fryzjer -
Scenografia
Średnia
Scott Chambliss
scenograf
7.0
Dennis Bradford dyrektor artystyczny 7.0
Sean Haworth dyrektor artystyczny 9.0
Kevin Kavanaugh dyrektor artystyczny 8.0
Gary Kosko dyrektor artystyczny -
Domenic Silvestri dyrektor artystyczny 7.0
Karen Manthey -
Daniel T. Dorrance 7.0
Gary Freeman 8.0
Yu Bai Yang -
Chad S. Frey projektant wnętrz -
Mark Lucero projektant wnętrz -
Aleksandar Sasha Matic projektant wnętrz -
Andrew Reeder projektant wnętrz -
Maya Shimoguchi projektant wnętrz -
Stella Vaccaro projektant wnętrz -
Sylvain Despretz
scenopis obrazkowy
-
J. André Chaintreuil cyfrowy projekt wnętrz -
Dźwięk
Średnia
Paul Timothy Carden montaż postsynchronu -
Anna MacKenzie montaż postsynchronu -
Don Coufal mikrofoniarz -
David Holmes mikrofoniarz (druga ekipa) -
William Munroe mikrofoniarz (druga ekipa) -
Kurt Peterson mikrofoniarz (druga ekipa) -
James Bolt mikser (dodatkowy) -
Carmen Flores De Tanis montaż dźwięku (asystent) -
John Dunn dźwięk (dodatkowy) -
Victor Ray Ennis montaż dźwięku (asystent) 8.0
Paul Flinchbaugh montaż dźwięku (asystent) -
Robin Harlan imitator dźwięku -
Laura Harris Atkinson montaż dialogów -
Matthew Harrison montaż imitacji -
Daniel S. Irwin montaż postsynchronu -
Daniel S. Irwin montaż dialogów -
Kenneth L. Johnson montaż efektów dźwiękowych -
Michael Kamper montaż efektów dźwiękowych -
David Kudell montaż postsynchronu (asystent) -
Susan Kurtz montaż dialogów -
Cecilia Lanzi dźwięk (asystent) -
Linda Lew montaż imitacji -
Robert Maxfield okablowanie -
Jay Meagher
mikser (druga ekipa)
-
Sarah Monat montaż imitacji -
Ronnie Morgan montaż dźwięku (asystent) -
Mark Ormandy operator dźwięku -
Jeremy Pitts montaż imitacji -
Paul D. Poduska dźwięk (dodatkowy) -
Alan Rankin projektant dźwięku -
Randy Singer mikser imitacji -
Matthew Sordello dźwięk -
Beth Sterner montaż dźwięku -
Mark P. Stoeckinger nadzorujący montaż dźwięku -
Mike Szakmeister montaż dialogów -
Jon Title montaż efektów dźwiękowych -
Susumu Tokunow mikser (dodatkowy) -
Kerry Dean Williams nadzorca postsynchronu -
Eric Taylor Williamson operator postsynchronu -
Scott Wolf montaż efektów dźwiękowych -
Peter Zinda montaż dźwięku -
Christopher Flick montaż imitacji (niewymieniony w czołówce) -
Craig Heath operator dźwięku (niewymieniony w czołówce) -
T.C. Spriggs montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce) -
Efekty specjalne
Średnia
Daniel Acon koordynator efektów specjalnych 7.0
Benedict C. Adams technik -
Renato Agostini nadzorca efektów specjalnych -
Eric Allard technik 8.0
Ryan Arndt technik -
Roy Augenstein technik -
Steve Austin nadzorca efektów specjalnych 6.0
Gary D. Bierend technik 8.0
David Blitstein nadzorca efektów specjalnych 8.0
Kevin Bowers technik -
Eric Cook technik -
Antonio Corridori technik -
Maurizio Corridori technik 7.0
Stefano Corridori technik -
Steve Dearth technik -
Matthew J. Downey technik -
Roderic 'Mick' Duff koordynator efektów specjalnych 8.0
David Eland technik -
Ron Epstein technik -
Steven Carlton Ficke technik 9.0
Ronald D. Goldstein nadzorca efektów specjalnych 8.0
Keith Haynes technik -
Joe Heffernan technik -
Thomas R. Homsher technik 7.0
Shawn Jacoby nadzorca efektów specjalnych 7.0
Todd Jensen nadzorca efektów specjalnych 8.0
Bruce Law nadzorca efektów specjalnych -
Richard Landerer technik -
Sylvio Lienert efekty specjalne (asystent) -
David Marten technik -
Ronald W. Mathews technik 7.0
William P. McGinley technik -
Marco Moneta technik -
Robert L. Olmstead nadzorca efektów specjalnych 7.0
Bryan Phillips technik -
Jeff Rand technik -
Bernd Rautenberg nadzorca efektów specjalnych 7.0
Gintar Repecka nadzorca efektów specjalnych 8.0
Lee Rider technik -
Alan Rifkin technik -
Mike Rifkin technik -
Daniel Sudick koordynator efektów specjalnych 9.0
Clark Templeman technik -
Thomas Thiele technik -
David Waine technik -
Steven Scott Wheatley technik -
Dennis Yeager II efekty specjalne 7.0
Richard Zarro technik -
Thomas Schultz technik -
Pozostała Ekipa
Średnia
Vic Armstrong
koordynator kaskaderów
3.0
Claudio Pacifico koordynator kaskaderów (Włochy) -
Joey Box
koordynator kaskaderów (asystent)
-
Tyler Bizzell kierowca precyzyjny -
Sean Christopher kierowca precyzyjny -
Rick Kain
kierowca precyzyjny
-
Dovile Mark
kierowca precyzyjny
-
Angelique Midthunder
kierowca precyzyjny
-
Spice Williams-Crosby
kierowca precyzyjny
-
Casey O'Neill
kaskader dublujący: Tom Cruise
6.0
James Armstrong kaskader -
Nina Armstrong kaskader -
Scott Armstrong kaskader -
Wendy Armstrong kaskader -
Andy Cheng kaskader -
Eliza Coleman kaskader -
Peter Epstein
kaskader
7.0
Dana Dru Evenson
kaskader
6.0
Tanner Gill
kaskader
6.0
Randy Hall kaskader -
Terry Jackson
kaskader
-
Chris Palermo
kaskader
6.0
Jim Palmer
kaskader
-
Marcus Young
kaskader
-
Joey Box
koordynator kaskaderów (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
-
Robert Alonzo
choreograf walk (asystent) (niewymieniony w czołówce)
6.0
Gianni Biasetti Sr. kierowca (niewymieniony w czołówce) -
Richard Burden
kierowca (niewymieniony w czołówce)
6.0
Jonathan Erickson Eisley kierowca (niewymieniony w czołówce) -
J. Armin Garza II
kierowca (niewymieniony w czołówce)
-
Emiliano Novelli kierowca (niewymieniony w czołówce) -
Chris Palermo
kierowca (niewymieniony w czołówce)
6.0
Kerry Rossall kierowca (niewymieniony w czołówce) -
Errol Sack
kierowca (niewymieniony w czołówce)
-
George A. Sack Jr.
kierowca (niewymieniony w czołówce)
-
Kevin Scott kierowca (niewymieniony w czołówce) -
Starlotte Smith Holguin kierowca (niewymieniony w czołówce) -
Jennifer Caputo
kaskader dublujący: Michelle Monaghan (niewymieniony w czołówce)
-
Conrade Gamble kaskader dublujący: Ving Rhames (niewymieniony w czołówce) -
Mickey Giacomazzi
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
-
Ming Qiu kaskader dublujący: Maggie Q (niewymieniony w czołówce) -
Heidi Moneymaker
kaskader dublujący: Keri Russell (niewymieniony w czołówce)
6.0
Marty Murray kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce) -
Mark Aaron Wagner
kaskader dublujący: Jonathan Rhys Meyers (niewymieniony w czołówce)
6.0
Gianluca Petrazzi układacz (niewymieniony w czołówce) -
Laura Albert
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Wade Allen
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Gregory J. Barnett
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Massimiliano Bianchi kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Jack Carpenter
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Eric Chambers
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Carl Ciarfalio
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Mark De Alessandro
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Annie Ellis
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Dane Farwell
kaskader (niewymieniony w czołówce)
6.0
Al Goto
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Toby Holguin
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Yoshio Iizuka
kaskader (niewymieniony w czołówce)
6.0
Jesse V. Johnson
kaskader (niewymieniony w czołówce)
4.0
Rob King kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Will Leong
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Ron McCord kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Rex Reddick
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Simon Rhee
kaskader (niewymieniony w czołówce)
6.0
Mark Riccardi
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Jason Rodriguez
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
John Ross kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Karin Silvestri
kaskader (niewymieniony w czołówce)
6.0
Gunter Simon
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Mike Smith
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Jerry Trimble
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Christopher J. Tuck
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Massimiliano Ubaldi kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Samuel Le
kaskader (niewymieniony w czołówce)
6.0
Jon Valera
kaskader (niewymieniony w czołówce)
5.0
Garrett Warren
kaskader (niewymieniony w czołówce)
7.0
Thom Williams
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Gang Wu kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Danny Wynands
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Chris Haarhoff operator kamery (druga ekipa) -
Kevin Hefner operator kamery -
Kevin Hefner fotosista -
Michael Ferris operator kamery (druga ekipa) -
Philippe Carr-Forster operator kamery -
Bruce Benson pilot helikoptera -
Kevin LaRosa pilot helikoptera -
Scott Rathner kamerzysta (asystent) -
Don Steinberg kamerzysta (asystent) -
Eric Tramp kamerzysta (asystent) -
Riccardo Umetelli prowadzący ostrość -
Naomi Villanueva-Brunner kamerzysta (asystent) -
John T. Connor kamerzysta (asystent) -
Christopher Duskin operator kamery (niewymieniony w czołówce) -
Colin Anderson operator steadicam -
Colin Anderson operator kamery -
Dan Feinstein zecer -
Robert Alonzo
kaskader
6.0
Federico Benvenuti kaskader -
Richard Burden
kaskader
6.0
Conrade Gamble kaskader -
Craig Jensen kaskader -
Billy D. Lucas
kaskader
-
Alberto Martello kaskader -
Ed McDermott II kierowca precyzyjny -
Peter Miles kaskader -
Peter Miles układacz -
Heidi Moneymaker
kaskader
6.0
Michiko Nishiwaki
kaskader
-
Eric Norris kaskader -
Dan Plum kaskader -
Ming Qiu kaskader -
Buster Reeves
kaskader
6.0
Scotty Richards kierowca precyzyjny -
Kerry Rossall kaskader -
George A. Sack Jr.
kaskader
-
Dennis Scott kaskader -
Russell Solberg kaskader -
C.C. Taylor
kaskader
5.0
Mark Aaron Wagner
kaskader
6.0
Don Whatley
kierowca precyzyjny
-
Glen Yrigoyen kaskader -
Michael Ahl kierowca precyzyjny (niewymieniony w czołówce) -
Steve Blalock
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Alice Chen kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Sophia Crawford
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Doc Duhame kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Kofi Elam
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Thomas Matthew Jackson kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Michael 'Pugita' Kobayashi kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Catherine Nguyen kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Hugh Aodh O'Brien
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
James Ryan
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Ray Siegle
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Mark Stefanich kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Jen Sung
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Ator Tamras kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Martin Valinsky kierowca (niewymieniony w czołówce) -
Ty Williams
kierowca (niewymieniony w czołówce)
-
Scott Workman
kaskader (niewymieniony w czołówce)
8.0
Francisco Pintore kamerzysta (asystent) (Włochy) -