Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
John Whitesell |
4,0
|
|
Xochi Blymyer
(asystent)
|
||
William Paul Clark
(asystent)
|
||
Charles Croughwell
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Juana Franklin
(asystent)
|
||
Angela Barnes
(reżyser drugiej ekipy) (asystent)
|
||
Courtenay Miles
(reżyser drugiej ekipy) (asystent)
|
||
Shanalyna C. Palmer
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Matt Rebenkoff
(reżyser drugiej ekipy) (asystent)
|
||
Sherman Shelton Jr.
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Don Rhymer |
6,0
|
|
Darryl Quarles |
6,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Kara Francis
producent wykonawczy
|
||
Jeff Kwatinetz
producent wykonawczy
|
||
Martin Lawrence
producent wykonawczy
|
7,5
|
|
Hutch Parker
producent wykonawczy
|
||
David T. Friendly
producent
|
||
Michael Green
producent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Martin Lawrence
Big Momma / Malcolm
|
7,5
|
|
Cynthia LeBlanc
Nauczycielka
|
||
Nia Long
Sherri
|
6,7
|
|
Emily Procter
Leah Fuller
|
6,3
|
|
Zachary Levi
Agent Kevin Kennelly
|
6,8
|
|
Mark Moses
Tom Fuller
|
6,0
|
|
Kat Dennings
Molly
|
||
Chloë Grace Moretz
Carrie Fuller
|
7,0
|
|
Marisol Nichols
Agentka Liliana Morales
|
7,1
|
|
Josh Flitter
Stewart
|
4,0
|
|
Dan Lauria
Crawford
|
||
Jascha Washington
Trent Pierce
|
6,0
|
|
Preston Shores
Andrew Fuller
|
||
Trevor Shores
Andrew Fuller
|
||
Sarah Joy Brown
Constance
|
||
Rhoda Griffis
Mrs. Gallagher
|
6,5
|
|
Kevin Durand
Oshima
|
7,0
|
|
Cameron Daddo
Casal
|
||
Christopher Jones
Bishop
|
||
Kirk B.R. Woller
Doug Hudson
|
||
Andy Stahl
Kierownik
|
||
Mark Joy
Brian
|
||
Chris Tavarez
Ryan
|
||
Bryan James Kitto
Przyjaciel Trenta
|
||
Ramsey Luke
Agent FBI
|
6,0
|
|
Lonnie Lamont
Agent FBI
|
||
Marcus Lyle Brown
Erskine
|
||
Shanna Moakler | ||
Yvonne Landry
Isabella
|
6,0
|
|
Lisa Arrindell
Przyjaciółka Sherrie w sklepie dla dzieci
|
||
Mehera Blum
Lucy, sekretarka Fullera
|
||
Wendy Braun
Trener Bonnie
|
||
Ann Mahoney
Trener Lisa
|
||
Deneen Tyler
Tassie
|
||
Max Van Ville
Chad
|
6,0
|
|
Sean Lampkin
Taksówkarz
|
||
William Ragsdale
Bob
|
||
Kelly Dowdle
Dziewczyna w sklepie surfingowym
|
6,0
|
|
Arthur Simone
Artysta na deptaku
|
||
Stocker Fontelieu
Starszy mężczyzna na deptaku
|
||
Jessica White
Modelka
|
7,0
|
|
Amy Morris
Susan
|
||
Michelle Parylak
Joanne
|
||
Deena Dill
Crystal
|
||
Paige Butcher
Modelka
|
||
Lucy Wolvert
Modelka
|
6,0
|
|
Jeanene Fox
Modelka
|
6,0
|
|
Tim Soergel
Szybki facet
|
||
Emil Beheshti
Pan Nybo
|
||
Vincent Berry
Nybo w wieku 16 lat
|
||
Cliff Johnson
Zwycięzca w bingo
|
||
Regal Rieser
Wściekły gracz w bingo
|
||
Roxanne Reese
Nolinda
|
||
John Gipson
Starszy mężczyzna grający w bingo
|
||
Bob Harris
Starszy facet
|
||
Samantha Beaulieu
Kobieta grająca w bingo
|
||
Donna Duplantier
Kobieta grająca w bingo
|
5,0
|
|
Victor Talmadge
Właściciel psa
|
||
Brian Gross
'Zone' Luke
|
||
Yuji Okumoto
Parsons
|
6,0
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Mark Irwin |
6,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
George S. Clinton |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Debrae Little | ||
Montaż | Ocena | |
Priscilla Nedd-Friendly |
7,0
|
|
Shaun Aprahamian
(asystent)
|
||
Gregg London
(dodatkowy)
|
||
Jay Steinberg
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Gary Burritt
(montażysta negatywu) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Dawn Turner
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Craig Stearns
scenograf
|
7,0
|
|
Ellen Totleben
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Benjamin Beardwood
montaż dźwięku
|
||
Adam Blantz
technik dźwięku
|
||
Jim Brookshire
nadzorujący montaż postsynchronu
|
||
Chris Carpenter
mikser ponownego nagrania
|
||
Smokey Cloud
dźwięk
|
||
Jeff Colon
operator dźwięku
|
||
Tom Hartig
mikrofoniarz
|
||
Andy Koyama
mikser ponownego nagrania
|
||
Skip Longfellow
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Bill Meadows
operator dźwięku
|
||
Paul Perret
mikser postsynchronu
|
||
Joe Powers
operator postsynchronu
|
||
Danny Reeves
operator postsynchronu
|
||
Erin Michael Rettig
technik dźwięku
|
||
Greg Steele
mikser postsynchronu
|
||
Tami Treadwell
operator postsynchronu
|
||
Mark Ulano
mikser
|
||
Jay Wilkinson
montaż dźwięku
|
||
Greg Zimmerman
operator postsynchronu
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Brad Peterman
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Trace Schneider
elektryk
|
||
Jay W. Yowler
oświetlenie
|
||
Allen Parks
elektryk
|
||
Brian S. Osmond
operator kamery (asystent)
|
||
Jake Lombard
układacz
|
||
Michael DeSantis
księgowy produkcji
|
||
Matt Baker
kaskader dublujący
|
6,0
|
|
Al Goto
kaskader
|
||
Joey Anaya
kaskader dublujący
|
||
Terry Bartlett
kaskader
|
||
Chick Bernhard
kaskader dublujący
|
7,0
|
|
Jake Brake
układacz
|
||
Callie Croughwell
kaskader
|
||
Charles Croughwell
koordynator kaskaderów
|
||
Dane Farwell
kaskader
|
||
Reef Graham
kaskader dublujący
|
||
Sean Graham
kaskader
|
||
Tabby Hanson
kaskader
|
||
Hollis Hill
kaskader
|
||
John Koyama
kaskader
|
6,0
|
|
Paul Lacovara
kaskader
|
||
Brian Bartolini
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Jesse Jam Miranda
kaskader
|
||
Chris Monberg
kaskader
|
||
Kori Murray
kaskader
|
||
Marty Murray
kaskader
|
||
Mark Norby
kaskader
|
||
Holly O'Quin
kaskader dublujący
|
||
Denney Pierce
kaskader
|
||
Chad Rose
kaskader
|
||
Mika Saito
kaskader
|
||
Vladimir Tevlovski
kaskader dublujący
|
6,0
|
|
Mark Vanselow
kaskader
|
||
Gary J. Wayton
kaskader dublujący: Cameron Daddo
|
||
Boni Yanagisawa
kaskader
|
Pozostałe
Proszę czekać…