W obliczu śmierci 1987

The Living Daylights
Film

W roli Jamesa Bonda debiutuje Timothy Dalton. Tym razem agent 007 uczestniczy w wojnie afgańskiej, walczy z handlarzami bronią, musi stoczyć batalię z prywatną armią jednego z największych na świecie dostawców heroiny i wywieźć z Pragi Czeskiej piękną wiolonczelistkę, ratując ją przed bezwzględnymi agentami KGB.

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,

Na platformach streamingowych

Timothy Dalton
jako James Bond
Maryam d'Abo
jako Kara Milovy
Jeroen Krabbé
jako Gen. Georgi Koskov
Joe Don Baker
jako Brad Whitaker
John Rhys-Davies
jako Gen. Leonid Pushkin
Art Malik
jako Kamran Shah
Andreas Wisniewski
jako Necros
Thomas Wheatley
jako Saunders
Geoffrey Keen
jako Minister Obrony
Walter Gotell
jako Gen. Anatol Gogol

W roli Jamesa Bonda debiutuje Timothy Dalton. Tym razem agent 007 uczestniczy w wojnie afgańskiej, walczy z handlarzami bronią, musi stoczyć batalię z prywatną armią jednego z największych na świecie dostawców heroiny i wywieźć z Pragi Czeskiej piękną wiolonczelistkę, ratując ją przed bezwzględnymi agentami KGB. opis dystrybutora

Gatunek
Przygodowy, Thriller, Akcja
Słowa kluczowe
helikopter, terroryzm, bunt, policja zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
1987-06-29 (świat)
Kraj produkcji
USA, Wielka Brytania
Inne tytuły
James Bond 007: The Living Daylights
Wiek
od 12 lat
Czas trwania
130 minut
Budżet
30 000 000 USD
Wiadomości 1
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Czy wiesz, że? dodaj informacje
Ciekawostka

W scenie otwierającej na Giblartarze użyte zostały prawdziwe instalacje wojskowe, m.in. zamknięta dla kierowców droga Ministerstwa Obrony Narodowej. zobacz więcej

Komentarze do filmu 6
Adrenochrom

Jak dla mnie chyba najlepszy, o ile nie najlepszy Bond. Wypełniony nieustającą akcją w pięknych plenerach, ze świetnym Daltonem i przepiękną Maryam d’Abo.

pajki_filmaniak 7

kolejny dobry Bond 7/10

Chemas 8

Bardzo, ale to bardzo nie doceniana odsłona serii bondowskiej, czyżby dlatego, że nie zagrał Connery czy Moor, ale Dalton. Nie uwłaczając tym pierwszym "Bondom", Dalton pokazał, że potrafi się równie dobrze wcielić w tą postać. Jeden z moich ulubionych.

Chemas 8

Bardzo, ale to bardzo nie doceniana odsłona serii bondowskiej, czyżby dlatego, że nie zagrał Connery czy Moor, ale Dalton. Nie uwłaczając tym pierwszym "Bondom", Dalton pokazał, że potrafi się równie dobrze wcielić w tą postać. Jeden z moich ulubionych.

Axiom 6

Solidny start Daltona. Coraz ciekawsze i mocniejsze kobiece role. Wciąż zimno wojenne klimaty w tle. Zbyt częsty deus ex machina jak na mój gust. Afganistan!

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Perfik
60 pkt.
2
Jankes
38 pkt.
3
red_spark
37 pkt.
4
fredaser
36 pkt.
5
kaskader
33 pkt.
6
Czejen71
33 pkt.
7
piotrek681
32 pkt.
8
agata
28 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…