Dziewczyna z jeziora 2007

La ragazza del lago

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Obsada Zobacz pełną obsadę

Valeria Golino
jako Chiara Canali
Omero Antonutti
jako Ojciec Maria
Fabrizio Gifuni
jako Corrado Canali
Toni Servillo
jako Komisarz Sanzio
Anna Bonaiuto
jako Żona Sanzio
Fausto Maria Sciarappa
jako Insp. Lorenzo Siboldi
Giulia Michelini
jako Francesca
Heidi Caldart
jako Silvia Nadal
Alessia Piovan
jako Anna Nadal
Nicole Perrone
jako Marta

Fabuła

Dodaj pierwszy opis

Gatunek
Dramat, Thriller

Szczegóły

Kraj produkcji
Włochy
Inne tytuły
The Girl by the Lake
Vieni a casa mia
Czas trwania
95 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 2

Avatar square 200x200

netii79 2010-04-15

Opis – Malownicze, włoskie miasteczko w Dolomitach. W okolicy znalezione zostaje nagie ciało młodej, pięknej Anny Nadal (Alessia Piovan). Tragiczną wiadomość przynosi mieszkańcom miasta mała dziewczynka, która zaginęła kilka dni wcześniej. Właśnie z powodu jej zniknięcia na miejsce wezwano inspektora Sanzio (Toni Servillo). Teraz oficer musi rozwikłać zagadkę zamordowanej dziewczyny Mimo iż Annę porzucono bez ubrania, na jej ciele nie ma śladów świadczących o molestowaniu czy jakiejkolwiek napaści na tle seksualnym. Sanzio nabiera przekonania, że zbrodni dokonała osoba mieszkająca w pobliżu. Pierwsze podejrzenia padają na miejscowego szaleńca, Maria (Franco Ravera), a potem na kolejnych mężczyzn w miasteczku. Jednak im dłużej trwa śledztwo, tym bardziej skomplikowane wydaje się znalezienie prawdziwego sprawcy. Debiutancki obraz Andrei Molaiolego jest ekranizacją powieści kryminalnej popularnej norweskiej autorki, Karin Fossum.

Flames23 netii79 2010-04-15

Witaj! Skopiuj sobie całą zawartość a następnie na stronie filmu kliknij ’ zostań autorem’ lub 'zaktualizuj stronę'. Wybierz – 'Opis' w pozycji fabuła, kliknij z boczku 'dodaj jeden element' – wklej to co skopiowałeś, iitd. Patrz Faq. Pozdr.

Tutaj tylko wyrażasz swoją opinię na temat filmu, tzn co Ci się podobało lub też nie w obejrzanym filmie, oraz czy jest wg Ciebie wart polecenia czy też nie.

Współtworzą