Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jonathan Kaplan | ||
Scenariusz | Ocena | |
David Arata
(scenopis i historia)
|
||
Adam Fields
(historia)
|
||
Producenci | Ocena | |
Adam Fields
producent
|
||
A. Kitman Ho
producent wykonawczy
|
||
Lope V. Juban Jr.
producent
|
||
Thomas Hayslip
kierownik produkcji (drugi)
|
||
A. Kitman Ho
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Helen Pollak
kierownik produkcji (Los Angeles)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Claire Danes
Alice Marano
|
7,3
|
|
Kate Beckinsale
Darlene Davis
|
8,4
|
|
Bill Pullman
Hank "Yankee" Green
|
7,4
|
|
Jacqueline Kim
Yon Greene
|
||
Lou Diamond Phillips
Roy Knox
|
6,8
|
|
Daniel Lapaine
Nick Parks
|
||
Tom Amandes
Doug Davis
|
||
Aimee Graham
Beth Ann Gardener
|
||
John Doe
Bill Marano
|
||
Kay Tong Lim
Główny det. Jagkrit
|
||
Beulah Quo
Strażnik Velie
|
||
Bahni Turpin
Jamajska więźniarka
|
||
Amanda De Cadenet
Angielska więźniarka
|
||
Lilia Cuntapay
Starsza więźniarka
|
||
Maya Goodwin
Mary
|
||
Chad Todhunter
Ferg
|
||
Lori Lethin
Lori Davis
|
||
Hayley Palmer
Heidi Davis
|
||
Sutagorn Jaiman
Prokurator
|
||
Sahajak Boonthanakit
Sierż. Choy
|
||
Achavasak Phitak
Oficer Deesom
|
||
Songkran Somboon
Oficer Changjarung
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Newton Thomas Sigel | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
David Newman | ||
Kostiumy | Ocena | |
April Ferry | ||
Montaż | Ocena | |
Curtiss Clayton | ||
Don Zimmerman
(niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
Gena Bleier
(asystent)
|
||
Gary Burritt
(montażysta negatywu)
|
||
Amy E. Duddleston
(dodatkowy)
|
||
Glenn Farr
(dodatkowy)
|
||
Scott Hill
(asystent)
|
6,0
|
|
Heather Hughes
(asystent)
|
||
Jessica Landaw
(asystent)
|
||
Dan Zimmerman
(asystent)
|
||
Dean Zimmerman
(asystent)
|
7,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Felicity Bowring
nadzorca charakteryzacji
|
||
Jane Galli
charakteryzator (Los Angeles)
|
||
Petra Schaumann
fryzjer
|
||
Suzanne Stokes-Munton
główny stylista
|
||
Scenografia | Ocena | |
James William Newport
scenograf
|
||
Roy Lachica
dyrektor artystyczny
|
||
Neil Lamont
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
Peter Walpole
dekorator wnętrz
|
||
William Kemper Wright
dekorator wnętrz
|
||
Arthur Shippee
główny rekwizytor
|
||
Guillaume DeLouche
rekwizytor
|
||
Roger Bowles
projektant wnętrz
|
||
Daniel Fernández
projektant wnętrz
|
||
Peter Francis
projektant wnętrz
|
||
Tony Graysmark
główny architekt
|
||
Andy Friend
scenopis obrazkowy
|
||
Peg McClellan
ilustrator
|
||
Chris Brown
stolarz
|
||
Oliver Dear
scenopis obrazkowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Bob Gorelick
operator steadicam
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…