National Geographic Channel: Explorer: Hogzilla 2005

Myśliwy z Georgii, Chris Griffin, twierdzi, że upolował dzika ważącego 450 kilogramów i mierzącego 3,5 długości. Aby to udowodnić umieścił jego fotografię w Internecie. Zespół ekspertów przeprowadza dochodzenie w sprawie olbrzymiego zwierzęcia. Na miejsce pochówku zwierzęcia przyjeżdża grupa naukowców aby potwierdzić ten fakt.

Obsada

Uzupełnij obsadę dla tego filmu

Fabuła

Myśliwy z Georgii, Chris Griffin, twierdzi, że upolował dzika ważącego 450 kilogramów i mierzącego 3,5 długości. Aby to udowodnić umieścił jego fotografię w Internecie. Zespół ekspertów przeprowadza dochodzenie w sprawie olbrzymiego zwierzęcia. Na miejsce pochówku zwierzęcia przyjeżdża grupa naukowców aby potwierdzić ten fakt. Anonimowy

Gatunek
Dokumentalny

Szczegóły

Kraj produkcji
USA

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 2

simian_raticus 2011-09-03 10

Zakopali tyle świniny! – Pysznego mięska, a kryzys mamy! Świeżynki z cebulką nasmażyć! A teraz tylko kości, można i nagotować zupy z niej albo psom dać! Reks, Szarik i Łajka . . . gryźcie pyszne ekshumowane kości Hogzilli owłosionej!

simian_raticus 2006-06-18 10

TV National Geographic Channel: Explorer: Hogzilla (AKA Hogzilla) (2005) – Można się naśmiać czego to już National Geographic nie zrobi :-))))))))))))))))))))

Współtworzą