Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Alex Cox | ||
Betsy Magruder
(asystent)
|
||
Rip Murray
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Alex Cox | ||
Sharron Reynolds
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Brenda Weisman
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Peter McCarthy
producent
|
||
Jonathan Wacks
producent
|
||
Michael Nesmith
producent wykonawczy
|
||
Gerald T. Olson
producent towarzyszący
|
||
Allen Alsobrook
kierownik produkcji
|
||
Misty Carey
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Iya Labunka
koordynator produkcji
|
||
Steven McAfee
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Amy Ness
nadzorca produkcji
|
||
Anne Van Der Vort
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Harry Dean Stanton
Bud, Repo Man
|
7,4
|
|
Emilio Estevez
Otto Maddox, Repo Man
|
7,0
|
|
Tracey Walter
Miller
|
||
Olivia Barash
Leila
|
||
Sy Richardson
Lite, Repo Man
|
||
Tom Finnegan
Oly
|
||
Con Covert
Harry Pace
|
||
Susan Barnes
Agentka Rogersz
|
||
Del Zamora
Lagarto Rodrigues
|
||
Fox Harris
J. Frank Parnell
|
||
Eddie Velez
Napoleon 'Napo' Rodriguez
|
||
Zander Schloss
Kevin
|
||
Jennifer Balgobin
Debbi
|
||
Dick Rude
Duke
|
||
Miguel Sandoval
Archie
|
7,0
|
|
Vonetta McGee
Marlene
|
||
Richard Foronjy
Plettschner
|
||
Bruce White
Wielebny Larry
|
||
Biff Yeager
Agent B
|
||
Ed Pansullo
Agent E
|
||
Steve Mattson
Agent S
|
||
Thomas R. Boyd
Agent T
|
||
Charles Hopkins
Pan Humphries
|
||
Helen Martin
Pani Parks
|
||
Jon St. Elwood
Górnik
|
||
Kelitta Kelly
Delilah
|
||
Varnum Honey
Policjant na motocyklu
|
||
Sue Kiel
Pani Magruder
|
||
David Chung
Szeryf
|
||
Cynthia Szigeti | ||
Dorothy Bartlett
Angielka w kuble na śmieci
|
||
Jonathon Hugger
Ojciec Otto
|
||
Sharon Gregg
Matka Otto
|
||
Dale Reynolds
Peason
|
||
Jac McAnelly
Pakman
|
||
Shep Wickham
Blond agent
|
||
Gregg Taylor
Blond agent
|
||
Jon Fondy
Blond agent
|
||
Keith Miley
Blond agent
|
||
Michael Bennett
Blond agent
|
||
Brad Jamieson
Blond agent
|
||
Jimmy Buffett
Blond agent
|
||
Janet Chan
Żona komornika
|
||
Angelique Pettyjohn
Żona komornika
|
||
Logan Carter
Żona komornika
|
||
Laura Sorrenson
Żona komornika
|
||
George Sawaya
Ofiara komornika
|
||
Connie Ponce
Żona ofiary komornika
|
||
Bob Ellis
Chłopak obsługujący fontannę sodową
|
||
Quentin Gutierrez
Kierowca holownika
|
||
Richard Furukawa
Sprzedawca w sklepie monopolowym
|
||
'Earthquake' Hesson
Sprzedawca w sklepie monopolowym
|
||
Keith Morris
Członek zespołu grającego w klubie nocnym
|
||
Greg Hetson
Członek zespołu grającego w klubie nocnym
|
||
Chuck Biscuits
Członek zespołu grającego w klubie nocnym
|
||
Earl Liberty
Członek zespołu grającego w klubie nocnym
|
||
Clyde Grimes
Członek grupy skuterów
|
||
Chuck Askerneese
Członek grupy skuterów
|
||
Kevin Long
Członek grupy skuterów
|
||
Jerry Miller
Członek grupy skuterów
|
||
Rob Lampron
Członek grupy skuterów
|
||
Josh Harris
Członek grupy skuterów
|
||
Herman Askerneese
Członek grupy skuterów
|
||
Kim Williams
Kobieta w pralni
|
||
Michele Person
Kobieta w pralni
|
||
Wally Cronin
Lekarz
|
||
Monona Wali
Pielęgniarka
|
||
Dolores Deluce
Pielęgniarka
|
||
Cosmo Mata
Wykidajło
|
||
Rodney Bingenheimer
Właściciel klubu
|
||
Jorge Martínez
Tenisista
|
||
Melanie Schloss
Tenisistka
|
||
Nancy Richardson
Tenisistka
|
7,0
|
|
Luis Contreras
Ochroniarz pana Humphriesa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alex Cox
Pracownik myjni samochodowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Todd Darling
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Linda Jensen
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Tom Musca
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Nesmith
Rabin (niewymieniony w czołówce)
|
||
Fox Purtill
Mężczyzna w kombinezonie przeciwradiacyjnym (niewymieniony w czołówce)
|
||
Terry Schwartz
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Wacks
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Abbe Wool
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Diane Zapanta
Dziewczyna z kalendarza (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Robby Müller
(kierownik zdjęć)
|
||
Dennis J. Lootens
(pomoc techniczna)
|
||
Les Percy
(pomoc techniczna)
|
||
Orlando Bagwell
(pomoc techniczna)
|
||
Robert K. Feldmann
(główna pomoc techniczna)
|
||
Rowdy Herrington
(pomoc techniczna)
|
||
Chris Centrella
(pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Kenneth J. Jones
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Steven Hufsteter | ||
Tito Larriva | ||
Iggy Pop |
7,2
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Theda DeRamus | ||
Tim Healey
(garderoba) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Dennis Dolan | ||
Dennis Brookins
(montażysta negatywu)
|
||
Dennis Brown
(praktykant)
|
||
Barbara Caporale
(praktykant)
|
||
Joan E. Chapman
(asystent)
|
||
Janiss Garza
(asystent)
|
||
Thure Gustafson
(asystent)
|
||
Stephen R. Myers
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Sharon Francis
fryzjer
|
||
Sharon Francis
charakteryzator
|
||
Lisa Schulze
fryzjer (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Lisa Schulze
charakteryzator (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Sheri Short
fryzjer (asystent)
|
||
Sheri Short
charakteryzator (asystent)
|
||
Kyle Sweet
fryzjer (asystent)
|
||
Kyle Sweet
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Lynda Burbank
scenograf
|
||
Lynda Burbank
dyrektor artystyczny
|
||
J. Rae Fox
dyrektor artystyczny
|
||
Cheryl Cutler
dekorator wnętrz
|
||
Douglas Dick
koordynator konstrukcji
|
||
Douglas Fox
główny rekwizytor
|
||
John Lafia
główny konstruktor dekoracji
|
8,0
|
|
Ron Seigel
główny rekwizytor (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Richard Beggs
mikser ponownego nagrania
|
||
Christopher Flick
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Donald Flick
montaż dźwięku
|
||
Kim Fowler
imitator dźwięku
|
||
Warren Hamilton Jr.
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Bonnie Koehler
montaż postsynchronu
|
||
Michael Minkler
mikser ponownego nagrania
|
||
John Post
imitator dźwięku
|
||
Philip Rogers
operator dźwięku
|
||
David E. Stone
montaż dźwięku
|
||
Ian Valentine
mikrofoniarz
|
||
Richard L. Anderson
montaż efektów dźwiękowych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kathy Nelson
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Roger George
efekty specjalne
|
||
Robbie Knott
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
William Cruse
efekty wizualne
|
7,0
|
|
Rick Barker
kaskader
|
||
Brad Bovee
koordynator kaskaderów (dodatkowe zdjęcia)
|
6,0
|
|
Thomas R. Boyd
kaskader dublujący
|
||
Danny Costa
kaskader
|
||
Will Dawson
kaskader
|
||
Bob Ellis
kaskader dublujący
|
||
Eddie Hice
koordynator kaskaderów
|
||
Eddie Hice
kaskader
|
||
Fred Scheiwiller
kaskader
|
||
Rick Seaman
kaskader
|
||
Michael S. Walter
kaskader
|
||
Harry Wowchuk
kaskader
|
||
Victoria Thomas
dobór obsady
|
||
Magdalena Rangel
grafik komputerowy
|
||
Steven Michael Sarno
grafik komputerowy
|
||
George Seminara
grafik komputerowy
|
||
Kevin Galbraith
elektryk
|
||
Greg Gardiner
oświetlenie
|
7,0
|
|
Jim Grce
elektryk
|
||
Scott Guthrie
oświetlenie (asystent)
|
||
Daniel Hainey
operator kamery
|
||
Martin J. Layton
prowadzący ostrość
|
||
Michael E. Little
prowadzący ostrość (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Chris Lombardi
operator kamery (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Patrick Melly
elektryk (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Ramon Menendez
elektryk (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Stephen L. Posey
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Robert Richardson
operator kamery (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Tom Richmond
operator kamery (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Christopher Tufty
operator skanowania (asystent) (druga ekipa)
|
||
Martin Turner
fotosista
|
||
Thomas Vanghele
operator kamery (asystent)
|
||
Chuck Collett
konsultant (techniczny)
|
||
Robert Dawson
projekt czołówki
|
||
Harry Hauss
pilot helikoptera
|
||
Mark Lewis
konsultant (techniczny)
|
||
Brant Reiter
konsultant (kreatywny)
|
||
Dick Rude
konsultant (kreatywny)
|
||
Mark Anderson
dokumentacja scenograficzna
|
||
Larry Markart
operator kamery (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alex Cox
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…