Ekipa 7.9

Serial opowiada o czterech przyjaciołach z Queens, którzy postanawiają wykorzystać szansę, jaką dał im los i zaskakująco dobrze odnajdują się w pełnym absurdów wielkim świecie Hollywood, gdzie seks, imprezy oraz superagenci są na porządku dziennym.

Odcinki

Sezony

Pilot 1x1 6.0

Wschodząca gwiazda filmowa, Vincent Chase wraz ze swoim bratem i przyjaciółmi wybiera się na premierę swojego najnowszego filmu, "Head On". Agent Vince'a, Ari chce, by następną rolą młodego aktora był występ w filmie "Matterhorn". Eric, najlepszy przyjaciel Chase'a, uważa, że scenariusz filmu jest kiepski i Vince nie powinien angażować się w tą produkcję.

The Review 1x2 7.0

Rankiem Eric czyta Vince'owi niepochlebną recenzję z Variety na temat jego aktorstwa w nowym filmie. Ari radzi, by E zajął czymś myśli Chase'a, aby ten nie myślał nad słowami krytyki. Przyjaciele kupują nowe auto, a także zostają zaproszeni na imprezę, którą organizuje Jessica Alba.

Talk Show 1x3 8.0

Vince zostaje zaproszony do talk show Jimmy'ego Kimmela, aby promować swój najnowszy film "Head On". Turtle i Eric dowiadują się na imprezie od Luke'a Wilsona o jego nowym systemie stereo w domu. Mężczyźni chcieliby mieć taki u siebie, jednak muszą spełnić pewien warunek. Do Erica przychodzi jego była dziewczyna, Kristen, by zabrać resztę swoich rzeczy.

Date Night 1x4 6.5

Ari dzwoni do Erica, by przypomnieć mu o wielkim dniu dla nich wszystkich, wejściu na ekrany kin nowego filmu Vince'a. Do Erica przyjeżdża także Emily, podrzucając pocztę od fanów. Mężczyzna umawia się z nią, po tym jak Vince oznajmił, że nie ma planów na wieczór. Drama przedstawia ekipie swoją nową dziewczynę, Tanya'ie. Vince zmienia zdanie i chce, by wraz z partnerkami uczcili wieczór.

The Script and the Sherpa 1x5 8.0

Po treningu Eric spotyka w szatni Josha Weinsteina, który przekazuje mu scenariusz filmu "Queens Boulevard". Początkowo E. podchodzi do sprawy chłodno, ale po przeczytaniu scenopisu mężczyzna jest przekonany, że to odpowiedni projekt dla Vince'a. Przeszkodą okazuje się fakt, że główny producent filmu, Scott Wick, nie darzy sympatią Chase'a.

Busey and the Beach 1x6 8.0

Vincent świętuje otwarcie jego nowego filmu. W międzyczasie Arim przygotował oferty kolejnych produkcji, w których Vince mógłby zagrać. Ari umawia także Dramę na spotkanie z Adamem Daviesem, który ma pomóc mu w powrocie na ekran. Starszy brat jednak nie jest zadowolony ze spotkania. Vince zostaje zaproszony na imprezę do Josha Weinsteina.

The Scene 1x7

Od pierwszego spotkania Vince czuje ogromną sympatię do łamiącego wszelkie konwencje Walsha, podczas gdy Eric odnosi się do niego z rosnącą rezerwą. Pomimo zastrzeżeń przyjaciela, Vince jest gotów rozpocząć współpracę z reżyserem. Sytuacja komplikuje się, gdy Eric dowiaduje się, że Walsh dodał do filmu scenę łóżkową, w której Vince ma wystąpić z innym mężczyzną. Vince i Eric zastanawiają się, czy należy kontynuować współpracę z Walshem. Drama otrzymuje nieoczekiwany zastrzyk pieniędzy w postaci czeku za dodatkową emisję filmu, w którym kiedyś wystąpił. Turtle chce dostać od niego małą sumkę i przeznaczyć ją na „tancerki”, ale nie zgadza się na to Drama. Obiecał sobie, że nigdy więcej nie będzie płacił za seks. Koledzy zapraszają do domu poznane w klubie dziewczyny, które dają się zaciągnąć do łóżka dopiero wtedy, gdy Drama wręcza jednej z nich pieniądze na opłacenie czynszu. Złamał daną sobie niegdyś obietnicę, ale przeznaczył swój czek na szczytny cel. Ekipa rozważa, czy Vince powinien wystąpić w Queens Boulevard. Aby podjąć słuszną decyzję, wszyscy postanawiają obejrzeć pierwszy film Walsha. Nie jest to komercyjny obraz, ale robi na Ericu ogromne wrażenie. Eric i Vince ponownie spotykają się z Walshem, aby porozmawiać o ewentualnym wycięciu kontrowersyjnej sceny. Walsh nie zgadza się na to. Kiedy Vince oświadcza, że zagra w jego filmie, Walsh wyznaje, że nigdy nie rozważał tej sceny na serio. Chciał jedynie sprawdzić, czy Vince ufa jego reżyserskiej wizji.

New York 1x8

Eric stawia Vince’owi ultimatum. Drama musi wybrać między dobrze płatną rolą w serialu a udziałem w filmie niezależnym. Vince przed wyjazdem na plan zdjęciowy do Nowego Jorku musi pożegnać się ze swoimi licznymi "wyjątkowymi" dziewczynami. Turtle urządza Vince’owi imprezę pożegnalną.

Aquamom 3x1 8.0

Zbliża się dzień premierowego pokazu filmu „Aquaman”. Cała ekipa przygotowuje się na największe wydarzenie w karierze Vince’a. Drama i Turtle poszukują odpowiednich partnerek, z którymi mogliby pokazać się na premierze, i rozdają darmowe bilety wstępu wszystkim napotkanym ślicznotkom. Vince jest jedyną osobą, która nie martwi się, kto pojawi się u jej boku tego wieczoru. Zależy mu jedynie na tym, aby na premierę przybyła jego matka. Pani Chase nigdy nie podróżowała i boi się sama jechać na Zachodnie Wybrzeże. W końcu E namawia ją, aby zabrała ze sobą ze sobą jego matkę i matkę Turtle'a. W tym samym czasie Ari zaczyna urządzać się w nowym biurze.

One Day in the Valley 3x2 9.0

Nadchodzi dzień premiery "Aquamana" i cała ekipa żyje w ogromnym stresie. Pierwsze prognozy wpływów ze sprzedaży biletów są obiecujące, a wstępne wyniki ze Wschodniego Wybrzeża przekraczają najśmielsze oczekiwania. Ekipa i realizatorzy mają nadzieję, że będzie to jeszcze bardziej kasowy film niż "Spider-Man". Chcąc uciec od medialnego szumu, Vince i jego koledzy postanawiają zrobić sobie wypad do Doliny. Wycieczkę psuje im nieznośny upał oraz trzymająca ich w napięciu niepewność co do wyników sprzedaży biletów. Chcąc wyluzować się, całe towarzystwo pojawia się bez zaproszenia na imprezie organizowanej przez jedną z lokalnych szkół średnich, gdzie Vince może wreszcie wcielić się na chwilę w bohatera filmu „U progu sławy ". Kiedy po długich poszukiwaniach odnajduje ich Ari, pijany Vince świętuje swój wielki dzień na dachu szkoły. Agent informuje go, że "Aquaman" ma szansę przynieść największe zyski ze sprzedaży w pierwszym tygodniu pokazów.

Dominated 3x3 8.0

Vince zdobywa status wielkiej gwiazdy filmowej, co daje całej ekipie kolejny pretekst do hucznego świętowania. W trakcie imprezy niespodziewanie dołącza do nich Dom, dawno niewidziany szkolny kolega, który wyszedł właśnie z więzienia na zwolnienie warunkowe. Ponieważ Dom wziął kiedyś na siebie winę Vince’a, ten czuje się w obowiązku pomóc koledze, który znalazł się w trudnej sytuacji. Wkrótce jednak okazuje się, że Eric, Drama i Turtle bardzo ciężko znoszą obecność Doma. Na ich nieszczęście Vince zatrudnia "Dominatora" jako swojego nowego szefa ochrony. Nic nie zapowiada więc jego rychłego wyjazdu. W międzyczasie Ari robi, co może, aby uchronić swoją córkę przed kontaktami z egocentrycznym nastoletnim gwiazdorem, który ma wobec niej nie do końca uczciwe zamiary.

Guys and Doll 3x4 8.0

"Aquaman" bije rekordy oglądalności na całym świecie. Vince może teraz przebierać w ofertach i sam wybrać kolejny projekt. Niedługo potem dzwoni do niego Ari z informacją, że może ubiegać się o rolę Pablo Escobara w obrazie "Medellin". Aby zdobyć angaż, Vince musi zrobić dobre wrażenie na producencie filmu, Philu Rubinsteinie. Cała ekipa wybiera się na przyjęcie w rezydencji Rubinsteina w Santa Barbara. Vince wkrada się w łaski producenta i wszystko układa się wprost idealnie do chwili, kiedy podczas imprezy z domu znika cenna replika Shreka. Głównym podejrzanym staje się natychmiast Dominick, ale były kryminalista nie przyznaje się do winy. W przeciwieństwie do Vince’a, który stoi murem za swoim przyjacielem, Turtle, Drama i E nie wierzą w jego zapewnienia. Szanse na rolę w filmie "Medellin" nikną, kiedy Dom w końcu przyznaje się do kradzieży. Ekipa zwalnia go i chce podrzucić lalkę na miejsce. Wtedy dociera do nich nowa, nie najlepsza wiadomość. Podjęto decyzję o realizacji kolejnej części "Aquamana", niestety zdjęcia mają być kręcone w tym samym czasie co zdjęcia do "Medellin."

Crash and Burn 3x5 8.0

Przy wsparciu Ariego i Erica, Vince zaczyna naciskać na wytwórnię filmową, aby przełożyła termin realizacji zdjęć do "Aquamana 2", co umożliwiłoby mu pracę na planie wymarzonego projektu. W końcu, udaje im się wynegocjować przełożenie terminu o 65 dni, ale Paul Haggis, reżyser „Medellin", nie zgadza się na przeróbki scenariusza ani skrócenie planów zdjęciowych. W sukurs przychodzi Eric, któremu udaje się przekonać reżysera, aby zaczął pracę po zakończeniu zdjęć do „Aquamana”. To rozwiązanie zadowala wszystkie strony. Vince umawia się na spotkanie z szefem wytwórni Warner Brothers, aby zakomunikować mu dobre wieści. W tym samym czasie Ari stara się wybić swojej córce z głowy amory z Maxem. Nie mając innego pomysłu, postanawia pozbyć się kłopotliwego klienta i przekazać Maxa pod opiekę Penny Marshall, która zamierza zrealizować z jego udziałem horror dla nastolatków. Turtle chce spotkać się z Arim. Utwory Saigona zaczynają pojawiać się na antenach różnych stacji radiowych, co wzbudza zainteresowanie wielu wytwórni muzycznych. Drama dołącza do Turtle'a i Ariego podczas lunchu i wymusza na agencie zgodę na przyjęcie go do grona stałych klientów. Wynik spotkania Vince’a z szefem wytwórni wprawia w zdumienie wszystkich członków ekipy. Wielki Boss zmienił zdanie w sprawie „Medellin" – nie chce, aby Aquaman występował w każdym wielkobudżetowym filmie, który pojawi się w kolejnym sezonie w repertuarze kin. Przyparty do muru Vince żąda 20 milionów dolarów za sequel.

Three's Company 3x6

Alan oferuje Vince'owi 12,5 miliona za występ w sequelu "Aquamana". Aktor jednak mimo wszystko chciałby wystąpić w "Medellin". Dowiaduje się jednak, że rola w filmie została zaproponowana Benicio Del Toro. Eric poznaje Tori, przyjaciółkę Sloan, która namawia E na trójkąt.

Strange Days 3x7 9.0

Eric ma wyrzuty sumienia, że zamiast w ramionach Sloan obudził się u boku Tori. Aby rozgrzeszyć się i poprawić sobie samopoczucie, odnajduje Tori w hotelu i postanawia ją przeprosić . Jego plan obraca się w niwecz, gdy odkrywa, że Tori nie jest mu obojętna. Ari rozwiązuje umowę z Terrance’m i udaje mu się wynegocjować 11 milionów tytułem odszkodowania. Wkrótce potem wyrusza na poszukiwanie nowego przestronnego biura. Zwiedzając kolejne obiekty, spotyka przypadkowo byłego współpracownika (i bliskiego znajomego Terrance’a), Adama Daviesa. Eric nie może przestać myśleć o Tori. Ponownie spotyka ją na organizowanej przez Sloan aukcji charytatywnej. Jego dziewczyna jest zajęta licytacją kolacji z Vince’m, który zabawia się w szatni z kelnerką. Tori proponuje Ericowi kolejny trójkąt (tym razem bez żadnych ograniczeń, jeśli tylko uda się mu przekonać do tego Sloan). Nie wiedząc, co ma robić, Eric wychodzi ukradkiem z przyjęcia. Adam Davies składa Ariemu nieoczekiwaną propozycję – albo nawiąże współpracę z jego nową agencją i podpisze z nim umowę opiewającą na milion dolarów, albo poinformuje Terrence’a o jego wielkich planach. Ari wie, że znajduje się w sytuacji bez wyjścia i przystaje na propozycję Adama. Tori spędza noc w mieszkaniu Sloan. Eric czeka na okazję, aby porozmawiać z nią w cztery oczy. Tori przyznaje, że jest nim zainteresowana, ale jednocześnie stwierdza, że Eric nie powinien rezygnować dla niej z dotychczasowego związku.

The Release 3x8 9.0

Vince może na chwilę odetchnąć, kiedy dowiaduje się, że studio planuje wypuścić film "Queens Boulevard" do 1200 kin. Jednak Billy Walsh, reżyser projektu nie zgadza się na to, po tym producenci przejęli inicjatywę artystyczną nad filmem. Drama denerwuje się z powodu przesłuchania do pilota nowego serialu Edwarda Burnsa.

Vegas Baby, Vegas! 3x9 9.0

Mężczyzźni wyruszają do Las Vegas. Vince ma dostać tam 100 tys. dolarów za samo pokazanie się na imprezie. Ari dołącza także do tej wyprawy. Drama daje się przekonać, kiedy Vince wspomina o ulubionym masażyście Johnny'ego. Eric spotyka na miejscu Setha Greena, który natarczywie chce, by ten wspomniało o nim Sloan.

I Wanna Be Sedated 3x10 9.0

Eric odwiedza Ariego, by w końcu załatwić Vince'owi nowy projekt. Ari przedstawia go legendarnemu producentowi, Bobowi Ryanowi. Vince spędza dzień w bibliotece i poznaje pewną dziewczynę. Turtle ma jechać podpisać kontrakt z wytwórnią. Jednak na miejscu brakuje Saigona. Mężczyzna musi odszukać go do godziny 17, inaczej umowa przepadnie.

What About Bob? 3x11 8.0

Eric, Ari i Bob Ryan prezentują pomysł na film o zespole The Ramones szefom wytwórni. Wkrótce potem Ari i Bob zaczynają zastanawiać się nad sensem realizacji na wpół biograficznego filmu. Spotkanie okazuje się wielkim niewypałem i E przekonuje Boba, aby na kolejnym zebraniu głos zabierał wyłącznie Ari. To nie zadowala agenta, który chcąc pozbyć się Boba, wysyła go na spotkanie do niewłaściwej wytwórni. Rozpoczynają się zdjęcia do pilotażowego odcinka nowego serialu z udziałem Dramy. Najstarszy z braci Chase dostaje na planie ataku paniki. Na dodatek reżyser Ed Burns postanawia rozbudować jego rolę o kolejne sceny i długie monologi, co wprawia Dramę w jeszcze większe przerażenie. Kiedy zawodzą wszystkie środki (m.in. nieustanne powtarzanie zdania - "nie jesteś beksą "), Drama zamyka się w swojej garderobie, by tam doprowadzić się do ładu. W końcu z powodzeniem odgrywa scenę. Saigon nie wie, co ma robić z gwałtownym przypływem gotówki, a Turtle postanawia kupić sobie Fukijamy, czerwone, bardzo modne buty z limitowanej serii. Vince towarzyszy mu w wyprawie do sklepu.Chcąc pozbyć się Boba, Ari przedstawia projekt filmu o The Ramones wytwórni Universal. Jest tylko jedno „ale” – Bob dowiaduje się, że został „wyrolowany” z umowy i odwiedza Alana, swojego dobrego znajomego z Warner Bros, by sprzedać mu prawa do scenariusza.

Sorry, Ari 3x12 9.0

Po utracie projektu o Johnnym Ramone, Vince postanawia zwolnić swojego agenta, Ariego. Wraz ze swoją ekipą wyruszają na poszukiwanie nowej agencji. Ari postanawia unikać Chase'a, do czasu, aż ten zmieni swoją decyzję...

Less Than 30 3x13 8.0

Zbliżają się urodziny Vincenta. Turtle zajmuje się organizacją przyjęcia dla swojego przyjaciela. Ari po tym jak został zwolniony przez aktora, chciałby móc uczestniczyć w imprezie urodzinowej. Podczas spotkania z Vincem i E, Ari za prezent wręcza jubilatowi scenariusz upragnionego filmu "Medellin", twierdząc, ze jest szansa na jego zrealizowanie. Amanda za to organizuje spotkanie z Samem Medesem, który ma wyreżyserować film "Glimpses".

Dog Day Afternoon 3x14 8.0

Eric zamierza wyjechać na parę dni z Sloan. Vince chciałby pojechać razem z E, więc szuka partnerki, która towarzyszyłaby mu podczas wycieczki. Turtle i Drama udają się do parku z psem, by poderwać dziewczyny. Ari zamierza podpisać umowę z Jayem Lesterem, telewizyjnym scenarzystą. Do tego jednak potrzebuje pomocy swojego asystenta, Lloyda.

Manic Monday 3x15 9.0

Ari nie może otrząsnąć się z utraty Vince'a. Załamanie to zaczyna wpływać na jego pracę. Niegdyś zwalnianie swoich pracowników sprawiało mu przyjemność. Kiedy Barbara Miller każe mu zwolnić Roba Rubino, daje szansę na poprawę. Amanda, nowa agentka Vince'a jest zirytowana unikaniem jej przez swojego klienta i Erica. Chase wraz ze swoją ekipą dochodzi do wniosku, że proponowany przez nią nowy projekt nie jest w rzeczywistości tak dobry, jak myśleli na początku.

Gotcha! 3x16 9.0

Vince zgadza się na propozycję Amandy, by rozładować panujące napięcie seksualne między nimi. Kiedy Drama dowiaduje się, że jego dawny kolega Pauly Shore chce go ośmieszyć w jego pilotażowym odcinku programu z ukrytą kamerą, ten wstępnie zgadza się brać w nim udział. Ariego odwiedza jego przyjaciel, przywożąc swoją młodą, atrakcyjną narzeczoną i ogłaszając, że zarobił 45 mln $ na znaczkach.

The Return of the King 3x17 9.0

Ari dowiaduje się od Nicky'ego Rubinsteina o tym, że Del Toro porzucił projekt "Medillin" i Vince ma szansę na angaż. Jest jednak dzień Yom Kippur, więc żona Ariego nie pozwala mu zajmować się sprawami zawodowymi. Vince zabiera przyjaciół na gonitwę koni. Drama obstawia na konia, który jest jego zdaniem pewniakiem.

The Resurrection 3x18 9.0

Johnny Drama denerwuje się premierą swego pilotażowego odcinka nowego serialu. Nie chce znać recenzji krytyków na ten temat. Vince wraz z E spotykają się z Joe Robertsem, mając nadzieję, że popchną projekt "Medellin" do przodu. Kiedy mężczyzna stawia im niekorzystne ultimatum, Eric i Vincent decydują się wykupić scenariusz i zostać producentami filmu.

The Prince's Bride 3x19 8.0

Vince sprzedaje swoją rezydencję, aby wykupić prawa do „Medellin”. W całą sprawę angażuje się Ari. Nalega, aby aktor i E spotkali się z jakimś podejrzanym typkiem, który jest gotów wyłożyć pieniądze na projekt.Sprawy wyglądają obiecująco do chwili, kiedy okazuje się, że Nika, żona Yaira, jest żywo zainteresowana Vince’m. Drama zostaje telefonicznie wezwany do rezydencji Bretta Ratnera, gdzie okazuje się, że jego numer został wybrany przez pomyłkę. Faktycznym partnerem do rozmowy miał być nastoletni aktor występujący w serialu. Johnny odmawia opuszczenia domu bez kolejnej propozycji i w końcu Ratner oferuje mu nieciekawą rolę kierowcy autobusu. Turtle umawia się na wymarzoną randkę z Kelly, ale spotkanie nie udaje się z powodu interwencji jej rodziny. Na dodatek Turtle zostaje dosłownie przegoniony przez Rufusa, ojca dziewczyny. Vince ma więcej szczęścia w negocjacjach z Yairem, który dosłownie podaje mu czek na srebrnej tacy. Jest tylko jedno „ale” - Vince musi udać się na górę domu, aby przespać się z Niką. Po złożeniu tej niekonwencjonalnej oferty potencjalny inwestor udaje się w towarzystwie Ariego i E na partię bilarda, zostawiając rozdartego Vince’a samotnego w salonie.

Adios, Amigos 3x20 9.0

Vince jest bliski wprowadzenia się do hotelu Mondrian. Jego koledzy mają mu za złe, że odrzucił niemoralną propozycję Yaira, który był gotów sfinansować realizację „Medelin”. Robią mu wymówki głównie dlatego, że ich własne sprawy nie mają się najlepiej. Wbrew radom przyjaciół, E wprowadza się do Sloan, a Turtle i Drama wyruszają na poszukiwania obskurnego mieszkanka. Shauna wyjaśnia Dramie, że zakup mieszkania w złej dzielnicy może fatalnie wpłynąć na wizerunek jego brata. Turtle i Drama rozpoczynają nieudolne negocjacje i w końcu płacą 100 tys. dolarów więcej za apartament wart 1,4 miliona. Johnny pakuje się w poważne kłopoty finansowe, a Vince i E z ulgą dowiadują się, że ich projekt filmowy chce sfinansować Nick Rubinstein, który może wykorzystać środki ze swojego funduszu powierniczego. Niestety, może wyłożyć tylko połowę budżetu, jaki według wytwórni jest potrzebny do zakończenia zdjęć. W przypływie geniuszu E namawia Walsha, który „stara się przywrócić klasę filmom porno”, aby wyreżyserował „Medellin”, dysponując okrojonym budżetem. Ekipa otwiera butelkę szampana, aby uczcić pierwszą produkcję E, kiedy Walsh nieoczekiwanie oświadcza, że chce nakręcić cały film po hiszpańsku. Wznosząc toast, Vince komentuje -„To może być dobry pomysł."

Witamy w dżungli 4x1 8.0

Aktor i jego przyjaciel, Eric, postanawiają zająć się produkcją filmu, o którym marzyli od dawna. Film pt. Medellin to opowieść o życiu bossa narkotykowego, Pablo Escobara. W trakcie realizacji przedsięwzięcia pojawia się wiele problemów.

The First Cut Is the Deepest 4x2 8.0

Vince i jego kumple wracają z wakacji we Włoszech. Billy nie chce, aby Eric lub Vince zobaczyli pierwsze sceny filmu. Drama proponuje, żeby imprezę powitalną dla Vince'a urządzić w jego mieszkaniu.

Malibooty 4x3 9.0

Vince nie może znaleźć pracy. Drama umawia się na spotkanie z kobietą, w której podkochiwał się od lat. Ponieważ jest to podwójna randka, zjawia się w towarzystwie Turtle'a. Przyjaciel niechętnie zgadza się towarzyszyć nowej znajomej. W domu Dennisa Hoppera Vince wysoko obstawia mecz, chociaż nie dysponuje taką gotówką.

Sorry, Harvey 4x4 9.0

Eric musi powiedzieć Harveyowi, że nie posiada praw do filmu "Medellin", który nie został przyjęty do konkursowej rywalizacji w Cannes. Aby zostać mieszkańcem Beverly Hills, Drama zaprasza na kolację burmistrza dzielnicy.

The Dream Team 4x5

Billy oskarża Erika o umieszczenie trailera Medellin w serwisie YouTube, co kładzie się cieniem na ich i tak nie najlepszych stosunkach. W tym samym czasie Ari opowiada Vince'owi o nowym filmie, a Drama jest gotów zrobić wszystko, aby kupić pewien kapelusz.

The WeHo Ho 4x6

Billy postanawia pogodzić się z Erikiem. Tymczasem Lloyd bierze sobie wolne. Turtle dokonuje inwestycji. Trudno natrafić na serial komediowy, który oprócz wywoływania śmiechu prezentuje sobą coś więcej.

The Day Fuckers 4x7

Ari próbuje zapisać syna do prywatnej szkoły. Kumple organizują zakład, przez który Turtle jest zmuszony wyruszyć w nieznane tereny, a Eric musi udać się na pewne spotkanie.

Gary's Desk 4x8

Eric, który z powodu Walsha zrezygnował z udziału w filmie Vince'a, postanawia założyć własną firmę. W tym celu zaczyna rozglądać się za stosownym biurem. Vince i koledzy jadą z wizytą do jego nowej siedziby, która mieści się na obrzeżach miasta. Chcą kupić za 42 tys. dolarów biurko, które należało niegdyś do Roberta De Niro. Niestety, podczas negocjacji okazuje się, że cena jest już nieaktualna, ponieważ meblem interesuje się Gary Busey.

The Young and the Stoned 4x9

Eric i Anna Faris mają wypadek samochodowy. Aby załatwić sprawę ubezpieczenia, kobieta podaje mu swój numer telefonu. Numer jest jednak zły. Eric decyduje się odwiedzić Annę w domu. Tymczasem Turtle postanawia uzupełnić zapasy marihuany. Niestety, podczas zakupów zostaje, wraz z towarzyszącymi mu dziewczynami, zatrzymany przez policję. Ari kłóci się z żoną, która chce wrócić do obsady serialu "The Young and the Restless" na gościnny występ. Ari sprzeciwia się tym planom, bo dowiaduje się, że żona ma całować się na planie z innym aktorem.

Snow Job 4x10

Koledzy Erika zastanawiają się, czy jego współpraca z Anną Faris nie wywoła dodatkowych komplikacji. Drama, Turtle i Vince są przekonani, że przyjaciel powinien oddzielić życie prywatne od zawodowego, ale on upiera się argumentując, że Anna ma chłopaka i w ogóle się nim nie interesuje.

No Cannes Do 4x11

Eric i Anna Faris nadal się widują. Eric zaprasza aktorkę, by wzięła udział w pożegnalnym wieczorze, który on i jego koledzy organizują przed wyjazdem do Cannes. Eric spotka się z Arim i Billym Walshem. Gdy Billy poznaje Annę, błyskawicznie oferuje jej rolę w nowym filmie. Jest nawet gotów wprowadzić do scenariusza poważne zmiany.

The Cannes Kids 4x12

Ekipa przyjeżdża do Cannes. Niestety, są problemy z noclegiem dla Dramy. Yair chce odkupić od kolegów prawa do filmu, ale jego propozycja zostaje odrzucona. Eric martwi się, że wraz z Vincem zainwestował pieniądze w produkcję, która może nie przynieść im żadnych zysków.

Fantasy Island 5x1 8.0

Po wygwizdaniu filmu "Medellin" w Cannes i trafieniu od razu na rynek dystrybucji DVD, Vincent wraz z Turtle'em zaszywa się na plaży, gdzieś w Meksyku. Ari i Eric próbują namówić Vince'a na powrót i spotkanie z producentem, Carlem Ertzem, w sprawie możliwości realizowania nowego filmu, "Danger Beach".

Unlike a Virgin 5x2 7.0

Vince wybiera się z paroma scenariuszami, które przypadły mu do gustu, do Ariego. Agent jednak oświadcza aktorowi, że obecnie żadne studio nie podejmie ryzyka obsadzenia Vincenta. W międzyczasie ekipa zostaje zaproszona na przyjęcie Justine Chapin.

The All Out Fall Out 5x3 9.0

Marvin, doradca finansowy Vince'a, oświadcza aktorowi, że ten jest niemalże bankrutem. Vincent musi podjąć się jakiejś pracy. Shauna proponuje mu występ na urodzinach pewnej 16-latki. Drama wciąż rozpacza po zerwaniu z Jacqueline.

Fire Sale 5x4 9.0

Ari wraz z Vincem odwiedza kolejne studia, chcąc sprzedać scenariusz filmu "Smoke Jumpers" i angaż Vincenta. Po kolejnych odmowach, aktor zgadza się wystąpić w roli drugoplanowej. Eric próbuje negocjować z Amandą. Drama ma wystąpić w talk show "The View", prowadzonym przez Whoopi Goldberg.

Tree Trippers 5x5 8.0

Vince nie jest pewny czy powinien przyjąć ofertę zagrania w filmie "Benji". Ekipa wpada na pomysł, by wyjechać na bezludzie, by tam odnaleźć odpowiedź. Wraz z Arim udają się do Erica Robertsa po grzyby halucynogenne i wyruszają z nim do parku Joshua Tree. Lloyd organizuje w domu Golda imprezę dla gejów.

Redomption 5x6 8.0

Nie mogąc znaleźć pracy Turtle za namową Vince'a decyduje się zostać asystentem Dramy. Ten jednak stawia przed nim wysokie wymagania. Do Vince'a dzwoni jego stary przyjaciel, Dom. Okazuje się, że przez przypadek został aresztowany. E wpłaca kaucję, jednak ma wiele wątpliwości co do tego. Ari ma nadzieję, że grając w golfa z Alanem Grayem pomoże Vince'owi w jego karierze.

Gotta Look Up to Get Down 5x7 9.0

Ari na pogrzebie Alana dowiaduje się, że ma spore szansę na objęcie stanowiska szefa studia. W tym celu udaje się wraz z żoną do Genewy. Nie do końca jest pewny swojej decyzji. Jego niepewności potęguje Vince...

First Class Jerk 5x8 8.0

Po powrocie z Genewy Ari ma nadal wątpliwości czy przyjąć ofertę bycia szefem studia. Amanda, dawna agentka Vince'a jest również rozważana do tej posady. Vince i Eric nie mogąc skontaktować się z Arim, zgadzają się spotkać z Joshem Weinsteinem, który umówił spotkanie z Frankiem Darabont w sprawie angażu Vince'a w jego nowym filmie. Turtle poznaje w samolocie Jamie-Lynn Sigler, aktorkę znaną z serialu Rodzina Soprano.

Pie 5x9 7.0

Vince ma lekką tremę przed pierwszym dniem na planie filmu "Smokejumpers". Jason Patric, aktor, z którym Chase współpracuje na planie wygłasza jego kwestię. Na tą sytuację nie reaguje również reżyser filmu, Verner Vollstedt. Ari próbuje odwołać spotkanie z Andrew Kleinem. Kiedy jednak mężczyźni spotykają się dochodzi do zaskakującego zwrotu wydarzeń...

Seth Green Day 5x10 8.0

Vince jest niezadowolony, że reżyser "Smokejumpers", Verner Vollstedt wyciął jego ważniejsze kwestie ze scenariusza. Eric dowiaduje się, że projekt jego klienta, Charlie'ego Williamsa ma spore szansę na pilota. Eric jednak musi spotkać się z Sethem Greenem, z którym niegdyś wdał się w bójkę. Ten jednak nalega, by skontaktował się z Solan, jego byłą dziewczyną i by to ona poprosiła go o występ w pilocie. Ari wraz Andrew Kleinem przygotowują się na spotkanie z Barbarą.

Play'n with Fire 5x11 9.0

Kłopoty Vince'a z reżyserem "Smoke Jumpers" nadal trwają. Po 50 nieudanych ujęciach jednej sceny, Verner zwalnia aktora. Ari po rozmowie z Vollstedtem, chce, aby studio znalazło nowego reżysera i Chase wrócił na plan. W nocy do Turtle'a dzwoni niespodziewanie Jamie-Lynn Sigler.

Return to Queens Blvd 5x12 9.0

Po tym jak studio zamknęło "Smoke Jumpers", Vince z ekipą powraca w rodzinne strony. Eric stara się załatwić rolę Vince'owi w nowym filmie Gusa Van Santa. Reżyser jednak uparcie twierdzi, że Chase nie nadaję się do roli. Vince dowiadując się o tym, pod wpływem emocji zwalnia Erica...

Drive 6x1 9.0

Vince musi zdobyć prawo jazdy na potrzeby nowego filmu. Solan namawia Erica na wynajem nowego mieszkania. Ten ma jednak pewne wątpliwości. Lloyd, asystent Ariego domaga się od odpowiedzi co do jego awansu.

Amongst Friends 6x2 8.0

Wieczorem ma się odbyć premiera nowego filmu Martina Scorsese "Gatsby" z główną rolą Vince'a Chase'a. Gdy ekipa szuka osób towarzyszących, Eric zaprasza Sloan. E poznaje Ashley, której najwyraźniej mężczyzna przypadł do gustu. Ari przekonuje żonę, by ta porozmawiała z żoną Andrew Kleina. Gold dowiaduje się, że Kline ma romans...

One Car, Two Car, Red Car, Blue Car 6x3 8.0

W dniu swoich urodzin, Turtle przeżywa melancholijną zadumę. Chciałby zmienić coś w swoim dotychczasowym życiu. Po nocy spędzonej u Erica, Ashley zwleka z opuszczeniem domu chłopaka. Na pokazach testowych pilota serialu, którego producentami są Vince i E, okazuje się, że Charlie Williams nie przypadł do gustu publiczności. Eric po radę udaje się do Ari'ego.

Running on E 6x4 8.0

Vince dowiaduje się, że produkcja jego nowego filmu (w reżyserii Franka Darabonta) opóźniona została o 12 tygodni. Ari wysyła Lloyda na szpiegowanie Andrew Kleine'a. Eric dalej spotyka się z Ashley. Podczas jednej z jej odwiedzin w jego biurze uświadamia sobie, że Vince jest jego jedynym klientem. Decyduje się zamknąć Murphy's Group.

Fore 6x5 8.0

Vince z kumplami wybierają się na imprezę charytatywną, której współorganizatorką jest Sloan. W grze w golfa braciom Chase towarzyszy Tom Brady i Mark Wahlberg. Eric spotyka się z Murrayem Berensonem, który proponuje mu współpracę. Żona Ari'ego jest nadal zła na męża, który nadal nie chce przeprosić jej za sprawę Andrew Kleine'a.

Murphy's Lie 6x6 8.0

Po tym jak Eric nazwał Ashley przypadkowo Sloan, ta żywi do niego urazę. W biurze Ari'ego pojawia się Marlo Klein. Mężczyzna chce przekonać Andrew, by powrócił do domu. Na planie "Five Towns" Drama kręci scenę pocałunku z Jamie-Lynn Sigler. Po zakończeniu zdjęć spotykają Matta Letschera, szefa serialu. Johnny ostrzega kobietę o wrednym charakterze producenta...

No More Drama 6x7 8.0

W środku nocy Vince'a budzi dziewczyna, która usłyszała hałas na dole domu. Okazuje się, że ktoś włamał się do domu i podkradł... brudną bieliznę. Drama musi przeprosić Coakleya, by utrzymać pracę w serialu. W pierwszy dzień w nowej pracy Eric próbuje podpisać kontrakt z Bobem Sagetem. Osobą tą jest zainteresowany także Scott Lavin, współpracownik Erica w nowym miejscu pracy.

The Sorkin Notes 6x8 8.0

Po wyrzuceniu z domu przez żonę, Andrew Kleine spędza noc w biurze Ari'ego. Następnego dnia ma podpisać ważną umowę ze scenarzystą, Aaronem Sorkinem. Kleine udaje się do domu po notatki, które jak twierdzi są niezbędne podczas spotkania z Sorkinem. Jego żona, Marlo nie chce go jednak wpuścić. Ten wpada w szał. Do domu Vince'a przychodzi polecony przez Ari'ego Aaron Cohen, szef ochrony, który ma zapewnić bezpieczeństwo Chase'owi.

Security Briefs 6x9 8.0

Adam Davies w zemście za przejęcie przez Ari'ego Zaca Efrona do swojej agencji, oferuje Lloydowi pracę na stanowisku agenta. Aaron Cohen wraz z ochroną poszukuje niejakiego Curtisa Tuckera, odpowiedzialnego za włamanie do domu Vince'a. Drama rozpoczyna własne śledztwo...

Berried Alive 6x10 8.0

Po tym jak Lloyd przyjął posadę agenta u Adama Daviesa musi pomóc Dramie, który dostał propozycję zagrania w serialu Melrose Place. Ari nie mogąc pogodzić się z decyzją byłego asystenta próbuje przekonać Johnny'ego do siebie, załatwiając angaż w serialu. Relacja Turtle'a z Jamie-Lynn Sigler komplikuje się po tym jak poznaje jedną ze studentek...

Scared Straight 6x11 8.0

W agencji Ari'ego niespodziewanie pojawia się Terrance McQuewick, dawny jego pracodawca. Oferuje mu przejęcie jego firmy za 100 mln $. Drama ma zaplanowane pierwsze od 3 lat przesłuchanie do roli w Melrose Place. Eric udaje się do lekarza z pewnym problemem...

Give a Little Bit 6x12 8.0

Vince przygotowuje się do wyjazdu do Włoch, gdzie mają zacząć się zdjęcia do jego nowego filmu. Eric zabiera Sloan na lunch, jednak spotkanie nie idzie po jego myśli. Drama nadal odrzuca propozycję przyjęcia roli w serialu. Ari przekonuję żonę, by zgodziła się na wykupienie firmy Terrance'a.

Stunted 7x1 8.0

Na planie nowego filmu na prośbę reżysera Nicka Cassavetesa, Vince decyduje się nakręcić scenę bez pomocy kaskadera. Eric i Ari próbują przekonać go, że to nie najlepszy pomysł. Drama spotyka się z Philem Yagodą mając nadzieję, że wkrótce otrzyma angaż.

Buzzed 7x2 7.0

Vince udziela wywiadu, w którym niezbyt pochlebnie wypowiada się o filmie, nad którym pracuje. Eric i Ari próbują to jakoś odkręcić. Vince przekonuje również E, by ten pomógł Dramie szukać odpowiedniego dla niego scenariusza. Turtle uważa, że za zniknięcie 10 000 $ z karty jest odpowiedzialna jego była pracowniczka...

Dramedy 7x3 7.0

Eric i producent Phil Yagota próbują przekonać Dramę, by ten zgodził się wystąpić w napisanym specjalnie dla niego sitcomie. Między Arim a Barbarą rodzi się konflikt o promocję jednej z pracowniczek ich agencji, Lizzie Grant.

Tequila Sunrise 7x4 7.0

Drama wraz z Vincem spotyka się z Johnem Stamosem, który zgodził się wystąpić w serialu razem z Johnnym. Starszemu Chase'owi zależy by dobrze wypaść przed aktorem. Gdy w grze w ping-ponga Drama pokonuje Stamosa, sytuacja nieco komplikuje się. Turtle i Alex lecą do Meksyku. Dziewczyna jednak nie chce powiedzieć mu w dalszym ciągu w jakim celu tam się udają...

Bottoms Up 7x5 7.0

Po odejściu Lizzy z agencji Miller-Gold, kobieta próbuje pozyskać swoich klientów. Ari wszelkimi siłami próbuje nie dopuścić do tego. Vince spotyka gwiazdę filmów porno, Sashę Grey. Zabiera ją na spotkanie ze Stanem Lee dotyczące jego nowej roli. Bob Saget jest zainteresowany rolą w serialu, którą miał zagrać Drama...

Hair 7x6 7.0

Zachowanie Vince'a zaczyna niepokoić producentów jego nowego filmu "The Air-Walker". Ari dowiaduje się, że Lizzie Grant posiada obciążające go materiały. Proponuje jej pokaźną sumę pieniędzy, jednak ta odmawia. Do Erica nieoczekiwanie dzwoni Billy Walsh, który chce powrócić do biznesu.

Tequila and Coke 7x7 7.0

Po nocnej imprezie Vince spotyka się z reżyserem jego nowego projektu, Randallem Wallacem. Ten twierdzi, że aktor podczas spotkania był pod wpływem kokainy i przekazuje tę informację studiu. Billy Walsh przedstawia Ericowi i Dramie pomysł na animację. Johnny'emu jednak nie przypada do gustu postać, której maiłby podłożyć głosu, za to E jest zaintrygowany projektem. Relacje Ari'ego i Lizzie wydają się być coraz cieplejsze, jednak nieoczekiwanie w Hollywood Deadline pojawia się artykuł na jego temat...

Sniff Sniff Gang Bang 7x8 8.0

Dziewczyna Vince'a, Sasha otrzymuje propozycję zagrania w filmie porno za 200 000 $. Mężczyzna nie chcąc do tego dopuścić proponuje jej załatwienie roli w jego nowym filmie "Air Walker". Vincent musi poddać się także badaniom na obecność narkotyków. Nie wyrażając zgody przyczynia się do odejścia z projektu reżysera Randalla Wallace'a. Eric dowiaduje się od Billy'ego, że Scott brał razem z Vincem kokainę. Drama w dalszym ciągu nie jest entuzjastą pomysłu na animację, gdzie miałby użyczyć głosu, mimo, że projekt otrzymał zielone światło od studia...

Porn Scenes from an Italian Restaurant 7x9 7.0

Vince i Eric spotykają się z nowym reżyserem filmu "Air-Walker", Peterem Begiem. Nowy reżyser zgadza się na to, by dziewczyna aktora, Sasha wystąpiła w niewielkim epizodzie, oferując jej postać sekretarki. Sasha jednak dalej chce wystąpić w filmie porno. Nieoczekiwanie Chase wyznaje jej miłość... Johnny po rozmowie z sekretarką Erica, Jennie decyduje się w końcu przyjąć rolę w animowanej produkcji, do której namawiał go producent Phil Yagoda.

Lose Yourself 7x10 9.0

Ari przygotowuje przyjęcie urodzinowe dla swojej żony. Jednak od samego początku wszystko idzie niezgodnie z jego planem. Eric wraz z kumplami są zaniepokojeni zachowaniem Vince'a. Aktor jedzie na sesję zdjęciową do nowego filmu Sashy. Tam dochodzi do kłótni między nimi. Eric spotyka się z ojcem Sloan, Terrance'em.

Home Sweet Home 8x1 8.0

Po 3-miesięcznej kuracji odwykowej Vince w końcu wraca do domu. Drama zaczyna wariować i usuwać z domu wszelkie rzeczy, które jego zdaniem mogłyby zaszkodzić odwykowi Vince'a. Ekipa postanawia zorganizować imprezę w domu, by upilnować aktora. Ari w rozmowie z żoną dowiaduje się, że zaczęła spotykać się z kimś...

Out with a Bang 8x2 7.0

Nocą Vince przenosi na papier swój pomysł na nowy film. W głównej roli widzi brata Johnny'ego. Aktor prosi Billy'ego o naniesienie poprawek. Ari dowiaduje się od Lloyda, że ten widział jego żonę w restauracji, której nie znosi. Rozpoczynają małe śledztwo, by dowiedzieć się z kim spotyka się żona Ari'ego...

One Last Shot 8x3 7.0

Vince na jednym ze spotkań uzależnionych osób spotyka Carla Ertza. Mężczyzna proponuje aktorowi, żeby ten przesłał mu scenariusz do nowego projektu, którego Vince jest pomysłodawcą. Ari decyduje się pójść na randkę. Znudzony jednak partnerką, dzwoni do Dany Gordon. Dice nadal twierdzi, że wynagrodzenie za udział w "Johnnym Bananas" jest stanowczo za niskie.

Whiz Kid 8x4 8.0

Po samobójstwie Carla, Vince wraz z Turtle'em musza stawić się na przesłuchanie. Vincent obawia się testu na obecność narkotyków w organizmie. Po wypalonej jakiś czas temu trawce boi się, że jego kariera może ucierpieć po niezdanym teście. Po radę udaje się do Billy'ego... Ari spóźnia się na terapię małżeńską. Sfrustrowana żona wychodzi ze spotkania podczas jego trwania.

Motherfucker 8x5 7.0

Sophia, dziennikarka magazynu Variety, ma przeprowadzić wywiad z Vince'em. Podczas jego trwania aktor wyraźnie flirtuje z kobietą, która w końcu przerywa wywiad. Johnny sądzi, że aktor, który zastąpił Dice'a może stać się przyczyną klęski projektu "Johnny Bananas". Drama chce zaproponować, że przekaże mu część swojej wypłaty, by zgodził się wrócić do serialu. Ari ma zabrać dzieci do Disneylandu. Problemy w biurze powodują, że muszą zrezygnować z wycieczki.

The Big Bang 8x6 7.0

Vince przerywa swoją sesję zdjęciową, by spotkać się z Sophią. Nie jest zadowolony z ostatecznej wersji artykułu o nim, na podstawie wywiadu udzielonego z dziennikarką. Drama ma wątpliwości co do dalszego strajku. Martwi się o przyszłość serialu. Jego niepewności pogłębia jeszcze bardziej szantaż Phila. Eric dowiaduje się, że Sloan znalazła sobie chłopaka.

Second to Last 8x7 8.0

Po strajku Dramy, Phil Yagoda odrzuca propozycję filmu, w którym główną rolę miałby zagrać Johnny. Turtle dowiaduje się, że firma Avion weszła na giełdę. Żałuje, że sprzedał wszystkie akcje. Vince kręci specjalny film dla Sophii, w którym jego byłe dziewczyny wypowiadają się o ich "związku". Eric dowiaduje się, że Sloan spotkała się z aktorem Galickim...

The End 8x8 10.0

Vince po nocy spędzonej z Sophią decyduje się na zawarcie z nią związku małżeńskiego. Ma się on odbyć w Paryżu jeszcze tego samego dnia. Eric pakuje się, zamierzając wylecieć do Nowego Jorku w związku z ciążą Sloan. Ari decyduje się na odejście z firmy, by móc odzyskać żonę i dzieci...