Odlot 7.6

Carl od najmłodszych lat chciał przeżyć podróż swojego życia, lecz się nie udało. Teraz jako samotny starzec nie wie co ze sobą zrobić po śmierci swojej ukochanej żony. Carl po pewnym incydencie ma trafić do domu spokojnej starości. Zirytowany tym faktem wypuszcza tysiące balonów przez komin, które unoszą cały dom. Jego celem jest Ameryka południowa. Po pewnym czasie spostrzega, że nie leci sam. Na werandzie znajduje się mały chłopiec Russel. Razem się zaprzyjaźniają. Wkrótce poznają strusia Stefana i gadającego psa.

Zgłoś naruszenie Teaser #1

Komentarze 14

szczotmaster 2010-08-04 7

Cienka. - Bajka mi się nie podobała. Daje 7/10

Redox 2010-02-08 8

Odlot na całego! – Oscar murowany!

Przepiękna bajka! Wypełniona lekkim humorem, sympatycznymi postaciami i nutką melancholii. Cała historia wciąga, co zagwarantował świetny scenariusz, wzrusza i bawi. Animacja podejmuje takie tematy jak niespełnienie, śmierć, tęsknotę, omijając tani moralitet. Coraz ciekawsze projekty wychodzą od Pixara, Był i "Ratatuj", następnie nostalgiczny "WALL.E", a teraz ta niespodzianka. Mam nadzieję, że wytwórnia zaskoczy nas jeszcze nie jeden raz!

Zabawa gwarantowana!

8/10

paleczka1993 Redox 2010-02-09

Kapitalna, niektóre filmy nie maga się z Nia równać, bajka dla Dzieci i Dorosłych, polecam ;p.

juskowiak 2009-12-17 8

bawiłem się znakomicie! – kolejna piekna bajka nie tylko dla najmlodszych. wciagajaca, zabawna, slicznawizualnie i co wazne madra.
goraco polecam!

7/10

paleczka1993 juskowiak 2010-03-08

Taka kapitalna, moze uczyc i Dzieci i Doroslych ;p.

Czechu 2009-12-04 9

Bardzo dobry – brakowało mia takiej bajki, bardzo przyjemna animacja, opowiadająca prostą historię. Idealny film dla najmłodszych, ale myślę, że każdemu powinna przypaść do gustu, kolejny popis Pixara. Polecam

Michal_Dajer 2009-10-18 8

Baśniowa podróż z Pixarem – Cóż po obejrzeniu tej produkcji chyba na długo nie zmienię zdania, iż Pixar to najlepsze studio filmów animowanych. Opowieść o wkurzającym starszym panie i otyłym chłopcu jest kolejnym przykładem na to jak świetnie potrafią oni myśleć.

Ja podczas seansu w kinie bawiłem się świetnie. Było wiele momentów śmiesznych, były momenty wzruszające. Po prostu nie dłużył się czas. Oglądasz z zapartym tchem, aż nagle zdajesz sobie sprawę, że to już koniec. I nie żałujesz tych 2 godzin spędzonych w kinie.

Jeśli wahacie się, którą wersje wybrać (2D czy 3D) to myślę, że spokojnie można się wybrać na 2D. Nie spodziewajcie się tego typu efektów jak przy choćby Oszukać przeznaczenie 4 – 3D. Tutaj poza trójwymiarową głębią nie ma. Na dodatek podobno przed wersją 2D jest wyświetlana krótkometrażówka Pixara.

Jankes Michal_Dajer 2009-10-18 9

Właśnie wróciłem z kina i film jest naprawdę super. Można się świetnie pośmiać, a czasami, pomimo że to bajka, łezka w oku też się kręci. Przed filmem jest też wyświetlana krótkometrażówka, kupa śmiechu. POLECAM!!!