Wojna Światów 2 2008

War of the Worlds 2: The Next Wave

Dwa lata po nieudanej inwazji, Marsjanie wracają. Tym razem wykorzystując tunele czasowe, niepostrzeżenie pojawiają się na Ziemi. Na szczęście garstka ocalałych naukowców, znajduje sposób na rozszyfrowanie ich sygnału i dzięki temu możliwość zniszczenia ich statku matki.

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Obsada Zobacz pełną obsadę

Fred Griffith
jako Mjr Kramer
Zack Beseda
jako Zabójca kalmarów
Darren Dalton
jako Shackleford
Jason S. Gray
jako Stingray
C. Thomas Howell
jako George
Jonathan Levit
jako Gorman
Kim Little
jako Victoria
Jonathan Nation
jako Stram
Jay Plemons
jako Walt
Oliver Rayon
jako 873 Charlie
Murray SawChuck
jako Tobias

Fabuła

Dwa lata po nieudanej inwazji, Marsjanie wracają. Tym razem wykorzystując tunele czasowe, niepostrzeżenie pojawiają się na Ziemi. Na szczęście garstka ocalałych naukowców, znajduje sposób na rozszyfrowanie ich sygnału i dzięki temu możliwość zniszczenia ich statku matki. Asmodeusz

Gatunek
Akcja, Przygodowy, Sci-Fi

Szczegóły

Premiera
2008-03-18 (świat)
Kraj produkcji
USA

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 4

Avatar square 200x200

marcin_marcinek 2011-01-01

0/10 – rzeczywiście kompletne dno,nic nie trzyma się kupy moja ocena 0

wujekmichu1 2010-12-11

tragedia – napisze mega krótko, film tragiczny, fatalne ujęcia, dziecinne dialogi, aktorzy hmm z jakiegoś szkolnego przedstawienia i ogólnie słabo zrobiony od podstaw. Wolałym obejrzeć Pana Kleksa, dgybym wiedział wcześniej co to za denny film xD

irwitsnajper 2009-04-13

Żenada,nudy i prymitywność… – Ten film,to niewypał,jakich mało,zero efektów specjalnych,a te co są,to ja kamerą domowej roboty bym lepiej nakręcił,początek filmu ma coś wspólnego z pierwszą częścią,ale potem to jest pomyłka jakich mało-sam się sobie dziwię,że byłam w stanie się męczyć przez 1,1/2 h-w zupełności nie polecam-1/10 punktów !!!

trifoglio 2008-05-26 1

… – Nie miałam okazji obejrzeć pierwszej części tej produkcji, ale niestety miałam nieprzyjemność zmarnowania 1,5 godziny na drugiej…Zdecydowanie nie polecam….

Współtworzą