Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Vicky Jenson | ||
Jason Blumenfeld
(asystent)
|
||
Susie Flower
(asystent)
|
||
Craig Miller
(asystent)
|
||
Johnny Haddad
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Kelly Fremon | ||
Producenci | Ocena | |
Jeffrey Clifford
producent
|
||
Joe Medjuck
producent
|
||
Ivan Reitman
producent
|
7,1
|
|
Steven R. McGlothen
współproducent
|
||
Ali Bell
współproducent
|
||
Tom Pollock
producent wykonawczy
|
||
Christine Marino
koordynator produkcji
|
||
Susan Ellis
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Alexis Bledel
Ryden Malby
|
||
Michael Keaton
Walter Malby
|
7,9
|
|
Zach Gilford
Adam
|
7,0
|
|
Bobby Coleman
Hunter Malby
|
8,0
|
|
Carol Burnett
Maureen Malby
|
||
Rodrigo Santoro
David
|
7,0
|
|
Jane Lynch
Carmella
|
7,1
|
|
Craig Robinson
Dyrektor pogrzebu
|
6,3
|
|
Vanessa Branch
Vivien, recepcjonistka
|
||
Andy Daly
Lloyd Hastings
|
6,0
|
|
Angel Oquendo
Oficer Ortega
|
||
Kirk Fox
Bill
|
||
Catherine Reitman
Jessica
|
||
Anna Khaja
Juanita
|
||
Mary Anne McGarry
Barbara Snaff
|
||
Oscar Dillon
Strażnik
|
||
Robert Arce
Kanclerz
|
||
Michael Grant Terry
Absolwent
|
||
Melissa Tang
Przyjaciółka z collegu
|
||
Brandon Phillips
Przyjaciel z collegu
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Charles Minsky |
7,0
|
|
Kelly Beaird
(pomoc techniczna)
|
||
Nick Beaird
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Alexandra Welker | ||
Annette Dunford-Lewis
(nadzorca kostiumów)
|
||
Shoshana Rubin | ||
Montaż | Ocena | |
Dana Congdon | ||
Marilyn McMahon Adams
(asystent)
|
||
Morgan Mitchell
(praktykant)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Maryann Marchetti
główny charakteryzator
|
||
Roxane Griffin
główny stylista
|
||
Peter Tothpal
nadzorca stylizacji
|
||
Scenografia | Ocena | |
Mark Hutman
scenograf
|
||
Michael Rizzo
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Bob Kensinger
dekorator wnętrz
|
||
Jeffrey M. O'Brien
główny rekwizytor
|
||
Greg Manke
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Richard Reynolds
projektant wnętrz
|
||
Thierry Labbe
główny konstruktor dekoracji
|
||
Darryl Henley
scenopis obrazkowy
|
||
Steve Altuna
rekwizytor
|
||
Peter Kang
rekwizytor
|
||
Jefferson Murff
rekwizytor
|
||
Daniel O'Grady
rekwizytor
|
||
Burton Sanders
rekwizytor
|
||
Hugh Conlon
koordynator konstrukcji
|
||
Kon Iliov
koordynator konstrukcji
|
||
Francesco franco Ferrara
malarz
|
||
Douglas Hawthorne
malarz
|
||
Brian T. Lynk
malarz
|
||
Ricardo 'Ace' J. Mona
główny architekt
|
||
Paul V. Picerni Jr.
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Perry Robertson
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Aynee Osborn
montaż dźwięku
|
||
Kevin Zimmerman
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Nic Harcourt
nadzorca muzyki
|
||
Curt Sobel
montaż muzyki
|
||
Chris David
mikser ponownego nagrania
|
||
John Hays
mikrofoniarz
|
||
Mark Jan Wlodarkiewicz
montaż muzyki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Greg Zimmerman
operator postsynchronu
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Joanna Colbert
dobór obsady
|
||
Rich Mento
dobór obsady
|
||
John McAlary
dobór obsady (asystent)
|
||
Brandi S. Hawkins
dodatkowy dobór obsady
|
||
Ilana McAllister
księgowy produkcji
|
||
Shaina Holmes
zecer
|
||
Jason Rodriguez
koordynator kaskaderów
|
||
Brian Duffy
kaskader
|
6,0
|
|
Greg Fitzpatrick
kaskader
|
||
Reid Harper
kaskader
|
||
Maurizio Dotto
operator kamery (asystent)
|
||
Milan Janicin
operator kamery (asystent)
|
Pozostałe
Proszę czekać…