Prawo zemsty 7.7

Fabuła filmu skupia się na mężczyźnie, któremu brutalnie zamordowano żonę i małą córeczkę. Rok po tych tragicznych wydarzeniach morderca jego rodziny zostaje zwolniony dzięki umowie, którą zawarł z asystentem prokuratora okręgowego. Teraz ojciec rodziny postanawia wziąć sprawiedliwość w swoje ręce. A zemsta nie dotknie jedynie mordercy, ale także ludzi oraz cały system odpowiedzialny za ułaskawianie złoczyńców.

Zgłoś naruszenie Trailer #1

Komentarze 51

TCksp 9

9/10 – Dla mnie rewelacyjny. Fakt troszkę końcówka filmu schrzaniona, ale ogólnie film bomba!

Zobacz wszystkie 4 odpowiedzi Ukryj odpowiedzi
maaadz TCksp 6

Zgadzam się,że końcówka spartaczona. Miało być tak ładnie,a wyszedł amerykański gniot. Jeden z wielu. Szkoda.

Jana TCksp 7

> maaadz o 2010-12-03 17:07 napisał:
> Zgadzam się,że końcówka spartaczona. Miało być tak ładnie,a wyszedł amerykański
> gniot. Jeden z wielu. Szkoda.

Racja! Szkoda, szkoda, bo film zapowiadał się nieźle… Na początku zemsta była czymś oczywistym – jeśli taka może być zemsta. Potem komplikacje wszelakie splotły wydarzenia w węzeł gordyjski… i już przestało być jasne na kim i dlaczego zemsta (?) Totalny kataklizm! Bez większego sensu!

daniello13 TCksp

film ogląda się z każdą minutą z większym zaciekawieniem, trzyma w napięciu i te oczekiwanie na nowy pomysł zabójstwa – ekstra. lekkie połączenie Jigsaw’a i Lectera :) końcówka rzeczywiście lekko obniżyła poziom, ale i tak dobra. nie było happy end’u głównego bohatera i to pewnie co niektórych razi. 8.5/10, POLECAM

Asmodeusz TCksp 7

film nakręcony z pomysłem i zaskakujący widza a to jak na wspołczesne produkcje zadkośc, plus kolejna dobra rola Gerarda Butlera

pajki_filmaniak 9

świetnie wymyślony film polecam

Zuchwalec 6

Ehh… świetnie się zapowiada, ale końcówka prawie wszystko psuje. Jest totalnie do bani!!! Gdyby nie to ocena byłby wyższa o 2 oczka.

inimicus 6

Wielkie rozczarowanie. Tematyka ciekawa, jednakże zachowanie postaci przedstawione w sposób skrajnie niemożliwy do wykonania.

Krzyk_Sowy 9

Świetny film- gorąco polecam