Gentlemen Broncos 2009

Film

Benjamin Purvis (Michael Angarano) to nastolatek, który całe dnie spędza w domu. Nie chodzi do szkoły, ponieważ jest uczony w domu przez swoją ekscentryczną matkę (Jennifer Coolidge). Jego pasją jest pisanie opowiadań fantasy, dzięki którym ucieka od rzeczywistości w świat marzeń. Pewnego dnia orientuje się, że idea… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,
Michael Angarano
jako Benjamin Purvis
Jemaine Clement
jako Ronald Chevalier
Josh Pais
jako Todd Keefe
Halley Feiffe
jako Tabatha Jenkins
Suzanne May
jako Vanaya
John Baker
jako Don Carlos
Robin Ballard
jako Asystentka
Steve Berg
jako Nieznośny fan

Benjamin Purvis (Michael Angarano) to nastolatek, który całe dnie spędza w domu. Nie chodzi do szkoły, ponieważ jest uczony w domu przez swoją ekscentryczną matkę (Jennifer Coolidge). Jego pasją jest pisanie opowiadań fantasy, dzięki którym ucieka od rzeczywistości w świat marzeń. Pewnego dnia orientuje się, że idea jednego z opowiadań została wykorzystana przez legendarnego pisarza fantasy, Ronalda Chevaliera (Jemaine Clement). Żeby tego było mało planowane jest przeniesienie ów opowiadania na duży ekran! Co w tej sytuacji zrobi Benjamin? Hsi_Nao

Gatunek
Komedia, Przygodowy
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2010-08-13 (kino), 2009-09-24 (świat)
Dystrybutor
Imperial - CinePix
Wytwórnia
Bronco Productions
Rip Cord Productions
Kraj produkcji
USA
Czas trwania
89 minut
Wiadomości 1
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 1
Quagmire 7

7/10 – Po obejrzeniu tego filmu wiem już w jakich okolicznościach wymyślono skrót WTF :) Jeśli "Napoleon Dynamite" od tego pana jest utrzymany w tych samych oparach absurdu, to muszę go wreszcie nadrobić. Na wielki plus fantastyczny Sam Rockwell, który chyba potrafi odnaleźć się w każdej możliwej konwencji.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
baska201
162 pkt.
2
Hsi_Nao
27 pkt.
3
Redox
26 pkt.
4
Czechu
14 pkt.
5
jacks
11 pkt.
6
Trikster
6 pkt.
7
nathalie
4 pkt.
8
Quagmire
2 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Proszę czekać…