Gorzki sekret 2000

Enthüllung einer Ehe

Jana i Roman są na pozór szczęśliwym i udanym małżeństwem. Jednak Roman skrywa pewien sekret. Jest transseksualistą i pragnie zmienić płeć. Pewnego dnia o jego tajemnicy dowiaduje się Jana, która nie może się z tym pogodzić, ale stara się to zrozumieć i dowiedzieć się więcej.

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,

Obsada Zobacz pełną obsadę

Fabuła

Jana i Roman są na pozór szczęśliwym i udanym małżeństwem. Jednak Roman skrywa pewien sekret. Jest transseksualistą i pragnie zmienić płeć. Pewnego dnia o jego tajemnicy dowiaduje się Jana, która nie może się z tym pogodzić, ale stara się to zrozumieć i dowiedzieć się więcej. Anonimowy

Gatunek
Dramat

Szczegóły

Kraj produkcji
Niemcy
Czas trwania
89 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 1

Avatar square 200x200

Maciek_Przybyszewski 2009-07-14 9

Kiedy u nas powstanie podobny film? – Dzięki kanałowi Europa Europa mogłem kilkakrotnie obejrzeć ten film. Niby zwykły telewizyjny produkcyjniak naszych zachodnich sąsiadów, ale coś w nim jest. Coś czego na próżno szukać w polskim filmie. Temat. Transseksualizm, transwestytyzm, etc. to w polskiej kinematografii temat traktowany po macoszemu lub z przymurżeniem oka (głównie w komediach "Czy Lucyna to dziewczyna", "Rozmowy kontrolowane", "Seksmisja", wyjątkiem są chyba tylko "Krugerandy". Mnie osobiście film dał dużo do myślenia i jest mi bardzo bliski.
Szukałem go niemal wszędzie i nigdzie nie mogę znaleźć. Mam nadzieję, że jakaś stacja TV go jeszcze powtórzy.

Współtworzą