Sekretne życie Waltera Mitty 2013

The Secret Life of Walter Mitty

Rodzinna komedia fantastyczno-przygodowa w reżyserii Bena Stillera, z nim samym w roli skromnego fotoreportera o niezwykłej fantazji, który przeżywa niesamowite perypetie dzięki sile swej wyobraźni.

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Ben Stiller
jako Walter Mitty
Kristen Wiig
jako Cheryl Melhoff
Shirley MacLaine
jako Edna Mitty
Adam Scott
jako Ted Hendricks
Kathryn Hahn
jako Odessa Mitty
Patton Oswalt
jako Todd Maher
Adrian Martinez
jako Hernando
Ólafur Darri Ólafsson
jako Pilot helikoptera
Sean Penn
jako Sean O'Connell
Jon Daly
jako Tim Naughton
Terence Bernie Hines
jako Gary Mannheim
Paul Fitzgerald
jako Don Proctor

Rodzinna komedia fantastyczno-przygodowa w reżyserii Bena Stillera, z nim samym w roli skromnego fotoreportera o niezwykłej fantazji, który przeżywa niesamowite perypetie dzięki sile swej wyobraźni. opis dystrybutora

Gatunek
Komedia, Dramat, Fantasy, Przygodowy
Słowa kluczowe
helikopter, miłość, przyjaźń, samolot zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2014-01-17 (kino), 2013-10-05 (świat), 2014-05-21 (dvd)
Dystrybutor
Imperial - CinePix
Wytwórnia
Red Hour Films
Samuel Goldwyn Films
Twentieth Century Fox Film Corporation
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 12 lat
Czas trwania
114 minut
Budżet
90 000 000 USD
Agnieszka Bar krytyk

Każdy może utożsamiać się z bohaterem, bo wszyscy szukamy w sobie odwagi do spełniania marzeń, a niełatwo ją odnaleźć, siedząc codziennie za biurkiem. Wzruszająca historia, która sprawi, że będzie Wam cieplej na sercu i być może zainspiruje Was do wstania z kanapy i ruszenia w drogę. przeczytaj recenzję

Emilka Szara użytkownik
  • 10

Walter Mitty wyrusza w podróż by odnaleźć swojego przyjaciela przeczytaj recenzję

Komentarze do filmu 12
i_darek1x 6

Dobry ! – Ben Stiller jako główny bohater i reżyser wypada znakomicie … To jedna z lepszych jego ról .Dobrze też wypada Kristen Wiig po prostu idealnie … Nic dodać nic ująć, tylko czekać na kontynuację …
Film dobrze się ogląda – polecam !

Beznickowy 5

Męczący seans – Film nakręcony bez polotu, z banalnym morałem. Bardzo męczą "odloty" głównego bohatera w świat fantazji. W pierwszej połowie filmu jest ich stanowczo za dużo, przez co tylko burzą rytm narracji. Potem, gdy ich już nie ma, to z kolei zaczynają się dłużyć podróże Waltera. Jedynie film dobrze się prezentuje pod względem estetycznym, ale to za mało. Średniak.

Sebioslaw 8

Ma w sobie coś magicznego. Po części można go zakwalifikować do szuflady "filmów drogi", bo podróż w poszukiwaniu celu jest.

Spiff 6

Plus za formę filmu i Stillera, który pasuje do tej roli. Fabularnie niby nic ciekawego, ale wszystko razem na tacy nabiera smaku. Ładny i dość motywujący.

Movieman

6/10 – Każdy kto oczekiwał tego filmu pewnie po seansie stwierdzi, że jednak czegoś mu zabrakło. Ja również tak uważam, aczkolwiek dostrzegam w tym filmie sporo pozytywów. Przede wszystkim jest to ciepła historia, pełna humoru, dostarczająca wzruszeń i zachwycająca pięknymi zdjęciami oraz muzyką. Efekty specjalne niekiedy trącą myszką, a Ben Stiller gra Bena Stillera przez co kolejne filmy z jego udziałem są już trochę monotonne.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

Redox
349 punktów
kaskader
184 punkty
Beznickowy
167 punktów
Makeba
160 punktów
Lamper
148 punktów
jacks
120 punktów
Czejen71
42 punkty
fredaser
20 punktów
Więcej informacji

Proszę czekać…