Krzysztof Kieślowski postanowił w roku 1979 przeprowadzić sondę. Przepytał w tym celu wielu ludzi w różnym wieku, którzy musieli odpowiedzieć na następujące pytania: Kim jesteś? Czego byś chciał? Co jest dla ciebie najważniejsze? Następnie, ze wszystkich wypowiedzi, wybrał czterdzieści cztery najciekawsze i uporządkował… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz

Krzysztof Kieślowski postanowił w roku 1979 przeprowadzić sondę. Przepytał w tym celu wielu ludzi w różnym wieku, którzy musieli odpowiedzieć na następujące pytania: Kim jesteś? Czego byś chciał? Co jest dla ciebie najważniejsze? Następnie, ze wszystkich wypowiedzi, wybrał czterdzieści cztery najciekawsze i uporządkował je od niemowlaka, do prawie stuletniej kobiety. Powstał bardzo przejmujący obraz ludzkich pragnień, uczuć, poglądów i priorytetów, które zmieniają się z upływem czasu. majron

Gatunek
Dokumentalny, Krótkometrażowy
Szczegóły dodaj informacje
Kraj produkcji
Polska
Inne tytuły
Talking Heads
Czas trwania
14 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 3
bizarre 8

Krótki film, a mimo tego porusza. Inteligentne ułożenie i idealna końcówka robią całkiem spore wrażenie. Mimo jedynie 14 minut, to jeden z najlepszych filmów Kieślowskiego, przewyższający wiele z jego długich metraży.

tfilippo 8

Trzy niby-proste pytania, na które trudno odpowiedzieć – Genialny pomysł, który będzie zawsze i wszędzie aktualny, dowód na uniwersalność kina Kieślowskiego.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

majron
20 punktów
kubor
6 punktów
Redox
2 punkty
macjas7790
2 punkty
Angel
1 punkt
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…