Step Up - Taniec zmysłów 7.5

Każdy zasługuje na szansę spełnienia swoich marzeń, ale niektórzy mają ją tylko jedną. Tyler Gage (Channing Tatum) jest buntownikiem z gorszej części Boltimore i jedyną rzeczą jaka stoi pomiędzy nim a jego niespełnionym życiem są marzenia, że pewnego dnia się stamtąd wyrwie. Nora (Jenna Dewan Tatum) jest wysoko postawioną tancerką baletu uczęszczającą do bardzo dobrej szkoły w Boltimore i jedyną rzeczą stojącą na drodze do jej wspaniałej przyszłości jest znalezienie partnera do tańca na pokaz końcowy. Kłopoty z prawem sprawiają, że Tyler ląduje w ramach pracy społecznej w Maryland School of the Arts - szkoły, do której uczęszcza Nora. Jest tam jako ktoś obcy, niepasujący do otoczenia, dopóki jego umiejętności jako zdolnego, ulicznego tancerza nie przyciągają uwagi Nory. Tyler zdaje sobie sprawę że ma tylko jeden występ, aby udowodnić, że może zajść w życiu dalej niż kiedykolwiek mógł to sobie wyobrazić.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Anne Fletcher 4.8
Scenariusz
Średnia
Duane Adler (również) (historia) 7.0
Melissa Rosenberg 8.0
Producenci
Średnia
Erik Feig producent -
Jennifer Gibgot producent -
Adam Shankman
producent
6.5
Patrick Wachsberger producent -
David Garrett producent wykonawczy -
Bob Hayward producent wykonawczy -
John H. Starke producent wykonawczy -
Andrew Matosich współproducent -
Meredith Milton współproducent -
Mimi Tseng współproducent -
Aktorzy
Średnia
Channing Tatum
Tyler Gage
7.1
Jenna Dewan Tatum
Nora Clark
5.8
Damaine Radcliff
Mac Carter
-
De'Shawn Washington
Carter
-
Mario
Miles Darby
-
Drew Sidora
Lucy Avila
-
Rachel Griffiths
Dyrektor Gordon
6.0
Josh Henderson
Brett Dolan
-
Tim Lacatena
Andrew
6.0
Alyson Stoner
Camille
8.0
Heavy D
Omar
-
Deirdre Lovejoy
Katherine Clark, matka Nory
-
Jane Beard Lena Freeman -
Richard Pelzman Bill Freeman -
Carlyncia S. Peck Matka Maca -
Ryan Sands
Nauczyciel historii
-
DeLon Howell
P.J.
-
Dominique Boyd Yvette, dziewczyna na przyjęciu Omara -
Reina Poindexter
Dziewczyna na przyjęciu Omara
6.0
Angelica Huesca Śliczna dziewczyna na przyjęciu Omara -
Frank Ferrara
Ochroniarz
-
Frank Herzog Milton, sędzia -
Anne Fletcher
Panna Stephanie
4.8
Natalie Steinberg Mała dziewczynka -
John Wolfe Skaut -
Jamie Scott Colin -
Isaiah Washington Malcolm -
Jiehae Park Dyżurny na planie -
Sheila Cutchlow Skautka -
Karim Fawzy Omar Partier -
Tom Quinn Nauczyciel muzyki -
Shiloh Monaco Myzyk "Finale Orchestra" / Pianista -
Jeanne Piosenkarka / Piosenkarka wspierająca Lucy -
Robyn Norris Piosenkarka / Piosenkarka wspierająca Lucy -
Jeannie Ortega
Piosenkarka
-
Carolyn Barrett Usher -
David Oliver Tancerz -
Eddy Challita Patron nocnego klubu -
Thomas Joe Craig Instruktor sztuki -
Devraj Dasgupta Student sztuki -
Nick Foley Student -
Frank Hansen Tancerz z nocnego klubu -
Erica Harris Tancerka -
Damien Escobar Skrzypek -
Tourie Escobar Skrzypek -
Jeremiah Griffin Piosenkarz wspierający Lucy -
Kaitlyn Kinney Ballerina / Tancerka w klasie tanecznej -
Kevin Eugene Green Koszykarz -
Javes Wiggins Koszykarz -
Steve E. Carter Koszykarz -
Donald Rheubottom Szeryf w sali sądowej -
Donald Waugh Sprzedawca owoców -
Michael Seresin
Dozorca
8.0
Larissa Rotnitskaya Akompaniatorka -
Spencer Longmore
Sprzedawca w sklepie Omara
-
Leigh Bender Myzyk "Finale Orchestra" -
Rachel Dickey Myzyk "Finale Orchestra" -
Brett Frankel Myzyk "Finale Orchestra" -
Mehran Haq Myzyk "Finale Orchestra" -
Rachel Halden Myzyk "Finale Orchestra" -
Erik Heckert Myzyk "Finale Orchestra" -
Caleb Jones Myzyk "Finale Orchestra" -
Veronica Keszthulyi Myzyk "Finale Orchestra" -
Chris Liu Myzyk "Finale Orchestra" -
Sean Mik'ael
Myzyk "Finale Orchestra"
-
Wes Wise Myzyk "Finale Orchestra" -
Eli Worth Myzyk "Finale Orchestra" -
Oscar Campisi Tancerz baletowy -
Adrienne Canterna Tancerka baletowa -
Tara Ghassemieh Tancerka baletowa -
Nikkia Parish Tancerka baletowa -
Ryan Rankine Tancerz baletowy / Tancerz klasycznego dance -
Casey Lee Ross Tancerz baletowy -
Emily Bicks
Tancerka klasycznego dance
-
Whitney Brown Tancerka klasycznego dance -
Ashley Canterna Tancerka klasycznego dance -
Sara Cato Tancerka klasycznego dance -
Caitlin Gold
Tancerka klasycznego dance
-
Shalyce Hemby Tancerka klasycznego dance -
Stephanie Jingle Tancerka klasycznego dance -
Zdjęcia
Średnia
Michael Seresin 8.0
Kompozytorzy
Średnia
Aaron Zigman 7.0
Kostiumy
Średnia
Alix Hester -
Montaż
Średnia
Nancy Richardson 7.0
Charakteryzacja
Średnia
Gina W. Bateman główny charakteryzator -
Ardis Cohen główny stylista -
Sherri Bramlett fryzjer (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce) -
Scenografia
Średnia
Shepherd Frankel scenograf 8.0
Laura Ballinger dyrektor artystyczny -
Susan Kessel dekorator wnętrz -
Christina Eunji Kim projektant wnętrz -
Edward Hohman stolarz -
Billy 'Jilly Bones' Jones malarz -
Kristine Kennedy malarz -
Chad E. Williams rekwizytor -
Dźwięk
Średnia
Christopher Assells montaż efektów dźwiękowych -
Nerses Gezalyan mikser -
John McCormick mikser -
Philip D. Morrill montaż dźwięku (asystent) -
Tony Negrete montaż dźwięku (asystent) -
Peter Staubli montaż efektów dźwiękowych 7.0
Efekty specjalne
Średnia
Pozostała Ekipa
Średnia
Joanna Colbert dobór obsady -
Carlyn Davis dobór obsady -
Rich Mento dobór obsady -
Betsy Royall dobór obsady -
Alba Albanese kaskader -
Anne Fletcher
choreograf
4.8
Rosero McCoy choreograf -
Jamal Sims choreograf -
Zachary Woodlee
choreograf (asystent)
-
Peter McCaffrey operator kamery -