Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Peter Hyams | ||
Jack Frost Sanders
(asystent)
|
||
Morgan Beggs
(asystent)
|
||
Ella Kutschera
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Mark Verheiden
(również) (historia) (komiksy)
|
8,0
|
|
Mike Richardson
(historia) (komiksy)
|
||
Producenci | Ocena | |
Moshe Diamant
producent
|
4,0
|
|
Sam Raimi
producent
|
7,1
|
|
Rob Tapert
producent
|
6,0
|
|
David A. Shepherd
kierownik produkcji
|
||
Vince Heileson
kierownik produkcji
|
||
Linda Sheehy-Brownstein
koordynator produkcji
|
||
Helen Hrescak
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Mike Richardson
producent wykonawczy
|
||
Todd Moyer
współproducent
|
||
Richard G. Murphy
współproducent
|
||
Mark Scoon
współproducent
|
||
Marilyn Vance
współproducent
|
9,0
|
|
Aktorzy | Ocena | |
Jean-Claude Van Damme
Max Walker
|
7,6
|
|
Mia Sara
Melissa Walker
|
||
Ron Silver
Senator Aaron McComb
|
||
Bruce McGill
Kmdr Eugene Matuzak
|
7,0
|
|
Gloria Reuben
Sarah Fielding
|
5,0
|
|
Scott Bellis
Ricky
|
||
Jason Schombing
Lyle Atwood
|
||
Scott Lawrence
George Spota
|
||
Kenneth Welsh
Senator Utley
|
8,0
|
|
Brent Woolsey
Shotgun
|
||
Brad Loree
Reyes
|
||
Shane Kelly
Facet na rolkach
|
||
Richard Faraci
Cole
|
||
Steven Lambert
Lansing
|
||
Kevin McNulty
Parker
|
||
J.J. Makaro
Strażnik McComba
|
||
Yves Cameron
Strażnik McComba
|
||
David Jacox
Człowiek McComba
|
||
Mike Mitchell
Człowiek McComba
|
||
Jacob Rupp
Palmer
|
||
Sean O'Byrne
Doradca Lawrence'a
|
||
Gabrielle Rose
Sędzina Marshall
|
||
Malcolm Stewart
Senator Malcolm Nelson
|
||
Alfonso Quijada
Fotograf
|
||
Yvette Ferguson
Sekretarka Atwooda
|
||
Glen Roald
Charlie, odźwierny
|
||
Theodore Thomas
Pete, windziarz
|
||
Lon Katzman
Facet przy drążku sterowania
|
||
Duncan Fraser
Irlandzki policjant
|
||
Tony Morelli
Facet w tweedowej marynarce
|
||
Nick Hyams
Gazeciarz
|
||
Kelli Fox
Kelli, doradczyni
|
||
Pamela Martin
Komentatorka telewizyjna
|
||
Tom McBeath
Technik z T.E.C.
|
||
Frank Cassini
Agent z T.E.C.
|
||
Kim Kondrashoff
Ochroniarz
|
||
Veena Sood
Pielęgniarka
|
||
Cole Bradsen
Chłopak
|
||
James Lew
Facet z nożem
|
||
Charles Andre
Facet z nożem
|
||
Scott Nicholson
Strażnik
|
||
Ernie Jackson
Strażnik
|
||
Tom Eirikson
Strażnik
|
||
Laura Murdoch
Kobieta w wirtualnej rzeczywistości
|
||
Dalton Fisher
Policjant z Washingtonu
|
||
Doris Blomgren
Stara kobieta
|
||
Ian Tracey
Żołnierz
|
||
Callum Keith Rennie
Nieznajomy
|
7,3
|
|
Tom Glass
Kierowca dorożki
|
||
James Boyd III
Eddie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Peter Hyams
(kierownik zdjęć)
|
||
Nick Kuchera
(główna pomoc techniczna)
|
||
David J. Dawson
(pomoc techniczna)
|
||
Christian Murray
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Mark Isham | ||
Robert Lamm
(piosenka)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Daniel J. Lester | ||
Patricia Hargreaves | ||
Karen L. Matthews | ||
Diana Patterson | ||
Vernon White | ||
Debbie Douglas
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Steven Kemper |
8,0
|
|
Jessica Ellen Brown
(asystent)
|
||
Steve Roberts
(asystent)
|
||
Gary Burritt
(montażysta negatywu)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Ken Kugler
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Zoltan Elek
charakteryzator
|
||
Margaret Solomon
charakteryzator
|
||
Natalie Cosco
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andy Clement
efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Janice Alexander
fryzjer
|
||
Julie McHaffie
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Philip Harrison
scenograf
|
7,0
|
|
Richard Hudolin
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Sheila Haley
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Annmarie Corbett
dekorator wnętrz
|
||
Rose Marie McSherry
dekorator wnętrz
|
||
Joanne Quirk
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Mike McLeod
główny architekt
|
||
Brian Shell
główny architekt
|
||
Grant Swain
główny rekwizytor
|
||
Brent Bennett
rekwizytor
|
||
Gordon Clapp
rekwizytor
|
||
Glenn MacDonald
rekwizytor
|
||
Peter Stoffels
rekwizytor
|
||
Dean Eilertson
rekwizytor (asystent)
|
||
Neil McLeod
rekwizytor (asystent)
|
||
P.K. MacCarthy
scenopis obrazkowy
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Robin Harlan
imitator dźwięku
|
||
Sarah Monat
imitator dźwięku
|
||
Chris Glyn-Jones
mikrofoniarz
|
||
Eric Batut
mikser
|
||
Dean Drabin
mikser imitacji
|
||
Michael Herbick
mikser ponownego nagrania
|
||
Donald O. Mitchell
mikser ponownego nagrania
|
||
Frank A. Montaño
mikser ponownego nagrania
|
||
Neal J. Anderson
montaż dźwięku
|
||
Bob Beher
montaż dźwięku
|
||
Ed Callahan
montaż dźwięku
|
||
Laura Harris Atkinson
montaż dźwięku
|
||
Amy S. Hoffberg
montaż dźwięku
|
||
Anthony Miceli
montaż dźwięku
|
||
Mark Ormandy
montaż dźwięku
|
||
Patrick N. Sellers
montaż dźwięku
|
||
Pamela Jule Yuen
montaż dźwięku
|
||
Clint Deboer
montaż dźwięku (asystent)
|
||
A. Elizabeth Tobin Kurtz
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Susan Ritter
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Christopher Assells
montaż efektów dźwiękowych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dino Dimuro
montaż efektów dźwiękowych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Lanza
montaż efektów dźwiękowych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bill Abbott
montaż muzyki
|
||
Thomas A. Carlson
montaż muzyki
|
||
Constance A. Kazmer
montaż postsynchronu
|
||
Jeff Watts
montaż postsynchronu
|
||
Lee Dragu
montaż postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Karyn Rachtman
nadzorca muzyki
|
4,0
|
|
Billy Gottlieb
nadzorca muzyki (asystent)
|
||
Mary Ramos
nadzorca muzyki (asystent)
|
||
Glenn T. Morgan
nadzorca postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bruce Richardson
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Sebastian Salm
okablowanie
|
||
Kathy McCart
operator dźwięku
|
||
Gary Ritchie
operator dźwięku
|
||
Scott Martin Gershin
projektant dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Kneupper
projektant dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joseph Phillips
projektant efektów dźwiękowych
|
||
Brent Brooks
montaż muzyki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Woody Lawhon
efekty specjalne
|
6,0
|
|
Don Leask
efekty specjalne
|
6,0
|
|
Clay Scheirer
efekty specjalne
|
7,0
|
|
Michael Steffe
efekty specjalne
|
6,0
|
|
Tim Storvick
efekty specjalne
|
7,0
|
|
Joel Whist
efekty specjalne
|
7,0
|
|
Kevin J. Andruschak
efekty specjalne (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Thomas
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Dan Cervin
technik (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
Terry Sonderhoff
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Glenn Randall Jr.
koordynator kaskaderów
|
||
Mark Stefanich
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Melissa R. Stubbs
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Guy Bews
kaskader
|
||
Sonja Davis
kaskader
|
||
Jim Dunn
kaskader
|
||
Bill Ferguson
kaskader
|
||
Jim Finkbeiner
kaskader
|
||
Delaina-Lu Gamblin
kaskader
|
||
Jason Glass
kaskader
|
||
Alex Green
kaskader
|
||
Ernie Jackson
kaskader
|
||
Fiona Roeske
kaskader
|
||
Jacob Rupp
kaskader
|
||
Trish Schill
kaskader
|
||
Mark Stefanich
kaskader
|
||
Melissa R. Stubbs
kaskader
|
||
Brent Woolsey
kaskader
|
||
Penny Perry
dobór obsady
|
||
Lynne Carrow
dobór obsady
|
||
Wendy O'Brien
dobór obsady (asystent)
|
||
James Forsyth
dodatkowy dobór obsady
|
||
Lauro David Chartrand-DelValle
dubler
|
2,0
|
|
Leslie Graham
dubler
|
||
Catherine Lough Haggquist
dubler
|
||
Stephen Tibbetts
dubler
|
||
Mandy Butler
księgowy (asystent)
|
||
Iva Hlinomaz
księgowy produkcji
|
||
Nina Saxon
projekt czołówki
|
||
Eric Jennings
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cheryl Budgett
efekty wizualne
|
||
Sara DeCesare
efekty wizualne
|
||
Tony Diep
efekty wizualne
|
||
Gus Duron
efekty wizualne
|
||
Antoine Durr
efekty wizualne
|
||
Giancarlo Ganziano
efekty wizualne
|
6,0
|
|
Scott Giegler
efekty wizualne
|
||
Francine "Freddi" Gitelman
efekty wizualne
|
||
Bryan Hirota
efekty wizualne
|
||
Andy Kopra
efekty wizualne
|
||
Greg Kozikowski
efekty wizualne
|
||
Harry Lam
efekty wizualne
|
||
Zeke Morales
efekty wizualne
|
||
Rick Newsom
efekty wizualne
|
||
Mike Norville
efekty wizualne
|
||
Todd Outten
efekty wizualne
|
||
Jerry Pao
efekty wizualne
|
||
Scott D. Peterson
efekty wizualne
|
||
Thom Randmaa
efekty wizualne
|
||
Cliff Richardson
efekty wizualne
|
||
Ha Ngan Roda
efekty wizualne
|
||
Tom Shaughnessy
efekty wizualne
|
||
Kathi Spencer
efekty wizualne
|
||
David Stump
efekty wizualne
|
||
Alison Yerxa
efekty wizualne
|
||
One Danny Yoon
efekty wizualne
|
||
Andy Rosen
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gregory L. McMurry
nadzorca efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rhonda C. Gunner
producent efektów wizualnych
|
||
Richard E. Hollander
producent efektów wizualnych
|
||
Gregory L. McMurry
producent efektów wizualnych
|
||
John C. Wash
producent efektów wizualnych
|
||
Richard Buckmaster
elektryk
|
||
Paul Cunningham
elektryk
|
||
Alan MacKinnon
elektryk
|
||
Shawn Milsted
elektryk
|
||
Joseph Lederer
fotosista
|
||
Bradley S. Creasser
operator kamery (asystent)
|
||
Barb Harwood
operator kamery (asystent)
|
||
Jill MacLauchlan
operator kamery (asystent)
|
||
Larry Portmann
operator kamery (asystent)
|
||
Jim Wallace
operator kamery (asystent)
|
||
Clyde Miller
operator kamery (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephen S. Campanelli
operator kamery
|
6,0
|
|
Wayne MacConnell
operator kamery
|
||
Attila Szalay
operator kamery
|
||
Christopher Tammaro
operator kamery
|
||
A.J. Vesak
operator kamery (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephen S. Campanelli
operator steadicam
|
6,0
|
|
Les Erskine
oświetlenie
|
||
Ethan Phillips
oświetlenie (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…