Ostatnia podróż 2009

Last Ride

Po popełnieniu przestępstwa zdesperowany ojciec, wraz z 10-letnim synem ucieka na australijskie pustkowia. Ich zdruzgotane relacje rodzinne i potrzeba przetrwania trudnego okresu tworzy między nimi niecodzienną więź. Ostatecznie ojciec podejmuje decyzję, która będzie miała przerażający wpływ na ich życia.

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Zwiastuny Zobacz wszystkie 1 zwiastun

Obsada Zobacz pełną obsadę

Hugo Weaving
jako Kev
Tom Russell
jako Chook
Anita Hegh
jako Maryanne
John Brumpton
jako Max
Sonya Suares
jako Dr Kahn

Fabuła

Po popełnieniu przestępstwa zdesperowany ojciec, wraz z 10-letnim synem ucieka na australijskie pustkowia. Ich zdruzgotane relacje rodzinne i potrzeba przetrwania trudnego okresu tworzy między nimi niecodzienną więź. Ostatecznie ojciec podejmuje decyzję, która będzie miała przerażający wpływ na ich życia. Marcin_Moszyk

Gatunek
Dramat

Szczegóły

Premiera
2009-07-02 (świat)
Kraj produkcji
Australia
Czas trwania
90 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 2

Avatar square 200x200

barkin1 2010-01-08

Moja recenzja – Australijska opowieść o przetrwaniu. Ojciec z synem wyruszają w ostatnią swoją podróż będącą lekcją życia dla obojga. Film ma świetny pomysł, jest absolutnie rewelacyjnie zagrany przez Hugo Weavinga i młodego Toma Russella i niestety na tym kończy się to co dobre mogę napisać o tym dziele. Fantastyczne widoki prerii australijskich nie są w stanie zatrzymać mnie przed ekranem dłużej niż godzinę, dlatego tę historię musiałem obejrzeć na dwa razy. Ciekaw byłem jak się skończy i nie zawiodłem się. Zakończenie i jednocześnie rozpoczęcie tej historii było zaskakujące. Dlaczego oni w ogóle podróżowali…? Gdy się tego dowiedziałem , film nabrał troszkę innego wymiaru, jednak wciąż nie pozostanie na długo w mojej pamięci.

i_darek1x 2009-11-21

Słaby ! – Ojciec przestępca ucieka z synem …
Jako ojciec nie wypada najlepiej ,jest beznadziejny …
Na szczęście chłopak nie jest podobny do ojca …
Film ogólnie przynudza !

Współtworzą