Zawsze tylko ty 2009

My One and Only

Ann Deveraux przyłapawszy męża na zdradzie, zabiera synów - Robbie'go i George'a, zawartość bankowego schowka i nowiutkim cadillakiem wyrusza do Bostonu. Chce tam odnowić znajomość ze swoim byłym narzeczonym, który mógłby zastąpić jej niewiernego męża, a synom - ojca.

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Zwiastuny Zobacz wszystkie 1 zwiastun

Zdjęcia Zobacz wszystkie 7 zdjęć

Obsada Zobacz pełną obsadę

Robin Weigert
jako Hope
Chris Noth
jako Harlan
Nick Stahl
jako Bud
Logan Lerman
jako George
Steven Weber
jako Wallace
Mark Rendall
jako Robbie
J.C. MacKenzie
jako Tom
Molly C. Quinn
jako Paula
Maury Ginsberg
jako Pan Dillon

Fabuła

Ann Deveraux przyłapawszy męża na zdradzie, zabiera synów - Robbie'go i George'a, zawartość bankowego schowka i nowiutkim cadillakiem wyrusza do Bostonu. Chce tam odnowić znajomość ze swoim byłym narzeczonym, który mógłby zastąpić jej niewiernego męża, a synom - ojca. rumiko

Gatunek
Komedia
Słowa kluczowe
zdrada, nowy jork, podróż, relacja mąż-żona zobacz więcej

Zobacz także

Szczegóły

Premiera
2009-02-12 (świat), 2010-08-24 (dvd)
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 12 lat
Czas trwania
108 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Czy wiesz, że?

Ciekawostka

Film jest oparty na życiu matki George'a Hamiltona. zobacz więcej

Komentarze 3

kim666 2018-03-22 9

Bardzo dobry film – POLECAM! Polecam kino maniakom, którym nie jest obca empatia i chęć zastanowienia – Co ja bym zrobił na miejscu głównych bohaterów?
Trafnie ukazana rzeczywistość lat 50 i zmagania kobiety, która była oderwana od codziennych problemów, z bolesną rzeczywistością i obłudą świata otaczającego, na który zdecydowała się bez zastanowienia unosząc się honorem. Przyjemnie się patrzyło jak nie maleje w niej konsekwencja chęci przetrwania mimo wszystko i jak to zaowocowało w synach, którzy byli świadkami jej zmagań.
POLECAM!!!

jacks 2009-12-01 5

5/10 – nuuuuuuuuuda – Film strasznie długi, a co za tym idzie strasznie nuuudny. Sama historia ma ciekawe momenty, ale wg mnie całość jest słabo zrealizowana. Monotonna muzyka i i niezbyt szczególne zdjęcia. Jakbym chciał popełnić samobójstwo to wiem jaki film leciałby w tle… :)

i_darek1x 2009-11-22 4

Opis & … – Nowy Jork w latach 50. Mieszkają tu Deverauxowie: Dan, kobieciarz i dyrygent jazzowego big bandu, Ann jego egzaltowana żona, która jak z rękawa sypie aforyzmami i nie wyobraża sobie, że mogłaby pracować oraz dwóch ich synów – zniewieściały Robbie i George. Kiedy Ann nakrywa swojego męża na zdradzie postanawia odejść. Zabiera synów, zawartość bankowego schowka i kupionym właśnie nowiutkim cadillakiem wyrusza do Bostonu, gdzie ma zamiar odświeżyć znajomość ze swoim były narzeczonym, który jej będzie mógł zastąpić niewiernego męża, a jej synom – ojca.

Jak dla Mnie poniżej oczekiwań !Przeciętny i nic po za tym….

Współtworzą