Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Peter Weir |
7,4
|
|
Noureddine Aberdine
(asystent)
|
||
Raj Acharya
(asystent)
|
||
Ivan Mitov
(asystent)
|
||
Natasha Roth
(asystent)
|
||
Petur Shipkov
(asystent)
|
||
Ahilya Akoi
(asystent)
|
||
Sylvia Asenova
(asystent)
|
||
Todor Chapkanov
(asystent)
|
||
Alan B. Curtiss
(asystent)
|
||
Mustapha Grumij
(asystent)
|
||
Alexander Kossev
(asystent)
|
||
Ivan Kotsev
(asystent)
|
||
Latifah Naouri
(asystent)
|
||
Mohammed Hamza Regragui
(asystent)
|
||
Svetoslav Velichkov
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Peter Weir |
7,4
|
|
Keith R. Clarke |
7,0
|
|
Sławomir Rawicz
(powieść "Długi marsz")
|
||
Producenci | Ocena | |
Duncan Henderson
producent
|
||
Joni Levin
producent
|
||
Nigel Sinclair
producent
|
||
Peter Weir
producent
|
7,4
|
|
Mohamed Khalaf Al-Mazrouei
producent wykonawczy
|
||
Tobin Armbrust
producent wykonawczy
|
||
Ed Borgerding
producent wykonawczy
|
||
Keith R. Clarke
producent wykonawczy
|
7,0
|
|
Guy East
producent wykonawczy
|
||
Jake Eberts
producent wykonawczy
|
||
Adam Leipzig
producent wykonawczy
|
||
Simon Oakes
producent wykonawczy
|
||
John Ptak
producent wykonawczy
|
||
Scott Rudin
producent wykonawczy
|
8,0
|
|
Jonathan Schwartz
producent wykonawczy
|
||
Alexander Yves Brunner
współproducent wykonawczy
|
||
Marius A. Markevicius
współproducent
|
||
Roee Sharon
współproducent
|
||
Dileep Singh Rathore
kierownik produkcji
|
||
Gabriel Georgiev
kierownik produkcji
|
||
Robert Huberman
kierownik produkcji
|
||
R.J. Mino
kierownik produkcji
|
||
Abhijeet Nain
kierownik produkcji
|
||
Emmanuel Pappas
kierownik produkcji
|
||
Jonathan Tzachor
kierownik produkcji
|
||
Rebecca Strickland Weathersby
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Suzanna de Miranda
koordynator produkcji
|
||
Malika Keswani
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Ed Harris
Pan Smith
|
8,3
|
|
Jim Sturgess
Janusz
|
7,5
|
|
Saoirse Ronan
Irena
|
7,3
|
|
Colin Farrell
Valka
|
7,6
|
|
Mark Strong
Khabarov
|
7,4
|
|
Gustaf Skarsgård
Voss
|
7,0
|
|
Sebastian Urzendowsky
Kazik
|
||
Dragoş Bucur
Zoran
|
||
Alexandru Potocean
Tomasz
|
||
Dejan Angelov
Andrei
|
||
Igor Gnezdilov
Bohdan
|
||
Mariy Grigorov
Lazar
|
||
Irinei Konstantinov
Janusz w 1989 roku
|
||
Sally E. Brunski
Żona Janusza w 1939 roku
|
||
Meglena Karalambova
Żona Janusza w 1989 roku
|
||
Yordan Bikov
Zjadacz śmieci
|
||
Ruslan Kupenov
Zjadacz śmieci
|
||
Sattar Dikambayev
Mongolski jeździec
|
||
Termirkhan Tursingaliev
Młody mongolski jeździec
|
||
Valentin Ganev
Strażnik
|
||
Nikolay Mutafchiev
Strażnik
|
||
An-Zung Le
Pasterz
|
||
Stanislav Pishtalov
Komendant
|
||
Stefan Shterev
Kucharz
|
||
Anton Trendafilov
Człowiek z parą
|
||
Hal Yamanouchi
Urzędnik
|
||
Zahary Baharov
Śledczy w 1939 roku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bhawani Singh
Policjant w Indiach (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Russell Boyd |
7,0
|
|
Mark Vargo
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Ian Bird
(główna pomoc techniczna)
|
||
Sanjay Sami
(główna pomoc techniczna)
|
||
Nikolai Kostov
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Miroslav Borisov
(pomoc techniczna)
|
||
Dimitar Dimitrov
(pomoc techniczna)
|
||
Lyubomir Hristoskov
(pomoc techniczna)
|
||
Tsvetan Kostov
(pomoc techniczna)
|
||
Emil Petkov
(pomoc techniczna)
|
||
Georgi Petkov
(pomoc techniczna)
|
||
Venelin Stepanov
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Burkhard von Dallwitz | ||
Kostiumy | Ocena | |
Wendy Stites | ||
Joseph Cigliano | ||
Ina Damianova
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Lee Smith |
9,0
|
|
Lyubomir Grigorov
(asystent)
|
||
Bin Li
(asystent)
|
||
Michael LeMinh Nguyen
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Edouard F. Henriques
nadzorca charakteryzacji
|
||
Greg Funk
główny charakteryzator
|
||
Maria Stankovich
charakteryzator
|
||
Yana Stoyanova
charakteryzator
|
||
Mariana Love
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Greta Velikova
charakteryzator (asystent)
|
||
Dimitrina Stoyanova
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
John Stoddart
scenograf
|
||
Kes Bonnet
dyrektor artystyczny
|
6,0
|
|
Arta Tozzi
scenograf (asystent)
|
||
Aziz Rafiq
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Rosen Stefanov
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Zhivko Zhelyazkov
scenopis obrazkowy
|
||
Dirk Buchmann
główny rekwizytor
|
||
Tarik Amchemar
rekwizytor
|
||
Orlin Budinov
rekwizytor
|
||
Evgeni Yordanov
główny konstruktor dekoracji
|
||
Bogdan Bogdanov
stolarz
|
||
Irena Nikolich
malarz
|
||
Eleonora Slavkova
malarz
|
||
Peter Tsenov
malarz (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Nakul Kamte
mikser
|
||
Martin Müller
mikser
|
||
Martin Müller
mikrofoniarz
|
||
Ayush Ahuja
mikrofoniarz
|
||
Nourdine Zaoui
mikrofoniarz
|
||
Ron Bartlett
mikser ponownego nagrania
|
||
Phil Heywood
mikser ponownego nagrania (dodatkowy)
|
||
Paul Berolzheimer
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Michael W. Mitchell
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Richard King
nadzorujący montaż dźwięku
|
9,0
|
|
Stuart Morton
montaż dźwięku
|
||
William Ward
montaż dźwięku
|
||
Andrew Bock
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Andrew Miller
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Les Fiddess
imitator dźwięku
|
||
Simon Hewitt
imitator dźwięku
|
||
Nick Foley
mikser postsynchronu
|
||
Martin Oswin
mikser postsynchronu
|
||
Tony Murtagh
montaż postsynchronu
|
||
Jenny T. Ward
nadzorca postsynchronu
|
||
Martin Oswin
mikser imitacji
|
||
Leah Katz
montaż dialogów (dodatkowy)
|
||
Emily Rogers
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Richard Grant
koordynator efektów specjalnych
|
||
Jason Troughton
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Jovko Dogandjiski
technik
|
||
Edward Draycott
technik
|
||
Nikolay Furtunkov
technik
|
||
Matt Lewis
technik
|
||
Glenn Marsh
technik
|
||
Marten Ruskov
technik
|
||
Rosen Stefanov
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Lina Todd
dobór obsady
|
||
Anna Creasy
koordynator efektów wizualnych
|
||
Gemma James
koordynator efektów wizualnych
|
||
Tim Crosbie
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Paul Graff
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Dennis Jones
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Takahiro Suzuki
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Christina Graff
producent efektów wizualnych
|
||
Richard Thwaites
producent efektów wizualnych
|
||
Magdalena Wolf
producent efektów wizualnych
|
||
James Whitlam
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Ben Warner
nadzorca komponowania
|
||
Nick Murphy
montaż efektów wizualnych
|
||
Merysa Nichols
główny zecer
|
||
John Durney
zecer
|
||
Norah Mulroney
zecer
|
||
Sam Norman
zecer
|
||
Eric Ponton
zecer
|
||
Emily Probert
zecer
|
||
Ben Roberts
zecer
|
||
Brian Sales
zecer
|
||
Matthew Shaw
zecer
|
||
Robert Stollar
zecer
|
||
Kaloian Vodenicharov
koordynator kaskaderów
|
||
Ivailo Dimitrov
kaskader dublujący
|
||
Danko Jordanov
kaskader dublujący
|
||
Georgi Stanislavov
układacz
|
||
Dian Hristov
kaskader
|
||
Radoslav Ignatov
kaskader
|
||
Georgi Manchev
kaskader
|
||
Trayan Milenov-Troy
kaskader
|
||
Velizar Peev
kaskader
|
||
Elitsa Rajeva
kaskader
|
||
Krasimir Simeonov
kaskader
|
||
Georgi Stanislavov
kaskader
|
||
Vencislav Stojanov
kaskader
|
||
Teodor Tsolov
kaskader
|
||
Lorenzo Senatore
operator steadicam
|
6,0
|
|
Lorenzo Senatore
operator kamery
|
6,0
|
|
Anton Bakarski
operator kamery
|
||
Ivo Peitchev
operator kamery
|
||
Adnane Korchyou
operator kamery (asystent)
|
||
Clive Mackey
operator kamery (asystent)
|
||
Ivan Vatsov
operator kamery (asystent)
|
||
Emiliano Topai
prowadzący ostrość
|
||
Mulchand Dedhia
oświetlenie
|
||
Hristo Idakiev
oświetlenie
|
||
Salah Benchegra
dobór obsady
|
||
Poppy Bourchier
dobór obsady
|
||
Buffy Hall
dobór obsady
|
||
Ann Robinson
dobór obsady
|
||
Vicky Wildman
dobór obsady
|
||
Judith Bouley
dobór obsady (dodatkowy)
|
||
Gillian Hawser
dobór obsady (dodatkowy)
|
||
Maya Andreeva
dobór obsady (asystent)
|
||
Katerina Goranova
dobór obsady (asystent)
|
||
Sanjeev Maurya
dobór obsady (asystent)
|
||
Alexander Kossev
dodatkowy dobór obsady
|
||
Alexander Kotsev
dodatkowy dobór obsady
|
||
Odile Schalit
dodatkowy dobór obsady
|
||
Paresh Behera
księgowy produkcji
|
||
Mario Georgiev
księgowy produkcji
|
||
Deepak Kantharia
księgowy produkcji
|
||
Didi Tokova
księgowy produkcji (Maroko)
|
||
Ngadi Abdeslam
księgowy (asystent)
|
||
Peter Ivanyi
treser zwierząt
|
||
Dora Ujvary
treser zwierząt
|
||
Roman Pessarov
dubler
|
||
Lyubomir Yonchev
dubler
|
Pozostałe
Proszę czekać…