Ziemia 2 8.0

Statek kosmiczny przewożący grupę kolonistów rozbija się na obcej planecie.

Odcinki

Sezony
Lata

First Contact 1x1

NBC 94-11-07 (USA)

W wyniku zanieczyszczenia Ziemi ludzie zostali zmuszeni do przeniesienia się na stacje kosmiczne orbitujące wokół niej. Grupa śmiałków mając już dość takiego życia wyrusza na planetę o podobnym klimacie. W wyniku awarii ich statek rozbija się, a garstka ocalałych musi szukać ekwipunku i żywności w rozrzuconych lądownikach.

The Man Who Fell to Earth (Two) 1x2

Koloniści natrafiają na astronautę, który twierdzi, że został niemal na śmierć pobity przez zamieszkujących planetę, humanoidalnych obcych.

Life Lessons 1x3

Chcący zdobyć pojazd Gaal usiłuje wzbudzić zaufanie w True. Tymczasem Yale próbuje dowiedzieć się co oznacza tatuaż Gaala, natomiast Danziger szuka córki.

Promises, Promises 1x4

Po tym jak Gaal zakłada Terranom obroże szokowe, zdrowie Ulyego znacznie się pogarsza. Tymczasem Denziger powraca do obozu z wyprawy zwiadowczej.

A Memory Play 1x5

Koloniści odnajdują zaginionych członków załogi. Okazuje się jednak, że większość z nich nie żyje, a reszta jest ciężko chora. Podczas gdy Julia usiłuje odkryć źródło choroby, Devon zastanawia się czy jej załoga nie padła ofiarą sabotażu.

Water 1x6

Koloniści zmagają się z malejącymi dostawami wody. Devon i Danzinger postanawiają zdobyć wodę w znajdującym się 12 kilometrów od obozu zbiorniku.

The Church of Morgan 1x7

Poczucie samotności niekorzystnie wpływa na małżeństwo Morgana i Bess. Tymczasem naciskana przez Reilly, Julia bada rozwijającą się symbiozę Ulyego z Terranami.

The Enemy Within 1x8

Chcąc porozumieć się z Terranami Julia łączy swoje DNA z DNA Ulyego. Tymczasem True odkrywa, że Julia kontaktuje się z Reillym.

Redemption 1x9

Alonzo odnajduje Julię i namawia ją na powrót do obozu. Tymczasem Yale zostaje postrzelony przez niezidentyfikowanego napastnika.

Moon Cross 1x10

Zbliżająca się zima skłania Ulyego do ujawnienia lokalizacji ogrodu Mary. Tymczasem Alonzo spotyka tajemniczą kobietę, której przeszłość zostaje wyjawiona, kiedy księżyce krzyżują się na niebie.

Better Living Through Morganite: Part 1 1x11

Koloniści znajdują nową niezwykłą substancję, którą nazywają morganitem. Tymczasem z powodu coraz częstszych wizyt zagrażającego ludziom Yalea, Morgan petryfikuje teren otaczający obóz.

Better Living Through Morganite: Part 2 1x12

W obozie pojawia się Mary wraz z Terranami, którzy pragną odwetu na Bess, Morganie i Yaleu. Tymczasem koloniści usiłują złamać kod blokady.

Grendlers in the Myst 1x13

Zwiadowcy śledzą Grendlera żeby zlokalizować miejsce, w którym przechowuje zapasy. Tymczasem koloniści odbierają tajemnicze wiadomości skierowane do Whalena, natomiast True dowiaduje się prawdy o swojej matce.

The Greatest Love Story Never Told 1x14

Devon usiłuje odnaleźć zaginionego w jaskini Danzigera. Wkrótce spotyka na swojej drodze Shepparda, który zaskakująco wiele o niej wie.

Brave New Pacifica 1x15

Podczas gdy koloniści przygotowują się do wyruszenia w kierunku New Pacifica, Grendler kradnie ich środki medyczne i porywa Julię.

After the Thaw 1x16

Podczas poszukiwania jedzenia, Julia odnajduje zamrożone w lodzie ciało Terranina. Tymczasem w obozie kolonistów zaczynają dziać się dziwne rzeczy.

The Boy Who Would Be Terrian King 1x17

Podczas gdy Uly obchodzi swoje dziewiąte urodziny, jego dorosła wersja kontaktuje się z Devon. Tymczasem Yale i True opiekują się ranną kobrą.

Survival of the Fittest 1x18

Grupa zwiadowców poszukująca zapasów odnajduje kapsułę towarową. Wkrótce okazuje się, że została ona wcześniej splądrowana. Tymczasem Danziger i Alonzo usiłują przekonać Grendlera do podzielenia się z nimi swoim jedzeniem.

All About Eve 1x19

Podczas zwiadu Danziger, Bess i Morgan znajdują kolorowe kwiaty, z których wydobywa się dziwny złoty pył. Wkrótce okazuje się, że pyłek kwiatowy przenosi groźną chorobę.

Natural Born Grendlers 1x20

Morgan usiłuje uciec od otaczającej go rzeczywistości. Tymczasem Alonzo cierpi na ciężką depresję, natomiast koloniści postanawiają uzupełnić swoje zapasy żywności.

Flower Child 1x21

Podczas zmagań z tajemniczą chorobą koloniści odnajdują szczątki statku zwiadowczego z kilkoma działającymi komorami krionicznymi. Wkrótce okazuje się, że dwoje spośród zamrożonych członków załogi nadal żyje.