Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Joyce Chopra | ||
Eva Franzen
(asystent)
|
||
Wendi Lampassi
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
J.P. Martin | ||
Producenci | Ocena | |
Kevin Bocarde
producent
|
||
Kyle A. Clark
producent
|
||
Robert A. Halmi
producent wykonawczy
|
||
Larry Levinson
producent wykonawczy
|
6,0
|
|
Frank Q. Dobbs
współproducent wykonawczy
|
||
H. Daniel Gross
współproducent wykonawczy
|
||
Nick Lombardo
współproducent wykonawczy
|
||
Michael Moran
współproducent wykonawczy
|
||
Steven Squillante
współproducent wykonawczy
|
||
Brian Gordon
nadzorca produkcji
|
||
Kyle A. Clark
kierownik produkcji
|
||
Chang Tseng
koordynator produkcji
|
||
Natalie Aston
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jennie Garth
Jacqueline "Jake" Cooper
|
7,0
|
|
Lance Henriksen
John William Cooper
|
7,0
|
|
M.C. Gainey
Amos Russell
|
6,5
|
|
Bradley Cooper
Morgan Murphy
|
7,7
|
|
Dylan Wagner
Billy
|
||
Muse Watson
Otis Bertram
|
6,0
|
|
John Vargas
Robert Sanchez
|
||
Eugene Osment
Alex Kerwin
|
||
Kelly Connell
Jack Wainwright
|
||
Kim Robillard
Ira Collins
|
||
Jack Lilley
Fuller
|
||
Lynn Wanlass
Irene
|
||
Katie Thatcher
Pielęgniarka
|
||
Harrison Young
Pastor
|
6,0
|
|
Ronn Iverson
Dabney
|
||
Beverly Walter
Hannah Stone
|
||
Dennis Cockrum
Licytator
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Chris Manley | ||
Frank Q. Dobbs
(kierownik zdjęć)
|
||
Manny Duran
(główna pomoc techniczna)
|
||
Skip Haswell
(pomoc techniczna)
|
||
David Leite
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Richard Friedman | ||
Chris Walden | ||
Kostiumy | Ocena | |
Craig Anthony |
9,0
|
|
Carlie Tracey
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Pia Minsky | ||
Shannon Kelly
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Jennifer Jean Cacavas | ||
Thomas A. Krueger
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Janice Heaton
główny stylista
|
||
Janice Heaton
główny charakteryzator
|
||
Karen Dahl
charakteryzator osobisty
|
||
Victoria Omark
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Frank Bertolino
dyrektor artystyczny
|
||
James L. Bolle
dekorator wnętrz
|
||
David McQuade
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Michael Wetherwax
montaż dialogów
|
||
Paul Ratajczak
nadzorca dźwięku
|
||
Stewart Nelson
nadzorca postsynchronu
|
||
Peggy McAffee
projektant efektów dźwiękowych
|
||
Steve Arcabascio
mikrofoniarz
|
||
Jonathan Wolff
mikser
|
||
Paul Ratajczak
mikser ponownego nagrania
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Albert Lannutti
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Blythe Cappello
dobór obsady
|
||
Lee Kissik
dodatkowy dobór obsady
|
||
Jayson Dumenigo
kaskader
|
||
Sam Fossum
kaskader
|
||
Clay M. Lilley
kaskader
|
||
Bob Orrison
kaskader
|
||
Jerry Wills
kaskader
|
||
Clint Lilley
koordynator kaskaderów
|
||
Michael E. Cole
elektryk
|
||
James Hatridge
elektryk
|
||
Joel Langston
elektryk
|
||
Jeff Warrin
elektryk
|
||
Sal Coniglio
operator kamery (asystent)
|
||
Nick Franco
operator kamery (asystent)
|
||
Grg Magidow
operator kamery (asystent)
|
||
Kevin Blair Rogers
operator kamery (asystent)
|
||
David Weinreb
operator kamery (asystent)
|
||
John Hankammer
operator steadicam
|
||
Patrick Kelly
operator kamery
|
||
Alan Richter
operator kamery
|
||
Dane Peterson
oświetlenie
|
||
Randy Shropshire
fotosista
|
||
Minnie Duerr
księgowy produkcji
|
||
Cameron McPherson
księgowy produkcji (asystent)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…