Wielki stary dom 2008

El kaserón

Alfredo rozpoczyna pracę w urzędzie miasta jako prawnik. Od razu dostaje trudną sprawę. W centrum miasta, w opuszczonej kamienicy, nielegalnie zamieszkuje grupa squatterów. Trzeba ich natychmiast usunąć, jednak oni nie mają zamiaru się wyprowadzać. To zadanie, okazuje się dla Alfredo nie lada wyzwaniem.

Obsada

Uzupełnij obsadę dla tego filmu

Fabuła

Alfredo rozpoczyna pracę w urzędzie miasta jako prawnik. Od razu dostaje trudną sprawę. W centrum miasta, w opuszczonej kamienicy, nielegalnie zamieszkuje grupa squatterów. Trzeba ich natychmiast usunąć, jednak oni nie mają zamiaru się wyprowadzać. To zadanie, okazuje się dla Alfredo nie lada wyzwaniem. Jankes

Gatunek
Komedia

Szczegóły

Premiera
2008-06-21 (świat)
Kraj produkcji
Hiszpania, Hiszpania
Inne tytuły
The Big Old House (tytuł międzynarodowy) (tytuł festiwalowy)
Czas trwania
97 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 1

Avatar square 200x200

i_darek1x 2009-08-29

Może być ! – Początkujący prawnik Alfredo (Fele Martínez) właśnie rozpoczął pracę w urzędzie miasta. Już pierwszego dnia otrzymuje trudne zadania do wykonania. Kamienicę, która znajduje się w centrum miasta, nielegalnie zamieszkuje grupa squatterów, których trzeba niezwłocznie usunąć z miejsca pobytu. Tymczasem lokatorzy nie zamierzają się wyprowadzić. Alfredo musi zrobić wszystko, aby przekonać ich do opuszczenia domu. Proponuje im wzięcie udziału w pewnym projekcie, który nie wszystkim przypada do gustu. W roli głównej występuje Fele Martínez (Otwórz oczy, Porozmawiaj z nią, Złe wychowanie), który jest laureatem nagrody Goya za najlepszy debiut w filmie Teza. Współpracował m.in. z Pedro Almodóvarem.

Poniżej oczekiwań !
Chyba ocena "kiepski "będzie na miejscu !

Współtworzą