Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Matthew Vaughn | ||
Tim Maurice-Jones
(reżyser drugiej ekipy)
|
8,0
|
|
Alex Oakley
(asystent)
|
||
Atilla Salih Yücer
(asystent) (Nowy Jork)
|
||
Victoria Banks
(asystent)
|
||
Jack Boem
(asystent)
|
||
Jeff Muhsoldt
(asystent)
|
||
Patrick Murphy
(asystent)
|
||
Laura Windebank
(asystent)
|
||
Tim Cushen
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Lauren Dark
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Mark Hopkins
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Tom Quinn
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Ken A. Smith
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Jane Goldman | ||
Matthew Vaughn | ||
Mark Millar
(komiks)
|
||
John Romita Jr.
(komiks)
|
7,0
|
|
Laura Miles
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa)
|
||
Producenci | Ocena | |
Adam Bohling
producent
|
||
Tarquin Pack
producent
|
||
David Reid
producent
|
||
Matthew Vaughn
producent
|
||
Brad Pitt
producent
|
8,3
|
|
Kris Thykier
producent
|
||
Mark Millar
producent wykonawczy
|
||
John Romita Jr.
producent wykonawczy
|
7,0
|
|
Jeremy Kleiner
producent wykonawczy
|
||
Pierre Lagrange
producent wykonawczy
|
||
Stephen Marks
producent wykonawczy
|
||
Jane Goldman
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Aaron Taylor-Johnson
Dave Lizewski / Kick-Ass
|
6,6
|
|
Christopher Mintz-Plasse
Chris D'Amico / Red Mist
|
||
Mark Strong
Frank D'Amico
|
7,4
|
|
Chloë Grace Moretz
Hit-Girl / Mindy Macready
|
7,0
|
|
Nicolas Cage
Damon Macready
|
7,5
|
|
Omari Hardwick
Sierż. Marcus Williams
|
||
Xander Berkeley
Gigante, detektyw
|
||
Michael Rispoli
Joe
|
6,5
|
|
Clark Duke
Marty
|
8,0
|
|
Lyndsy Fonseca
Katie Deauxma
|
7,2
|
|
Evan Peters
Todd
|
7,0
|
|
Garrett M. Brown
Pan Lizewski
|
||
Corey Johnson
Wysportowany zbir
|
6,0
|
|
Dexter Fletcher
Cody
|
||
Jason Flemyng
Zbir w holu
|
||
Randall Batinkoff
Tre Fernandez
|
||
Deborah Twiss
Pani Zane
|
||
Sophie Wu
Erika Cho
|
7,0
|
|
Elizabeth McGovern
Pani Lizewski
|
||
Stu 'Large' Riley
Gruby zbir
|
||
Johnny Hopkins
Młodociany przestępca
|
||
Ohene Cornelius
Młodociany przestępca
|
||
Kenneth Simmons
Straszny zbir
|
||
Anthony Desio
Zbir w magazynie
|
||
Carlos Peres
Chłopak na posyłki
|
||
Russell Bentley
Ratownik medyczny
|
||
Tamer Hassan
Matthew
|
||
Yancy Butler
Angie D'Amico
|
||
Adrian Martinez
Rudy zbir
|
7,0
|
|
Tim Plester
Danil
|
6,0
|
|
Joe Bacino
Elegancki zbir
|
||
Hubert Boorder
Oscar Juarez
|
||
Christopher McGuire
Bandyta przed restauracją
|
||
Max White
Bandyta przed restauracją
|
||
Dean Copkov
Bandyta przed restauracją
|
||
Jacob Cartwright
Uciekający nastolatek
|
||
Maurice DuBois
Prezenter telewizyjny
|
||
Dana Tyler
Prezenterka telewizyjna
|
||
Craig Ferguson
On sam
|
||
Omar A. Soriano
Leroy
|
||
Katrena Rochell
Naćpana dziewczyna
|
||
Kofi Natei
Rasul
|
||
Dan Duran
Dziennikarz
|
||
Louis Young
Dziennikarz w relacji na żywo
|
||
Val Jobara
Przestraszony zbir
|
||
Quinn Smith
Duży chłopiec
|
||
Max Callum
Policjant (niewymieniony w czołówce)
|
||
Annie Cooper
Jess (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alexander Hathaway
Kierownik sklepu z komiksami (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tangara Jones
Gangsterka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dexter Navy
Pracownik sklepu z komiksami (niewymieniony w czołówce)
|
||
Melissa Anne Smith
Cheerleaderka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Ben Davis
(kierownik zdjęć)
|
9,0
|
|
Peter Wignall
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Kevin Fraser
(główna pomoc techniczna)
|
||
Michael Rich
(główna pomoc techniczna)
|
||
Paul Hymns
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
John Murphy | ||
Henry Jackman |
8,0
|
|
Marius De Vries | ||
Ilan Eshkeri | ||
Liam Howlett
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Sammy Sheldon | ||
Montaż | Ocena | |
Jon Harris |
8,0
|
|
Pietro Scalia | ||
Eddie Hamilton | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Fae Hammond
charakteryzator
|
||
Fae Hammond
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Russell De Rozario
scenograf
|
7,0
|
|
Grant Armstrong
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Joe Howard
dyrektor artystyczny
|
||
Tina Jones
dekorator wnętrz
|
||
John Nixon
zbrojmistrz
|
||
Sophie Tarver
twórca rekwizytów
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Simon Hayes
mikser
|
||
Paul Carter
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Michael Maroussas
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Rob Prynne
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Danny Sheehan
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Mark Appleby
mikser postsynchronu
|
||
Sandy Buchanan
operator postsynchronu
|
||
Chris Burdon
mikser ponownego nagrania
|
||
Peter Burgis
imitator dźwięku
|
||
Doug Cooper
mikser ponownego nagrania
|
||
Arthur Fenn
mikrofoniarz
|
||
Arthur Graley
montaż imitacji
|
||
Robin Johnson
mikrofoniarz
|
||
Simon Jones
mikser postsynchronu
|
||
Gavin Rose
montaż dialogów
|
||
Tom Ryan
operator postsynchronu
|
||
Michael Suarez
operator postsynchronu
|
||
Jason Swanscott
imitator dźwięku
|
||
Philip Young
operator postsynchronu
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Matthew G. Armstrong
technik
|
||
David Harris
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Jude Harris
koordynator efektów specjalnych
|
||
Innanen Mike
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
David Reaume
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Lucinda Syson
dobór obsady
|
||
Sarah Finn
dobór obsady
|
||
Bradley James Allan
koordynator kaskaderów
|
||
Gary Arthurs
kaskader
|
||
Andy Bennett
kaskader
|
||
Johnathan Brenner
kaskader
|
||
Bruce Cain
kaskader
|
||
Rob Cooper
kaskader
|
||
Christopher Cordell
układacz
|
||
Levan Doran
kaskader
|
||
Robin Earle
układacz
|
||
James Embree
kaskader dublujący: Mark Strong
|
||
Rick English
kaskader
|
||
Steve Griffin
koordynator kaskaderów
|
||
James Grogan
kaskader
|
6,0
|
|
Jason Hunjan
kaskader
|
6,0
|
|
Dave Judge
kaskader
|
||
Sid Karne
kaskader
|
||
Paul Kennington
kaskader
|
||
Adam Kirley
kaskader
|
||
Paul Kulik
kaskader
|
||
Mike Lambert
kaskader dublujący
|
||
Maurice Lee
kaskader
|
||
John MacDonald
kaskader
|
||
Nick McKinless
kaskader
|
||
Andy Merchant
kaskader
|
||
David Newton
kaskader
|
||
James O'Donnell
koordynator kaskaderów
|
||
Justin Pearson
kaskader
|
||
Andy Pilgrim
kaskader
|
||
Chris Pollard
kaskader
|
||
Brieann Rich
kierowca kaskader
|
||
Nicholas Rich
kierowca kaskader
|
||
Jeffrey C. Robinson
kaskader dublujący
|
||
Gordon Seed
kaskader
|
||
Diz Sharpe
kaskader
|
||
John Street
kaskader
|
||
Mens-Sana Tamakloe
kaskader
|
6,0
|
|
Arran Topham
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Greg Townley
kaskader dublujący
|
||
Judy Barr
zecer
|
||
Cleve Yilun Zhu
zecer
|
||
Jonathan Harris
zecer
|
||
Pete Howlett
zecer
|
||
Stephanie C. Kelly
zecer
|
||
Yann Larochette
zecer
|
||
Tilman Paulin
zecer
|
||
Paul Venn Stirling
zecer
|
||
Daniel Thuresson
zecer
|
||
Tom van Dop
zecer
|
||
Blake Winder
zecer
|
||
Simon Hume
prowadzący ostrość
|
||
Sean Adames
kaskader
|
||
Mark Archer
kaskader
|
||
Lloyd Bass
kaskader
|
||
Marco Bianco
kaskader
|
||
Michael Byrch
kaskader dublujący: Christopher Mintz-Plasse
|
||
Marvin Campbell
kaskader
|
||
Talila Craig
kaskader dublujący: Chloë Grace Moretz
|
||
David Cronnelly
kaskader
|
||
Steve Dent
koordynator kaskaderów
|
8,0
|
|
Neil Finnighan
kaskader
|
||
David Forman
kaskader
|
7,0
|
|
David Garrick
kaskader
|
||
Nic Goodey
kaskader
|
||
Guillermo Grispo
kaskader
|
||
Jamie Jones
kaskader
|
||
Riley Jones
kaskader
|
||
Gary Kane
kaskader
|
||
Christian Knight
kaskader
|
||
Derek Lea
kaskader
|
||
Nathan Lewis
kaskader
|
||
Guy List
kaskader
|
||
Kai Martin
kaskader
|
||
Erol Mehmet
kaskader
|
||
Daryl Patchett
kaskader
|
||
Jeffrey C. Robinson
kaskader
|
||
George Tchortov
kaskader
|
||
Arran Topham
kaskader
|
||
Damien Walters
kaskader dublujący: Aaron Taylor-Johnson
|
||
Reg Wayment
kaskader
|
||
Max White
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Eddie Yansick
kaskader dublujący: Nicolas Cage
|
||
Steen Young
kaskader
|
||
Jia Yu
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Marco Bianco
układacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jacob Barrie
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Zena Bielewicz
operator kamery (asystent)
|
||
Kerry Brown
fotosista (dodatkowy)
|
||
Tash Gamper
operator kamery (asystent)
|
||
Phil Humphries
operator kamery (asystent)
|
||
Sacha Jones
operator kamery (asystent)
|
||
David Mackie
operator kamery (asystent)
|
||
Julian Morson
operator kamery
|
||
Julian Morson
operator steadicam
|
||
Clive Prior
operator kamery (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Sam Renton
operator kamery (asystent)
|
||
James Sainthill
operator kamery (dodatkowy) (Toronto)
|
||
Daniel Smith
fotosista
|
||
David Smith
oświetlenie
|
||
Darren Spriet
operator kamery (asystent)
|
||
Peter Taylor
operator kamery
|
||
Peter Chiang
konsultant (efekty wizualne)
|
||
Gary Varney
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Jon Webb
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Charlie Whitaker
operator kamery (asystent)
|
||
Peter Wignall
operator steadicam (druga ekipa)
|
||
Peter Wignall
operator kamery (druga ekipa)
|
Pozostałe
Proszę czekać…