Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Stan Dragoti | ||
William S. Beasley
(asystent)
|
||
Alan B. Curtiss
(asystent)
|
||
Max Kleven
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Robert Klane | ||
Francis Veber | ||
Yves Robert | ||
Producenci | Ocena | |
Victor Drai | ||
Xavier Gélin
współproducent
|
||
Jack Frost Sanders
współproducent
|
||
Bill Wilson
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Tom Hanks
Richard Harlan Drew
|
8,8
|
|
Dabney Coleman
Cooper
|
||
Lori Singer
Maddy
|
||
Charles Durning
Ross
|
||
Carrie Fisher
Paula
|
7,5
|
|
Edward Herrmann
Brown
|
||
Jim Belushi
Morris
|
7,3
|
|
Irving Metzman
Virdon
|
||
Tom Noonan
Reese
|
||
Gerrit Graham
Carson
|
||
David L. Lander
Stemple
|
||
Ritch Brinkley
Hulse
|
||
Frank Hamilton
Edgar
|
||
Dortha Duckworth
Natalie
|
||
David Ogden Stiers
Konduktor
|
||
Julius Carry
Agent CIA
|
||
Stephen Bradley
Agent CIA
|
||
Art LaFleur
Agent CIA
|
||
Richard McGonagle
Agent CIA
|
||
George Martin
Przewodniczący Senatu
|
||
Patricia Gaul
Pani Brown
|
||
Charles Levin
Dentysta CIA
|
||
Dan Resin
Mężczyzna w samochodzie
|
||
Tom Rayhall
Sierżant
|
||
Victoria Carroll
Recepcjonistka
|
||
Mark Robman
Dentysta
|
||
Charles Walker
Reporter
|
||
David Selburg
Reporter
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Richard H. Kline | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Thomas Newman |
7,4
|
|
Kostiumy | Ocena | |
William Ware Theiss | ||
Montaż | Ocena | |
O. Nicholas Brown |
7,0
|
|
Bud Molin | ||
Roger Greene
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Byrd Holland
charakteryzator
|
||
Ric Sagliani
charakteryzator
|
||
Ora Green
fryzjer
|
||
Bob Mills
nadzorca charakteryzacji
|
||
Scenografia | Ocena | |
Dean Edward Mitzner
scenograf
|
||
Dianne Wager
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Anne D. McCulley
dekorator wnętrz
|
||
Cameron Birnie
projektant wnętrz
|
||
Richard M. Rubin
główny rekwizytor
|
||
Everett Olson
koordynator konstrukcji
|
||
Tom Southwell
ilustrator
|
7,0
|
|
Kenneth L. Westcott
główny konstruktor dekoracji
|
||
Armando Alvarez
konstruktor dekoracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tim Dent
konstruktor dekoracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Louis S. Fleming
główny rekwizytor (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tom J. Furginson
konstruktor dekoracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Maltese
projektant wnętrz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hal Schlax
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charles Sperber
główny architekt (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marjorie Stone
projektant wnętrz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bill Wolford
główny architekt (niewymieniony w czołówce)
|
||
Donald B. Woodruff
projektant wnętrz (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Dźwięk | Ocena | |
Philip Rogers
operator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
David M. Ice
montaż dźwięku
|
||
Lenny Jennings
montaż dźwięku
|
||
Hal Sanders
montaż dźwięku
|
||
Richard Sperber
montaż dźwięku
|
||
Don J. Bassman
mikser ponownego nagrania
|
||
Garrie Bolger
mikser ponownego nagrania
|
||
Willie D. Burton
mikser
|
||
Kevin F. Cleary
mikser ponownego nagrania
|
||
Bill Voigtlander
montaż postsynchronu
|
||
Andy Rovins
mikrofoniarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Dianne Crittenden
dobór obsady
|
||
Ilene Starger
dobór obsady (asystent)
|
||
Sandy Berumen
kaskader
|
||
Brad Bovee
kaskader
|
6,0
|
|
Betsy Clark
kaskader
|
Pozostałe
Proszę czekać…