Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Ulf Malmros | ||
Olle Wirenhed
(asystent)
|
||
Josefine Lindvall
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Ulf Malmros | ||
Petteri Nuottimäki | ||
Producenci | Ocena | |
Christer Nilson
producent
|
||
Lena Rehnberg
współproducent
|
||
Mikael Wallen
współproducent
|
||
Helena Wirenhed
kierownik produkcji
|
||
Lisa Herin
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Tuva Novotny
Smala Sussie
|
5,0
|
|
Jonas Rimeika
Erik Svärd
|
||
Björn A. Ling
Grits Pölsa
|
||
Kjell Bergqvist
Billy Davidsson
|
||
Malin Morgan
Sandra
|
5,0
|
|
Lotta Tejle
Gudrun
|
||
Michael Nyqvist
Mörka Rösten
|
4,5
|
|
Lena Dahlman
Gerd
|
||
Johan Östling
Micke Tretton
|
||
Anders Blomberg
Tore Tumör
|
||
Nicky Horn
Żona Davidssona
|
||
Bengt Alsterlind
Gunnar
|
||
Lena Wallman-Alster
Matka Erika
|
||
Rolf H. Karlsson
Kinooperator
|
||
Olle Wirenhed
Ralf, właściciel spożywczaka
|
||
Vilma Rogsten-Zammel | ||
Richard Hassel
Widz na Miss Motor show
|
||
Papa Dee
On sam (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Mats Olofsson | ||
Mikael Petersson
(asystent)
|
||
Martin Bergenström
(główna pomoc techniczna)
|
||
Pierre Sigfridsson
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Jimmy Lagnefors
(muzyka dodatkowa)
|
||
David Shutrick | ||
Kostiumy | Ocena | |
Jaana Fomin | ||
Sanna Ekström Forsberg
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Ulf Malmros | ||
Michael Sevholt
(asystent)
|
||
Susanne Lund
(montażysta negatywu)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Jessica Simonsson
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Teresa Beale
scenograf
|
||
Kajsa Ahlman
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Jonas Ling
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Malin Myrén
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Lina Strand
główny rekwizytor
|
||
Lotta Gråberg
rekwizytor
|
||
Rickard Grönvall
malarz
|
||
Peter Valming
stolarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Eddie Axberg
montaż dźwięku
|
||
Christian Holm
montaż dźwięku
|
||
Jens Johansson
montaż dźwięku
|
||
Anders Degerberg
operator imitacji
|
||
Ulf Olausson
operator imitacji
|
||
Linda Forsén
montaż dialogów
|
||
Gábor Pasztor
mikser ponownego nagrania
|
||
Per Sundström
mikser ponownego nagrania
|
||
Per Sundström
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Per Sundström
efekty dźwiękowe
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Joakim Blendulf
dobór obsady
|
||
Camilla Fenesan
dobór obsady (asystent)
|
||
Charlotta Miller
dobór obsady (asystent)
|
||
Stefan Jonsson
mistrz oświetlenia
|
||
Martin Pålsheden
mistrz oświetlenia
|
||
Jens Sjöwall
elektryk
|
||
Ingemar Andersson
elektryk (dodatkowy)
|
||
Ronald Holmberg
elektryk (dodatkowy)
|
||
Bengt Steiner
elektryk (dodatkowy)
|
||
Ulf Malmros
fotosista
|
||
Nina Hedman
projekt czołówki
|
||
Jonny Andersson
dobór lokalizacji
|
||
Lennart Pettersson
prowadzący ostrość
|
||
Erik Nilsson
fotosista
|
||
Marcel Zyskind
operator steadicam
|
||
Sten Lindberg
oświetlenie
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…