Kapitan Leo Davidson wyrusza w misję mającą na celu odnalezienie zaginionego niedawno statku kosmicznego. W trakcie misji wpada jednak w dziwny elektromagnetyczny wir. Leo wraca na Ziemię, ale nie jest to już planeta jaką znał. Teraz żądzą nią inteligentne małpy, a ludzie stali się ich niewolnikami. Nie mogąc się z tym pogodzić Leo wszczyna rebelię, od której zależeć będą losy świata.
Komentarze do filmu 7
pajki_filmaniak 5

film nudny a spodziewałem się kompletnie czego innego 5/10

Timothy

mnie się film BARDZO podobał – jak dla mnie najlepsza produkcja Burtona, w której nie ma znango nam klimatu z innych jego filmów. Dla mnie przebija "Eda Wooda" i "Wielką przygodę Pee-wee Hermana" (bo to w tych filmach nie było chodź odrobiny czarnego klimatu, chodź sam "Ed Wood" był filmem w kolorze czarno białym, no ale tu już inna historia ;)).

skunksior Timothy

obejrzyj planete z charltonem hestonem………..to jest prawdziwa planeta…..a zakonczenie to juz zwala z nóg.
http://fdb.pl/f3410,Planeta,Małp,(1968).html jeden z nielicznych filmów gdzie remake jest gorsze od pierwowzoru.

Timothy Timothy

Zakończenie z remaku też zwala z nóg… a oryginał mam zamiar również obejrzeć…. tylko jeszcze nie wiem kiedy

skunksior Timothy

wole zakonczenie w pierwowzorze

Perfik Timothy

> skunksior o 2007-08-03 02:06:13 napisał:

> http://fdb.pl/f3410,Planeta,Małp,(1968).html jeden z nielicznych filmów gdzie
> remake jest gorsze od pierwowzoru.

Chyba na odwrót

Anonimowy Timothy

Planeta Burtona jest kiepska fabularnie, nudna w której kompletnie nic się nie dzieje, na uwagę zasługuje jedynie tutaj świetna charakteryzacja nic więcej.

Więcej informacji

Proszę czekać…