W pogoni za złem 2007

Death of a Ghost Hunter

Znana badaczka zjawisk paranormalnych, zostaje wynajęta do zbadania domu Mastersonów, uważanego za nawiedzony. Nie tracąc czasu, Carter Simme wraz z dwójka swoich pomocników, podejmuje się zlecenia sądząc, że będzie to kolejna fałszywa legenda. Już wkrótce przekonują się, że tym razem nawiedzenie jest realne.

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,

Obsada Zobacz pełną obsadę

Davina Joy
jako Yvette Sandoval
Mike Marsh
jako Colin Green
William McMinn
jako Peter Masterson
Lindsay Page
jako Mary Young Mortenson
Patti Tindall
jako Carter Simms

Fabuła

Znana badaczka zjawisk paranormalnych, zostaje wynajęta do zbadania domu Mastersonów, uważanego za nawiedzony. Nie tracąc czasu, Carter Simme wraz z dwójka swoich pomocników, podejmuje się zlecenia sądząc, że będzie to kolejna fałszywa legenda. Już wkrótce przekonują się, że tym razem nawiedzenie jest realne. Asmodeusz

Gatunek
Horror
Słowa kluczowe
zemsta, nawiedzony dom, strach, duch zobacz więcej

Zobacz także

Szczegóły

Premiera
2007-10-28 (świat)
Kraj produkcji
USA
Inne tytuły
Paranormal Investigations (Niemcy) (tytuł DVD)
Czas trwania
107 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 2

LakiLou 2019-05-15 2

Filmy o duchach i opętaniach szczególnie te oparte na faktach autentycznych są moimi ulubionymi horrorami. Z tego względu miałem nadzieję, iż ten seans zaliczę do przyjemnych. Jak się jednak później okazało tak nie było. W tym filmie praktycznie wszystko było złe: historia, muzyka, gra aktorska. Jedyne co było nie najgorszym pomysłem to fakt, iż starano się ten film nakręcić w formie dokumentu z komentarzem głównej bohaterki. Pewnikiem gdyby gra aktorska nie była taka tragiczna to dodałoby jakiegoś uroku temu filmowi. No ale niestety była tragiczna. Jak dla mnie jest to film na 2 i to w głównej mierze dzięki temu pomysłowi, który napisałem powyżej.

adriano 2008-08-31

napisy!!! – poszukuje napisow do tego filmu,ktos pomoze?please

Współtworzą