The Room 2003

Johnny wiedzie szczęśliwe życie ze swą narzeczoną Lisą. Wszystko zmienia się, gdy Lisa uwodzi najlepszego przyjaciela Johnny'ego, Marka.

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Obsada Zobacz pełną obsadę

Tommy Wiseau
jako Johnny
Greg Sestero
jako Mark
Philip Haldiman
jako Denny
Carolyn Minnott
jako Claudette
Robyn Paris
jako Michelle
Mike Holmes
jako Mike
Kyle Vogt
jako Peter
Greg Ellery
jako Steven
Dan Janjigian
jako Chris R

Fabuła

Dodaj pierwszy opis

Gatunek
Dramat, Romans, Komedia

Szczegóły

Premiera
2003-06-27 (świat)
Wytwórnia
Wiseau-Films
Kraj produkcji
USA
Czas trwania
99 minut
Budżet
6 000 000 USD

Wiadomości zobacz wszystkie 1 wiadomość

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Powiązane filmy Zobacz wszystkie 1 powiązany

Komentarze 4

Marac 2018-08-03 1

Why, Tommy, why?! [1/10] |||

Tak naprawdę to wcale nie oglądałem tego gówna. Widziałem tylko materiały o tym filmie. Uważam jednak, że widziałem wystarczająco dużo (właściwie to nawet za dużo – chętnie bym większość odwidział), żeby móc z przekonaniem i pewnością wystawić wielką pałę.

fredaser Marac 2018-08-03 1

@Marac Ja najpierw obejrzałem właśnie jakieś recenzje i "najlepsze momenty". Ale i sam film zaliczyłem, choć rozłożyłem to sobie bodaj na dwa dni. Niestety ale zauważyłem u siebie swego rodzaju zamiłowanie do takich dzieł jak i różnych podobnych do jakże interesującego pięciogłowego rekina.

mala_madi 2018-04-12 1

Film robiony na poważnie, ale nie da się go traktować inaczej niż jako komedię. Po wcześniejszym obejrzeniu "The disaster artist" nie zawiódł moich oczekiwań na dobrą rozrywkę. Te naturalne dialogi i reakcje, np. na wiadomość o chorobie nowotworowej, te podobne do siebie sceny erotyczne, w tym dwie właściwie identyczne, absurdalna postać Denny’ego… w ogóle to wszystko jest absurdalne. No i śmiech Tommy’ego W… ha ha ha

Murmure 2016-12-26 1

Tommy Wiseau popełnił z niczym nieporównywalne i absolutnie niepodrabialne arcydzieło nieudolności. Na to nie ma słów. To po prostu trzeba zobaczyć.

Współtworzą