Królowie nocy 2007

We Own the Night
Film

Nocne życie, nieczyste interesy, rosyjska mafia. Na tym tle rozgrywa się konflikt dwóch braci, z których jeden (Joaquin Phoenix, Gladiator), menadżer nocnego klubu, jest związany z przestępczym półświatkiem Nowego Jorku, a drugi (Mark Wahlberg, Infiltracja) to uczciwy i wierzący w sprawiedliwość policjant. Spór między… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Joaquin Phoenix
jako Bobby Green
Mark Wahlberg
jako Joseph Grusinsky
Robert Duvall
jako Burt Grusinsky
Eva Mendes
jako Amada Juarez
Tony Musante
jako Jack Shapiro
Antoni Corone
jako Michael Solo
Alex Veadov
jako Vadim Nezhinski
Edward Conlon
jako Strażnik w szpitalu
Katie Condidorio
jako Hazel
Dominic Colón
jako Freddie
Fred Burrell
jako Komisarz Ruddy
Karl Bury
jako Przypadkowy gliniarz

Nocne życie, nieczyste interesy, rosyjska mafia. Na tym tle rozgrywa się konflikt dwóch braci, z których jeden (Joaquin Phoenix, Gladiator), menadżer nocnego klubu, jest związany z przestępczym półświatkiem Nowego Jorku, a drugi (Mark Wahlberg, Infiltracja) to uczciwy i wierzący w sprawiedliwość policjant. Spór między nimi zaostrzy się, gdy na horyzoncie pojawi się piękna Amada (Eva Mendes, Ghost Rider)... opis dystrybutora

Gatunek
Kryminał, Dramat, Thriller
Słowa kluczowe
krew, zemsta, więzienie, boks zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2008-02-08 (kino), 2007-05-25 (świat), 2008-10-10 (dvd)
Dystrybutor
Kino Świat
Wytwórnia
Columbia Pictures
2929 Productions
Industry Entertainment
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 16 lat
Czas trwania
117 minut
Budżet
21 000 000 USD
Lech Moliński krytyk

Moralitet Graya razi łopatologią i przewidywalnością, wszystko rozgrywa się na jednej nucie. Przeszkadza też monotonia. przeczytaj recenzję

Garret Reza użytkownik
  • 2

O dwóch takich, co ukradli mi czas... przeczytaj recenzję

Czy wiesz, że? dodaj informacje
Pressbook

Możliwe spoilery Informacje o filmie — Bobby Green (Joaquin Phoenix), menadżer legendarnego klubu nocnego El Caribe na brooklińskiej Brighton Beach, zmienił nazwisko, aby ukryć swe powiązania z rodziną, która od wielu pokoleń zasila szeregi nowojorskiej policji. Dla Bobbiego każda noc to szalona impreza, spotkania z przyjaciółmi, klientami i taniec ze swoją piękną portorykańską dziewczyną, Amandą (Eva... zobacz więcej

Komentarze do filmu 14
dawidek98 1

Dla mnie tak samo gorszy jak Infiltracja. Oba nieudane.

PoppinTom 6

Discowo-Funkowe tempo. Gorące kobiety, marzenia, każdy możliwy staff, imprezy a w tle posuwająca się systematycznie policja a za nią jak cień mafia z kucykiem.

Magic 7

Królowie – Obejrzałem film, przeczytałem recenzje i opinie koleżanek i kolegów i doszedłem do wniosku, że każdy ma trochę racji (przypuszczam, że Ameryki nie odkryłem:) ).
Film jako sensacja bardzo dobry, lecz po głębszym zastanowieniu nie wnoszący nic do kanonu. Jak dla mnie najgorzej wypadła relacja pomiędzy braćmi – jak pisał kolega Garret_Reza_fdb w swojej recenzji ta relacja jest taka płaska i jest to dobre określenie. Co do aktorstwa nie można się przyczepić w końcu występują tu gwiazdy z Hellwood :P. Ocena 7/10 (ale jakby można było wystawić to 6,5).

master602 7

7/10 – nawet dobry filmik ciekawy dobrze zrobiony polecam

klaudia28 6

Dobry – Dla mnie tak 6-7/10. Dobrze zrobiony film. Porównywano go do Infiltracji, jednak moim zdaniem to zbyt duże porównanie. Niektóre sceny wydają się byc trochę naciągane, mimo tego wywołał u mnie pozytywne emocje.

MagEllan klaudia28 6

Zgadzam sie czesciowo z tym co napisala klaudia: "Porównywano go do Infiltracji, jednak moim zdaniem to zbyt duże porównanie."
W mojej ocenie 6-/10 typowy film moze byc dosc dobrze zagrany dosc dobrze zrobiony troche naciagany ale ogolnie trzymajacy sie kupy – nic nie wnosi niczym mnie nie zaskoczyl emocji podczas seansu nie bylo u mnie zbyt wiele.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Czejen71
413 pkt.
2
jacks
98 pkt.
3
Perfik
91 pkt.
4
Garret_Reza_fdb
75 pkt.
5
pavell666
70 pkt.
6
fredaser
38 pkt.
7
Sweet_Foxy
30 pkt.
8
Hsi_Nao
25 pkt.
Więcej informacji

Proszę czekać…