Raj dla par

2009

Couples Retreat

Film
Rozważająca rozstanie para postanawia dać sobie ostatnią szansę. Wybiera się wraz z przyjaciółmi na rajską wyspę, by tam wziąć udział w terapii dla par.
5,7
118
ocen
oceń
film
Reżyseria
Scenariusz
2 lubią
10 obejrzy
118 obejrzało

Gdzie obejrzeć

Zwiastuny

1

Zdjęcia

29 dodaj zobacz wszystkie

Obsada

dodaj zobacz obsadę
Vince Vaughn
jako Dave
Jason Bateman
jako Jason
Faizon Love
jako Shane
Jon Favreau
jako Joey
Malin Akerman
jako Ronnie
Kristen Bell
jako Cynthia
Kristin Davis
jako Lucy
Kali Hawk
jako Trudy
Tasha Smith
jako Jennifer
Carlos Ponce
jako Salvadore
Peter Serafinowicz
jako Sctanley
Jean Reno
jako Marcel

Fabuła

Opisy 2 dodaj

Rozważająca rozstanie para postanawia dać sobie ostatnią szansę. Wybiera się wraz z przyjaciółmi na rajską wyspę, by tam wziąć udział w terapii dla par. opis dystrybutora

Gatunek
Komedia

Zobacz także

Szczegóły

dodaj
Premiera
2010-01-01 (kino), 2009-10-09 (świat)
Wytwórnia
Universal Pictures
Wild West Picture Show Productions
Stuber Productions zobacz więcej
Kraj produkcji
USA
Inne tytuły
Untitled Vince Vaughn Project (USA) (tytuł roboczy)
Wiek
od 13 lat
Czas trwania
107 minut
Budżet
70 000 000 USD

Wiadomości

5

Recenzje

dodaj
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i dodaj recenzję.

Czy wiesz, że?

dodaj
Pressbook
Powrót do swingowania: Rozpoczyna się terapia dla par — Na pomysł komedii „Raj dla par” wpadł aktor / scenarzysta Vince Vaughn i w 2007 roku zaproponował współpracę Jonowi Favreau, który zgodził się na napisać scenariusz wspólnie z Vaughnem i współpracującą z nimi scenarzystką komediową Daną Fox. Pracując nad projektem, filmowcy skupili się na czterech parach przyjaciół, których związki miały zostać poddane próbie w... zobacz więcej

Komentarze do filmu

10
5

Może aktorstwo z nazwiska sprawdzone to film średni

7

Ubawiłam się, świetny film, szczególnie dla ludzi w związkach. Rozmowa o zdradzie w śnieżnym solarium genialna :D Joey to jest mistrz :) Co tu robi Reno? xD

7

Komedia dla dorosłych. – Miło ogląda się ten film, lecz nie polecam dzieciom, bo nie zrozumieją przesłania tego filmu. Idealna dla dobrego małżeństwa lub starszych marzycieli. Jak dla mnie ukazuję prawdziwe relację pomiędzy dobrymi małżeństwami i może uświadomić co poprawić w swoim, żeby było lepsze.

1

1/10 – Po co ten film nakrecono? Kicha totalna.Wytrzymalem jakies 30 minut.
Powiedzialem sobie kiedys ze nigdy wiecej filmów z Vaughnem i po tym gniocie zawsze dotrzymam tego slowa.
Nie polecam.

6

6/10 – średnia komedia, po tylu dobrych aktorach można się było spodziewać czegoś więcej, za dużo momentów zabawnych się nie doliczyłem, ale na uwagę zasługuje młodszy syn jednej z par, rozbroił mnie tym jak mówił:)

4

Nudny. W opisie widnieje motto, że mamy do czynienia z komedią. Ja przez 1 godzinę i 52 minuty z tego co pamiętam to niewiele razy miałem do czynienia ze śmiechem. Na plus zaliczam zdjęci i piękna scenerię filmu.
4/10

Współtworzą

dodaj zobacz wszystkich
1
Hsi_Nao
199 pkt.
2
kaskader
61 pkt.
3
Czechu
60 pkt.
4
Beznickowy
28 pkt.
5
piotrek681
27 pkt.
6
Czejen71
21 pkt.
7
Marcin_Moszyk
20 pkt.
8
Perfik
15 pkt.
Nawigacja

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Zarządzanie