Królestwo zwierząt 2010

Animal Kingdom
Film

Sprawca napadu Pope Cody ukrywa się, uciekając przed grupą sprzedajnych detektywów, chcących go zabić. Jego wspólnik i najlepszy przyjaciel, Barry "Baz" Brown, chce skończyć z przestępstwami widząc, że dni dawnej gangsterki już minęły. Młodszy brat Pope'a, uzależniony od prędkości, wybuchowy Craig Cody, zarabia na handlu… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Guy Pearce
jako Leckie
Ben Mendelsohn
jako Pope
Joel Edgerton
jako Barry Brown
Luke Ford
jako Darren Cody
Jacki Weaver
jako Janine Cody
Sullivan Stapleton
jako Craig Cody
James Frecheville
jako Joshua "J" Cody
Dan Wyllie
jako Ezra White
Anthony Hayes
jako Det. Justin Norris
Laura Wheelwright
jako Nicky Henry
Mirrah Foulkes
jako Catherine Brown
Justin Rosniak
jako Det. Randall Roache

Sprawca napadu Pope Cody ukrywa się, uciekając przed grupą sprzedajnych detektywów, chcących go zabić. Jego wspólnik i najlepszy przyjaciel, Barry "Baz" Brown, chce skończyć z przestępstwami widząc, że dni dawnej gangsterki już minęły. Młodszy brat Pope'a, uzależniony od prędkości, wybuchowy Craig Cody, zarabia na handlu nielegalnymi substancjami - w branży, która dla współczesnego świata przestępczego jest żyłą złota. Tymczasem najmłodszy z braci Cody - Darren - naiwnie szuka drogi w świecie zbrodni. Jedynym świecie, jaki zna jego rodzina. opis dystrybutora

Gatunek
Kryminał, Dramat
Słowa kluczowe
krew, zemsta, morderstwo, sadyzm zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2010-12-10 (kino), 2010-01-22 (świat), 2011-02-24 (dvd)
Dystrybutor
Hagi
Wytwórnia
Porchlight Films
Screen Australia
Film Victoria (współpraca produkcyjna) zobacz więcej
Kraj produkcji
Australia
Czas trwania
112 minut
Wiadomości 2
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Czy wiesz, że? dodaj informacje
Pressbook

Możliwe spoilery Opis filmu — Witajcie w półświatku Melbourne, gdzie rośnie napięcie pomiędzy niebezpiecznymi przestępcami i równie niebezpieczną policją. To, co rozgrywa się na ulicach miasta to prawdziwy Dziki Zachód. Uzbrojony złodziej Pope Cody (Ben Mendelsohn) ukrywa się, uciekając przed polującym na niego gangiem detektywów renegatów. Jego partner w interesach i najlepszy przyjaciel,... zobacz więcej

Komentarze do filmu 4
wazka16 7

89%.Australijski półświatek. Rodzina,która ulega destrukcji przez wybranie kryminalnego żywota,brudne gliny i inicjacja. Za wolne tempo,brak polotu.

PoppinTom 5

Smerfetka i jej więzi rodzinne są świetnie ukazane. Czuć tą "rodzinną" atmosferę. Reszta okropna momentami. Świetne zakończenie. Obraz policji to jakiś żart.

tegesno 7

Ciekawie zagrana postać J , wyglądał jak by był lekko upośledzony, a za razem wyrafinowany …. Film na mocne 7 . Czas na serial na kanwie filmu :-)

i_darek1x 4

Dostateczny ! – Liczyłem na coś bardziej interesującego ?Ogólnie przeciętniak i tyle !

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
tompawel
80 pkt.
2
Beznickowy
76 pkt.
3
Czudi
63 pkt.
4
jacks
34 pkt.
5
Hsi_Nao
26 pkt.
6
fantasta
13 pkt.
7
Czechu
11 pkt.
8
Quagmire
6 pkt.
Więcej informacji

Proszę czekać…