Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Ron Shelton | ||
David V. Lester
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
H. Gordon Boos
(asystent)
|
||
Eric Fox Hays
(asystent)
|
||
Emily McGovern
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Ron Shelton | ||
Producenci | Ocena | |
Stephen Chin
producent
|
||
David V. Lester
producent wykonawczy
|
||
Kellie Davis
współproducent
|
||
David Siegel
kierownik produkcji
|
||
Brad Arensman
nadzorca postprodukcji
|
||
Miguel Ángel Poveda
nadzorca postprodukcji
|
||
Daren Hicks
koordynator produkcji
|
||
David Yang
producent (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Woody Harrelson
Vince Boudreau
|
7,7
|
|
Antonio Banderas
Cesar Dominguez
|
7,7
|
|
Lolita Davidovich
Grace Pasic
|
||
Tom Sizemore
Joe Domino
|
7,1
|
|
Lucy Liu
Lia
|
7,3
|
|
Robert Wagner
Hank Goody
|
||
Marie Park
Kelnerka w kawiarni
|
||
Richard Masur
Artie
|
||
Willie Garson
Cappie Caplan
|
||
Cylk Cozart
Rudy
|
||
Jack Carter
Dante Solomon
|
||
Aida Turturro
Szalona grecka kelnerka
|
6,5
|
|
Louie Leonardo
Freddy Green
|
||
Slade Barnett
Policjant w Vegas
|
||
Cameron Milzer
Sanitariuszka w Vegas
|
||
Julio García
Chiquito Rosario
|
||
John Ortiz
Właściciel siłowni
|
7,0
|
|
Jordy Oaklanda
Julie
|
||
William Utay
Sal
|
||
Joseph Arsenault
Bobby
|
||
Fred Lewis
Prawnik w Vegas
|
||
Maurice Singer
Prawnik w Vegas
|
||
Robert Sale
Robert Velario
|
||
Joe Cortez
Sędzia sportowy w Garden
|
||
Bruce Buffer
Konferansjer na ringu w Garden
|
||
Teddy Atlas
Trener Cesara w Garden
|
||
Dana Lee
Mężczyzna z Ferrari
|
||
Rob Ingersoll
Jesus
|
||
Robby Robinson
Skeeter Lewis
|
||
Mitch Halpern
Arbiter sędziujący wielką walkę Vince'a
|
||
Chuck Hull
Konferansjer na ringu zapowiadający wielką walkę Vince'a
|
||
Jim Lampley
On sam - komentator HBO
|
||
Al Bernstein
Dziennikarz sportowy
|
||
Reynaldo Rey
Dziennikarz sportowy
|
||
Eloy Casados
Trener Vince'a
|
||
Henry G. Sanders
Trener Cesara
|
||
Vasil Chuck Bodak
Cutman Cesara
|
||
Jacob 'Stitch' Duran
Cutman Vince'a
|
||
Al Benner
Jesse, osoba w narożniku Cesara
|
||
Pat Barry
Lupe, osoba w narożniku Vince'a
|
||
Steve Lawrence
On sam
|
||
George Foreman
Komentator HBO
|
||
Larry Merchant
Komentator HBO
|
6,0
|
|
Mike Tyson
Mike Tyson
|
7,0
|
|
Darrell Foster
Sędzia sportowy
|
||
Michael Buffer
On sam - konferansjer na ringu
|
10
|
|
Rod Stewart
On sam
|
||
Bill Caplan
Dr Velvil Ginsberg
|
||
Marc Ratner
Komisarz boksu
|
||
Jane Broadfoot
Kontroler czasu
|
||
Carlos Padilla
Kontroler czasu
|
||
Debbie Caplan
Prasowa asystentka
|
||
Elizabeth Caplan
Prasowa asystentka
|
||
Denise Pernula
Dziewczyna z planszą na ringu
|
||
Verónica Becerra
Dziewczyna z planszą na ringu
|
||
Tamara Gilber
Wymyślona dziewczyna
|
||
Fulvia Santoni
Wymyślona dziewczyna
|
||
Faye Mangabang
Wymyślona dziewczyna
|
||
Alison Walsh
Barmanka
|
||
Snezana Divac
Przyjaciółka Grace z imprezy
|
||
Tom Todoroff
Krupier
|
||
Kevin Costner
Fan przy ringu
|
8,2
|
|
Wesley Snipes
Fan przy ringu
|
7,0
|
|
James Woods
Fan przy ringu
|
7,3
|
|
Natasha Gregson Wagner
Fanka przy ringu
|
||
Drew Carey
Fan przy ringu
|
||
Jennifer Tilly
Fanka przy ringu
|
6,9
|
|
Tony Curtis
Fan przy ringu
|
||
Bob Arum
Fan przy ringu
|
||
Lovey Arum
Fanka przy ringu
|
||
Angel Manfredy
Fan przy ringu
|
||
Yvette Manfredy
Fanka przy ringu
|
||
Buddy Greco
Gość na przyjęciu
|
||
Lezlie Anders
Gość na przyjęciu
|
||
Dick Williams
Gość na przyjęciu
|
||
Patricia Ford
Gość na przyjęciu
|
||
Gennifer Flowers
Gość na przyjęciu
|
||
Steve Schirripa
Gość na przyjęciu
|
6,0
|
|
Tony Tucker
Gość na przyjęciu
|
||
Bo Belinsky
Gość na przyjęciu
|
||
Joey Maxim
Gość na przyjęciu
|
||
John Momot
Gość na przyjęciu
|
||
Bill Dwyre
Dziennikarz sportowy przy ringu
|
||
Steve Springer
Dziennikarz sportowy przy ringu
|
||
Bruce Trampler
Dziennikarz sportowy przy ringu
|
||
Rick Reilly
Dziennikarz sportowy przy ringu
|
||
Bert Randolph Sugar
Dziennikarz sportowy przy ringu
|
||
Jason Levin
Dziennikarz sportowy przy ringu
|
||
Royce Feour
Dziennikarz sportowy przy ringu
|
||
Ron Borges
Dziennikarz sportowy przy ringu
|
||
Michael Katz
Dziennikarz sportowy przy ringu
|
||
Doug Krikorian
Dziennikarz sportowy przy ringu
|
||
Randy Harvey
Dziennikarz sportowy przy ringu
|
||
Timothy Smith
Dziennikarz sportowy przy ringu
|
||
Michael Rosenthal
Dziennikarz sportowy przy ringu
|
||
George Kimball
Dziennikarz sportowy przy ringu
|
||
Bernard Fernández
Dziennikarz sportowy przy ringu
|
||
Timothy Dahlberg
Dziennikarz sportowy przy ringu
|
||
Tim Graham
Dziennikarz sportowy przy ringu
|
||
Joe Hawk
Dziennikarz sportowy przy ringu
|
||
Chris Thorne
Dziennikarz sportowy przy ringu
|
||
Linnea Quigley
Prostytutka, która przedawkowała (niewymieniony w czołówce)
|
||
Maeve Quinlan
Tiffany (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Lorenzo Aranda
Fan przy ringu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vincent Cipolla
Promotor walk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Harv Lawrence
Sędzia przy ringu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marco Lopez
Fan przy ringu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bruce Pobanz
Fotograf przy ringu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael A. Rizza
Fotograf przy ringu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Mark Vargo
(kierownik zdjęć)
|
||
David B. Nowell
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Jason Newton
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Alex Wurman | ||
Kostiumy | Ocena | |
Kathryn Morrison | ||
John Patrick Doyle | ||
Leslie Herman
(nadzorca garderoby)
|
||
Montaż | Ocena | |
Patrick Flannery | ||
Paul Seydor | ||
Elisa Cohen
(asystent)
|
||
Clay Rawlins
(asystent)
|
||
Mick Erausquin
(praktykant)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Gordon Goodwin
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Steve LaPorte
projektant makijażu
|
||
Steve LaPorte
nadzorca charakteryzacji
|
||
Ken Chase
charakteryzator
|
||
Cheryl Eckert
główny stylista
|
||
Scenografia | Ocena | |
Claire Jenora Bowin
scenograf
|
||
Mary Saisselin
dyrektor artystyczny
|
||
Danielle Berman
dekorator wnętrz
|
||
Bill Iiams
koordynator konstrukcji
|
||
David Mocsary
główny konstruktor dekoracji
|
||
Kevin Shaw
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Patrick Bolton
rekwizytor
|
||
Walsh Carvalho
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Samuel Lehmer
mikser ponownego nagrania
|
||
Jeffrey Perkins
mikser ponownego nagrania
|
||
Stephen Hunter Flick
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
William Jacobs
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
David V. Butler
montaż dźwięku
|
||
Ryan Juggler
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Jon Michaels
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Tim Rakoczy
montaż dźwięku (asystent)
|
8,0
|
|
Charles Maynes
projektant efektów dźwiękowych
|
||
Dean Beville
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Peter Brown
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Martin Lopez
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Charles Maynes
montaż efektów dźwiękowych
|
||
David Bach
montaż dialogów
|
||
Alexandra Gonzales
montaż dialogów
|
||
Jeffrey Kaplan
montaż dialogów
|
||
Patricio A. Libenson
operator dźwięku
|
||
Ryan Murphy
operator dźwięku
|
||
Cesar Aguirre
technik dźwięku
|
||
Greg Steele
mikser postsynchronu
|
||
Art Rochester
mikser
|
||
Jason Brennan
mikser (asystent)
|
||
Linda Murphy
mikrofoniarz
|
||
Jim Harrison
nadzorujący montaż muzyki
|
||
Sterling Meredith
nadzorca muzyki
|
||
Dawn Soler
nadzorca muzyki
|
||
Paula Fairfield
montaż efektów dźwiękowych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Flavio Leocata
operator dźwięku (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Berolzheimer
projektant specjalnych efektów dźwiękowych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Gary D'Amico
nadzorca efektów specjalnych
|
6,0
|
|
Philip Bartko
technik
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Victoria Thomas
dobór obsady
|
||
Kim Coleman
dodatkowy dobór obsady
|
||
Jorina King
dodatkowy dobór obsady (Las Vegas)
|
||
Jennifer Madeloff
dodatkowy dobór lokalizacji
|
||
Cleveland Corder
kaskader dublujący: Antonio Banderas (sceny boksu)
|
||
Sean Culver
kaskader dublujący: Woody Harrelson (sceny boksu)
|
||
Chandra De Alessandro
kaskader dublujący: Lolita Davidovich
|
||
Anita Hart
kaskader dublujący: Lolita Davidovich
|
||
Michiko Nishiwaki
kaskader dublujący: Lucy Liu
|
||
Harry K. Garvin
operator steadicam
|
||
Harry K. Garvin
operator kamery
|
||
Andres L. Porras
operator kamery
|
||
David B. Nowell
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Richard Brooks Burton
operator kamery (asystent)
|
||
Frank Parrish
operator kamery (asystent)
|
||
Tony Rivetti
operator kamery (asystent)
|
||
Cory Geryak
oświetlenie
|
||
Jim McComas
elektryk
|
||
Darrell Foster
choreograf boksu
|
||
Ryan Keating
dubler: Michael Buffer
|
||
Jimmy Marquez
dubler: Eloy Casados
|
||
Alan D. Purwin
pilot
|
7,0
|
|
David Paris
pilot
|
||
Rick Shuster
pilot
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…