I uderzył grom 2005

A Sound of Thunder
Film

Adaptacja opowiadania Raya Bradbury′ego. Akcja dzieje się w przyszłości. Możliwe jest podróżowanie w czasie, a jedną z największych atrakcji jest polowanie na prehistoryczne stwory. Jednym z warunków uczestnictwa w "prehistorycznym safari" jest zgoda na polowanie tylko na te zwierzęta, o których wiadomo, że i tak grozi… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,
Edward Burns
jako Travis Ryer
Heike Makatsch
jako Alicia Wallenbeck
Ben Kingsley
jako Charles Hatton
Catherine McCormack
jako Sonia Rand
Jemima Rooper
jako Jenny Krase
August Zirner
jako Clay Derris
Corey Johnson
jako Christian Middleton
Armin Rohde
jako John Wallenbeck
Andrew Blanchard
jako George
David Oyelowo
jako Payne

Adaptacja opowiadania Raya Bradbury′ego. Akcja dzieje się w przyszłości. Możliwe jest podróżowanie w czasie, a jedną z największych atrakcji jest polowanie na prehistoryczne stwory. Jednym z warunków uczestnictwa w "prehistorycznym safari" jest zgoda na polowanie tylko na te zwierzęta, o których wiadomo, że i tak grozi im wymarcie. Kiedy jeden z uczestników nieumyślnie zabija chronionego motyla, tworzy się tajemnicza anomalia czasowa, której oddziaływanie zagrozić może całej ludzkości. Ryer i wynalazcy maszyny do podróży w czasie muszą zapobiec katastrofie. opis dystrybutora

Gatunek
Akcja, Dramat, Sci-Fi, Przygodowy, Thriller
Słowa kluczowe
laboratorium, choroba psychiczna, przyszłość, wyścig z czasem zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2005-08-26 (świat), 2006-03-09 (dvd)
Wytwórnia
Franchise Pictures
Crusader Entertainment
ApolloMedia Distribution zobacz więcej
Kraj produkcji
Czechy, Niemcy, USA, Wielka Brytania
Inne tytuły
Grzmot
Wiek
od 16 lat
Czas trwania
101 minut
Budżet
80 000 000 USD
Wiadomości 1
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Czy wiesz, że? dodaj informacje
Wpadka

Nazwisko zapisane z tyłu hełmu Travisa Ryera zmienia się w różnych ujęciach pomiędzy „Ryer” a „Travis”. W opowiadaniu, na podstawie którego powstał film, bohater nazywa się Travis. zobacz więcej

Komentarze do filmu 5
Khaosth 4

Ciekawy pomysł kiepsko wykonany. Obsada zaskakująca, efekty komputerowe od znośnych do tragicznych, fabuła zaś miałka i niezbyt emocjonująca.

JakubWyklety 3

W powstaniu filmu najpierw przeszkodziła powódź, potem bankructwo producentów… W bólach i cierpieniach w końcu się udało. Udało?

Anonimowy JakubWyklety

@JakubWyklety Nie udało. Twórcy mimo przeszkód i wszystkich znaków na niebie które wyraźnie 'mówiły' żeby jednak nie robić tego filmu, jednak popełnili ten film. Wszyscy którzy maczali paluchy w tym filmie wystawili się na pośmiewisko.

baranek 8

Ciekawy pomysł zrealizowany bez polotu – Obejrzałem ten film z ciekawością, ale pozostał pewien niedosyt. A wystarczyłoby tak niewiele, żeby przesunąć granicę bardziej w stornę science-fiction, bo niestety to jest bardziej fantasy.

Asmodeusz baranek 7

faktycznie na tej dróżce to tak sobie to wyszło ale pozostałe efekty były dobre do innych rzeczy terz nie ma się co czepiać 7/10

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
fredaser
341 pkt.
2
kaskader
40 pkt.
3
Hsi_Nao
18 pkt.
5
jacks
18 pkt.
6
marcin1808
14 pkt.
7
srebrny
13 pkt.
8
Redox
6 pkt.
Więcej informacji

Proszę czekać…