Odcinki

Sezony
Lata

Evergreen 1x1 6.0

Rodzice Jenny Winslow (Amber Tamblyn) przenoszą się do nietypowej społeczności, aby okiełznać nastoletni bunt młodzieńczy córki. Dziewczyna zaczyna poznawać dziwne reguły, które rządzą tą hermetyczną społecznością i ludźmi w niej żyjącymi.

One Night at Mercy 1x2 7.0

Do doktora Jaya Fergusona (Tyler Christopher) trafia tajemniczy pacjent po próbie samobójczej. Twierdzi, że jest mityczną Śmiercią...

Shades of Guilt 1x3 6.0

Do samochodu Matta McGreeveya (Vincent Ventresca) próbuje się dostać czarnoskóry mężczyzna. Jak się okazuje później mężczyzna ten zginął tamtej nocy, a McGreevey nękają wyrzuty sumienia. Do tego z jego ciałem zaczynają dziać się tajemnicze rzeczy.

Dream Lover 1x4 6.0

Twórca powieści graficznych Andrew Lomax (Adrian Pasdar), aby poradzić sobie z blokadą twórczą, wymyśla sobie wymarzoną kochankę, Sondrę (Shannon Elizabeth). Powoli jednak sytuacja zaczyna się komplikować.

Cradle of Darkness 1x5 6.0

Andrea Collins (Katherine Heigl) bierze udział w misji, która polega na tym, że cofnie się w czasie do momentu narodzenia Hitlera, aby zapobiec wybuchowi II wojny światowej.

Night Route 1x6 6.0

Po tym jak pewna kobieta (Ione Skye) unika potrącenia przez samochód, zaczyna mieć wizje z dziwnym autobusem, który zdaje się, że ją śledzi. Dodatkowo zaczyna zapominać niektóre wydarzenia z jej życia...

Time Lapse 1x7 6.0

Zack Walker (Ethan Embry) pracuje w szpitalu i ma niedługo się ożenić. Jego spokojne życie jednak zostaje przerwane, kiedy mężczyznazaczyna mieć coraz częstsze zaniki pamięci. Odkrywa, że jest nieświadomie zaangażowany w przygotowanie morderstwa...

Dead Man's Eyes 1x8 5.0

Laurel Janus (Portia de Rossi), wdowa na skraju załamania nerwowego odkrywa, że okulary jej zamordowanego męża ujawniają ostatnie momenty życia mężczyzny. Laurel używając tego przedmiotu próbuje dociec kto jest mordercą.

The Pool Guy 1x9 7.0

Zajmujący się czyszczeniem basenów Ritchie Almares (Lou Diamond Phillips) zaczyna mieć koszmary, w których zostaje postrzelony przez tajemniczego mężczyznę.

Azoth the Avenger Is a Friend of Mine 1x10 5.0

Craig Hansen (Rory Culkin), aby poradzić sobie z władczym ojcem, sprawia, że powołuje do życia fantastycznego bohatera, Azotha Mściciela (Patrick Warburton).

The Lineman 1x11 6.0

Zajmujący się naprawą linii telefonicznych, Tyler Ward (Jeremy Piven) zostaje porażony piorunem. Okazuje się, że nabył nadludzkie moce. Chce je wykorzystać do zyskania sympatii u koleżanki z pracy, Shannon, a także do innych celów.

The Lineman: Part 2 1x12 6.0

Kontynuacja poprzedniego odcinka. Tyler Ward (Jeremy Piven) coraz śmielej korzysta ze swoich nowo nabytych mocy. Staje się coraz bogatszy, ale z drugiej strony powoli popada w obłęd i zatracenie.

Harsh Mistress 1x13 6.0

Początkującemu muzykowi Coreyowi Williamsowi (Lukas Haas) wyraźnie brakuje talentu. Zmienia się to, gdy nabywa sławną gitarę z krwawą przeszłością.

Upgrade 1x14 6.0

Annie MacIntosh (Susanna Thompson), kobieta narzekająca na swoją rodzinę, chciałaby zmian w swoim życiu. Niedługo potem odkryje, że jej życzenie się spełnia i kolejnych członków rodziny czeka "ulepszenie"...

To Protect and Serve 1x15 6.0

Idealistyczny policjant Eric Boggs (Usher) jest zdeterminowany, aby chronić prostytutkę Carlę (Samantha Becker) przed jej alfonsem.

Chosen 1x16 6.0

Pewnego mężczyznę, Vince'a Hansena (Jake Busey) zaczyna nachodzić dwójka misjonarzy, który twierdzą, że znają odpowiedzi na jego wszystkie problemy.

Sensuous Cindy 1x17 6.0

Zaręczony mężczyzna Ben Baker (Greg Germann) zgadza się nie uprawiać seksu ze swoją wybranką aż do ich ślubu. Niestety jego wola zostanie wystawiona na próbę przez pewną kobietę z wirtualnej rzeczywistości...

Hunted 1x18 6.0

Elitarna jednostka w futurystycznym społeczeństwie jest wysłana do dziczy, aby wytropić i zabić nieznanego przeciwnika, który atakuje ich obywateli.

Mr. Motivation 1x19 6.0

Charlie Stickney (Wallace Langham), nieśmiały pracownik firmy, otrzymuje na swoje urodziny dziwną gadającą lalkę. Rzecz ta spowoduje, że postawi się swojemu władczemu szefowi, Rickowi (Christopher McDonald).

Sanctuary 1x20 5.0

Agent sportowy Scott Turner (Rob Estes) po tym jak psuje się jego samochód, gubi się w pobliskich lasach. Wielki, opuszczony dom, odizolowany od reszty świata. Wkrótce w posiadłości pojawia się kobieta, Marisa Sanborn (Elizabeth Berkley), która w podobny sposób co Scott zagubiła się.

Future Trade 1x21 7.0

Martin Donner (Frank Whaley) to mężczyzna z dysfunkcyjną rodziną, który postanawia wziąć udział w programie podmiany swojego życia na człowieka, któremu znacznie lepiej się powodzi.

Found and Lost 1x22 6.0

Sean Moore (Brian Austin Green) to odnoszący sukcesy biznesmen. Pewnego dnia znajduje przedmiot pochodzący z jego przeszłości. Stanie się to preludium do odświeżenia wydarzeń z przeszłości i odzyskania miłości swojego życia.

Gabe's Story 1x23 6.0

Skarżący się na niepowodzenia w życiu, dostawca Gabe O'Brien (Christopher Titus) podczas powrotu do domu ulega wypadkowi samochodowemu. Niebawem okazuje się, że nabył on umiejętność dostrzegania źródła swojego pecha w życiu...

Last Lap 1x24 5.0

Nieuleczalnie chory młody mężczyzna (Clifton Collins Jr.) i jego najlepszy przyjaciel Marco (Greg Serano) wybierają się na ostanią przejażdżkę samochodem po torze. Podczas jazdy dochodzi do wypadku, który będzie miał nieoczekiwane konsekwencje dla nich obojga.

The Path 1x25 6.0

Reporterka tabloidu, Allison "Ali" Warner (Linda Cardellini) spotyka w kawiarni pewnego wróżbitę, Kamayo (Method Man). Powoli zaczyna popadać w obsesję, gdy zauważa, że wydarzenia, które przewidział mężczyzna, naprawdę się spełniają.

Fair Warning 1x26 5.0

Młodą kobietę pracującą w kwiaciarni, Tinę Bishop (Taryn Manning), zaczyna nachodzić i grozić jej tajemniczy mężczyzna, George (Devon Gummersall). Nikt nie chce jednak uwierzyć w jej historię...

Another Life 1x27 6.0

Marvin Gardens (Wood Harris) to sławny i bogaty raper, który ma piękną żonę Jasmine (Kimberly Elise). Artysta zaczyna mieć wizje, w których to jest brytalnie przesłuchiwany przez funkcjonariuszy policji.