Ich dwóch, ona jedna 2009

Dare

Alexa (Emmy Rossum) jest przykładną uczennicą i przyjaźni się z Benem (Ashley Springer) - szkolnym outsiderem. Za namową znanego aktora dziewczyna postanawia "zaczerpnąć" czegoś nowego z życia, by stać się lepszą aktorką. Zmienia swój image na taki, który pozwoli jej uwieść "złego chłopca", Johnny'ego (Zach Gilford).… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Emmy Rossum
jako Alexa Walker
Zach Gilford
jako Johnny Drake
Ashley Springer
jako Ben Berger
Ana Gasteyer
jako Ruth Berger
Rooney Mara
jako Courtney
Alan Cumming
jako Grant Matson
Sandra Bernhard
jako Dr Serena Mohr
Cady Huffman
jako Dr Kolton
Brianne Berkson
jako Gabby
Chris Riggi
jako Josh
Brea Bee
jako Mel Drake
Lucy McMichael
jako Pani Davis

Alexa (Emmy Rossum) jest przykładną uczennicą i przyjaźni się z Benem (Ashley Springer) - szkolnym outsiderem. Za namową znanego aktora dziewczyna postanawia "zaczerpnąć" czegoś nowego z życia, by stać się lepszą aktorką. Zmienia swój image na taki, który pozwoli jej uwieść "złego chłopca", Johnny'ego (Zach Gilford). Wzbudza to zazdrość w Benie, który pragnie w końcu pokazać swoje skryte uczucie. Trójkąt miłosny zmieni dotychczasowe relacje całej trójki. Beznickowy

Gatunek
Dramat
Słowa kluczowe
zdrada, przyjaźń, pierwszy pocałunek, seks zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2009-01-19 (świat), 2013-07-11 (dvd)
Kraj produkcji
USA
Czas trwania
100 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 1
Beznickowy 5

Dla młodzieży – Dziwny, naciągany… Mnie często bawił, bo akcja niby coraz bardziej szokować miała, ale twórcy gdzieś w tym wszystkim się pogubili. Niektóre sekwencje stanowczo za krótko trwały, a inne niemiłosiernie się dłużyły. Przez chwilę myślałem, że film poruszy problem psychiczny, z którym boryka się młody człowiek – jednak poza pożądaniem seksualnym, nic w tych młodych ludziach się nie zmieniało. A sceny erotyczne są słabe, więc "Dare" można sobie darować.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Beznickowy
160 pkt.
2
Czechu
23 pkt.
3
jacks
8 pkt.
4
Hsi_Nao
2 pkt.
5
tadek453
2 pkt.
7
piotrek681
1 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…