Bob Ho (Jackie Chan) jest nieszkodliwym sprzedawcą, który ukrywa przed swoją przyjaciółką, że jego prawdziwe zadanie to ratowanie świata. Jest bowiem agentem CIA budzących postrach pośród wszelkiej maści przestępców. Ale tak naprawdę marzy mu się już spokojna emerytura u boku Gillian… Bob co prawda z łatwością radzi sobie z bandziorami, ale czy poradzi sobie z trójką zwariowanych dzieci Gillian, którymi będzie się musiał zaopiekować? Zresztą nie całkiem przyjaźnie do niego nastawionych? Na dodatek na horyzoncie pojawią się rosyjscy terroryści mający w zanadrzu super intrygę, która może wprowadzić chaos w kraju. Jak uda mu się połączyć rolę szpiega i troskliwej niani? opis dystrybutora
Brawo! Dla panów odpowiedzialnych za polski tytuł tego dzieła! – Dzięki wam życie jest trochę bardziej kolorowe i można się trochę pośmiać. To powinna być odrębna kategoria złotych malin – "najgorzej przetłumaczony polski tytuł zagranicznego filmu"
Pozostałe
4/10 – Film familijny jak większość z Chanem. Dla dzieciaków na pewno niezła zabawa dla dorosłych tylko znośny trochę prostego humoru, trochę kreskówkowej akcji. O aktorstwie szkoda gadać bo wiadomo, że nie ma o czym, a dubbing beznadziejny aż odechciewa się przez niego oglądać, gorszego chyba nie było.