Mental: Zagadki umysłu 2009-2009

Mental

Doktor Jack Gallagher pracuje w szpitalu psychiatrycznym w Los Angeles. Jest uważany za bardzo niekonwencjonalnego psychiatrę. W pracy przyjmuje najcięższe przypadki chorób umysłowych. Aby ich zdiagnozować, próbuje "wejść" w ich umysły.

Reżyseria
,
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Odcinki zobacz wszystkie 13 odcinki

Sezony
Lata

Obsada Zobacz pełną obsadę

Chris Vance
jako Dr Jack Gallagher
Jacqueline McKenzie
jako Dr Veronica Hayden-Jones
Derek Webster
jako Dr Carl Belle
Nicholas Gonzalez
jako Dr Arturo Suarez
Marisa Ramirez
jako Dr Chloe Artis
Edwin Hodge
jako Malcolm Darius Washington
Annabella Sciorra
jako Nora Skoff
Warren Kole
jako Rylan Moore
Jaime Ray Newman
jako Zan Avidan
Lex Medlin
jako Thom Hygard
Amanda Douge
jako Becky Gallagher
Madison Mason
jako James Stroud

Fabuła

Doktor Jack Gallagher pracuje w szpitalu psychiatrycznym w Los Angeles. Jest uważany za bardzo niekonwencjonalnego psychiatrę. W pracy przyjmuje najcięższe przypadki chorób umysłowych. Aby ich zdiagnozować, próbuje "wejść" w ich umysły. Jankes

Gatunek
Dramat
Słowa kluczowe
szaleństwo, szpital, choroba psychiczna, klinika zobacz więcej

Zobacz także

Szczegóły

Premiera
2009-05-26 (świat)
Kraj produkcji
USA, Kolumbia, Kanada
Czas trwania
odc.: 42 minut

Wiadomości zobacz wszystkie 3 wiadomości

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 2

Beznickowy 2009-05-29

Tania podróbka i nic więcej – Teraz dopiero zauważyłem, że Kolumbijczycy są współproducentami… A widać ich rękę w tym serialu. Zdjęcia, oświetlenie, scenografia… wszystko wzięte z latynoamerykańskich telenowel. Wydaje mi się, że długo miejsca na antenie nie zagrzeje. Ktoś wpadł na pomysł połączenia "Dr House’a" z "Mentalistą" i się przeliczył. Pierwszy odcinek to porażka. Odradzam, bo nic ciekawego.

Ronaldinho Beznickowy 2009-05-30 3

Również odradzam. Wątpię, aby zdążyli wyemitować te 13 odcinków, które nakręcili, przed decyzją o zdjęciu serialu z anteny. Też zwróciłem uwagę na te fatalne oświetlenie, powodujące wynaturzanie obrazu. Scenariusz jest bardzo słaby, nie miał ani jakiś ciekawych tekstów, ani jakiś rozwiązań fabularnych, które zatrzymywałyby widza przy ekranie. A nawiązania do House’a są zbyt dosłowne, żeby nawet najbardziej przeciętny widz ich nie dostrzegł: lekarz z 'osobowością', konflikty z szefową, wysłanie ludzi na szpiegowanie, wpad do domu pacjenta… Obejrzałem pierwszy odcinek i nawet jakbym się nudził, to bym wolał bezczynnie siedzieć niż męczyć się oglądają to.

Współtworzą