Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Pieter Jan Brugge | ||
Scenariusz | Ocena | |
Justin Haythe
(również) (historia)
|
7,0
|
|
Pieter Jan Brugge
(historia)
|
||
Producenci | Ocena | |
Pieter Jan Brugge
producent
|
||
Jonah Smith
producent
|
||
Palmer West
producent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Robert Redford
Wayne Hayes
|
8,2
|
|
Helen Mirren
Eileen Hayes
|
7,5
|
|
Willem Dafoe
Arnold Mack
|
8,0
|
|
Alessandro Nivola
Tim Hayes
|
7,0
|
|
Matt Craven
Agent Ray Fuller
|
7,5
|
|
Melissa Sagemiller
Jill Hayes
|
||
Wendy Crewson
Louise Miller
|
||
Larry Pine
Tom Finch
|
7,0
|
|
Diana Scarwid
Eva Finch
|
||
Elizabeth Ruscio
Cindy Mack
|
||
Gwen McGee
Agentka Kathleen Duggan
|
||
Sarah Koskoff
Lane Hayes
|
||
Graciela Marin
Graciela
|
||
Mike Pniewski
Det. Kyle Woodward
|
||
Geoff McKnight
John Dewitt
|
||
Tom Arcuragi
Pan Schmidt
|
||
Audrey Wasilewski
Lisa
|
||
Peter Gannon
Agent Elkins
|
||
Jacqi Loewy
Agentka Crew
|
||
Matt Miller
Agent
|
||
Joel Nunley
Kelner
|
||
Ted Manson
Robert Gidden
|
||
John W. Iwanonkiw
Kierowca, FBI (niewymieniony w czołówce)
|
||
William Kania
Stały użytkownik metra (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sarah E. Spencer
Reporterka (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Yost
Agent FBI (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Denis Lenoir |
8,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Craig Armstrong |
8,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Florence-Isabelle Megginson | ||
Montaż | Ocena | |
Kevin Tent | ||
David Berman
(praktykant)
|
||
Charles Bunn
(asystent)
|
||
Gary Burritt
(montażysta negatywu)
|
||
Carlos M. Castillón
(praktykant)
|
||
Richard B. Molina
(asystent)
|
||
Alexis Seymour
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Roxanne Ferguson
fryzjer
|
||
Jane Galli
nadzorca charakteryzacji
|
||
Virginia G. Hadfield
nadzorca stylizacji
|
||
Taylor Knight
charakteryzator (asystent) (Atlanta)
|
||
Gary Liddiard
charakteryzator osobisty: Robert Redford
|
||
Tena Parker
fryzjer osobisty: Robert Redford
|
||
Judy Ponder-Patton
główny charakteryzator
|
||
Michael Riley
fryzjer (asystent) (Atlanta)
|
||
Denise Tunnell
charakteryzator
|
||
Patty Bell
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Paul Huggins | ||
Marthe Pineau | ||
Daniel B. Foster
główny konstruktor dekoracji
|
||
Lucrezia Casta
scenograf
|
||
Chris Gorak
scenograf
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Victoria Thomas
dobór obsady
|
||
Dick Oakes
oświetlenie
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…