Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
James Foley |
5,0
|
|
Jeff J.J. Authors
(asystent)
|
||
Eric Banz
(asystent)
|
||
Darrin Brown
(asystent)
|
||
Michael G. Burke
(asystent) (reżyser drugiej ekipy)
|
||
Kristin Bernstein
(asystent) (reżyser drugiej ekipy)
|
||
Michael DeCasper
(asystent) (reżyser drugiej ekipy)
|
||
Greg Hale
(asystent)
|
||
Terry Ham
(asystent) (reżyser drugiej ekipy)
|
||
Phil Neilson
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Michal Page
(asystent) (reżyser drugiej ekipy)
|
||
Michael Pitt
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Eric S. Potechin
(asystent)
|
||
Chris Surgent
(asystent)
|
||
Joanne Tickle
(asystent) (reżyser drugiej ekipy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Robert Pucci | ||
Producenci | Ocena | |
Dan Halsted
producent
|
||
Bill Carraro
producent wykonawczy
|
||
Terence Chang
producent wykonawczy
|
||
Jay Stern
producent wykonawczy
|
||
Oliver Stone
producent wykonawczy
|
7,4
|
|
Jonathan Krauss
współproducent wykonawczy
|
||
Brian Witten
współproducent wykonawczy
|
||
Nicholas Rich
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Chow Yun-Fat
Nick Chen
|
7,2
|
|
Mark Wahlberg
Danny Wallace
|
7,8
|
|
Ric Young
Henry Lee
|
6,5
|
|
Paul Ben-Victor
Schabacker
|
||
Jon Kit Lee
Jack
|
||
Andrew Pang
Willy Ung
|
||
Elizabeth Lindsey
Louise Deng
|
||
Brian Cox
Sean Wallace
|
7,3
|
|
Byron Mann
Bobby Vu
|
6,0
|
|
Kim Chan
Benny Wong
|
||
Bill MacDonald
Vince Kirkpatrick
|
||
Susie Trinh
Amy San
|
||
Ho Chow
Czarnooki
|
||
Olivia Yap
Tai
|
||
Lynda Chiu
Kim
|
||
Marie Matiko
May
|
6,0
|
|
Pak-Kwong Ho
Phan Ho
|
||
Tim Progosh
Lackey
|
||
Byron Lawson
Wysoki dzieciak
|
||
Beau Starr
Kpt. Stan Klein
|
||
LeRoy Allen
Strażnik
|
||
Simon B. Cotter
Prawnik
|
||
Frank Pellegrino
Wielki agent
|
||
Tovah Feldshuh
Margaret Wheeler, adwokat
|
||
Tig Fong
Strażnik ćwiczący sumo
|
||
Chuck Scarborough
On sam, reporter telewizyjny
|
||
Karen Huie
Kobieta w burdelu
|
||
Mike Jung
Lekarz
|
||
Howard Hoover
Niższy agent
|
||
Lucille Soong
Podstarzała imigrantka
|
||
Mark Williams
Zastępca kapitan
|
||
Alice Poon
Masażystka
|
||
Jason Ting
Młody chłopak
|
||
Arthur Lo
Mężczyzna na ulicy
|
||
Alice Lee Chun
Przestraszona kobieta
|
||
Ayumi Iizuka
Dziewczyna Bobby'ego Vu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Juan Ruiz Anchía
(kierownik zdjęć)
|
6,0
|
|
Jeffrey Michael Adams
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Michael J. Betzag
(pomoc techniczna)
|
||
Bob Brennan
(pomoc techniczna)
|
||
Keith Bunting
(pomoc techniczna)
|
||
Matt Chubet
(pomoc techniczna)
|
||
Dave Ferguson
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Craig Haagensen
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Steve Klys
(pomoc techniczna)
|
||
George Patsos
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Howard E. Smith |
7,0
|
|
Lane Baker
(asystent)
|
||
Clare Bambrough
(asystent)
|
||
Gary Burritt
(montażysta negatywu)
|
||
Mindy Elliott
(asystent)
|
||
Dawn M. Stoliar
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Donald Mowat
nadzorca charakteryzacji
|
||
Scenografia | Ocena | |
David Brisbin
scenograf
|
7,0
|
|
Paul D. Austerberry
dyrektor artystyczny
|
||
Scott P. Murphy
dyrektor artystyczny
|
||
Jaro Dick
dekorator wnętrz
|
||
Sam Agro
scenopis obrazkowy
|
||
Joseph Alfieri
koordynator konstrukcji (Nowy Jork)
|
||
Tory Bellingham
główny rekwizytor
|
||
Jeff Butcher
główny rekwizytor (Nowy Jork)
|
||
Thomas Carnegie
projektant wnętrz
|
||
Kirk Cheney
główny architekt
|
||
Eric Cheripka
rekwizytor (Nowy Jork)
|
||
Nigel Churcher
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Justin Corbett
architekt (pomoc techniczna)
|
||
Guido DeCurtis
rekwizytor (asystent) (Nowy Jork)
|
||
George DeTitta Jr.
dekorator wnętrz (Nowy Jork)
|
||
Gerald DeTitta
główny konstruktor dekoracji (Nowy Jork)
|
||
Thomas C. Dragna Jr.
stolarz (Nowy Jork)
|
||
David G. Fremlin
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Paul Gaily
rekwizytor (Nowy Jork)
|
||
Malcolm Gibson
główny rekwizytor (druga ekipa)
|
||
Adrian Hardy
główny rekwizytor (asystent) (druga ekipa)
|
||
Ron Hobbs
scenopis obrazkowy
|
||
David Jaquest
rekwizytor
|
||
Andrew Lassman
główny rekwizytor (druga ekipa)
|
||
Elizabeth Linn
malarz (Nowy Jork)
|
||
David Maltese
rekwizytor
|
||
John Todd
stolarz
|
||
Jeff Poulis
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Michael Scarola
pomoc techniczna przy głównej konstrukcji (Nowy Jork)
|
||
Tom Warren
projektant wnętrz (Nowy Jork)
|
||
Thomas White
stolarz
|
||
Dana Hook
architekt (pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
David W. Alstadter
mikser imitacji
|
||
Dana Austin
operator postsynchronu
|
||
Ron Bedrosian
mikser postsynchronu
|
||
Paul Campbell
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Mark Choi
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Patrick Cyccone Jr.
mikser ponownego nagrania
|
||
Bill Daly
mikser (Nowy Jork)
|
||
Eric Flickinger
operator dźwięku
|
||
Laura Harris Atkinson
montaż dialogów
|
||
Dutch Hill
montaż dźwięku
|
||
Michael Keller
mikser ponownego nagrania
|
||
Paul Koronkiewicz
mikrofoniarz (Nowy Jork)
|
||
Julie Lucas
operator imitacji
|
||
Brian Miksis
mikser (druga ekipa)
|
||
Hugh Murphy
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Kelly Oxford
montaż postsynchronu
|
||
Perry Robertson
montaż dźwięku
|
||
Steven J. Rogers
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Scott Sanders
montaż dźwięku
|
8,0
|
|
Karl Scherer
mikser (druga ekipa)
|
||
Branden Spencer
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Frederick H. Stahly
montaż dialogów
|
||
Ron Stermac
okablowanie
|
||
Reynald Trudel
mikrofoniarz
|
||
Jeffrey Wilhoit
imitator dźwięku
|
||
Michael D. Wilhoit
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Jennifer Nash
montaż muzyki
|
||
Brian Richards
montaż muzyki
|
||
Dana Sano
nadzorca muzyki
|
||
Adam Milo Smalley
nadzorujący montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Bruce MacCallum
operator kamery (Nowy Jork)
|
||
Sandy Alexander
kaskader
|
||
Bill Anagnos
kaskader
|
||
Marco Bianco
kaskader
|
||
Matt Birman
kaskader
|
||
Eric Bryson
kaskader
|
||
Michael Chan
kaskader
|
||
Victor Chan
kaskader
|
||
Tommy Chang
kaskader
|
||
Ho Chow
kaskader
|
||
Douglas Crosby
kaskader
|
||
John R. Favre
kaskader
|
||
Sandra Feldman
kaskader
|
||
Jeffrey Lee Gibson
kaskader
|
6,0
|
|
D.C. Glenn
kaskader
|
||
Debbie Greg
kaskader
|
||
Gene Harrison
kaskader dublujący
|
||
Gene Harrison
kaskader
|
||
Don Hewitt
kaskader
|
||
Donald John Hewitt
kaskader
|
||
Brian Jagersky
kaskader
|
||
John Koyama
kaskader
|
6,0
|
|
Danny Lima
kaskader
|
||
Steve Lucescu
koordynator kaskaderów (Kanada)
|
||
Steve Lucescu
kaskader (Kanada)
|
||
Jalil Jay Lynch
kaskader
|
||
Johnny Mah
kaskader
|
||
Chuck Margiotta
kaskader
|
||
Patrick Mark
kaskader dublujący: Mark Wahlberg
|
||
Phil Neilson
koordynator kaskaderów
|
||
Mick O'Rourke
kaskader
|
||
Charles Page
kaskader
|
||
Edward A. Queffelec
kaskader
|
||
Darryl Quon
kaskader
|
||
Branko Racki
kaskader
|
||
Robert Racki
kaskader
|
||
Brian Smyj
kaskader
|
||
John Stead
kaskader
|
||
Dave Van Zeyl
kaskader
|
||
Eric Weinstein
kaskader
|
6,0
|
|
Wayne Wells
kaskader
|
6,0
|
|
Daniel May Wong
kaskader
|
||
Jimmy P. Wong
kaskader
|
||
Paul Wu
kaskader
|
6,0
|
|
Mike Ching
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Yuka Kobayashi
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anne McCarthy
dobór obsady
|
||
Mary Vernieu
dobór obsady
|
||
Riccardo Bertoni
dodatkowy dobór obsady (Nowy Jork)
|
||
Carrie Campbell
dodatkowy dobór obsady
|
||
Aric Dupere
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Donna Dupere
dodatkowy dobór obsady
|
||
Freddy Luis
dobór obsady (asystent)
|
||
Alan Joseph Ortanez
dobór obsady (asystent)
|
||
Pat Pow
dobór obsady (Hongkong)
|
||
Beata Rosenbaum
dodatkowy dobór obsady (Nowy Jork)
|
||
Clare Walker
dobór obsady (Toronto)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…